gerdek gecesi ve ilk gece pozisyonları resimli anlatım

Soru
Sertac_Ada2
Sertac_Ada2
…şey hazırlayabilirmisiniz tşkler gerdek gecesi ve ilk gece pozisyonları resimli anlatım @Sertac_Ada2 gerdek gecesi ne yapılır gerdek nasıl olur ilk gece nasıl ilişkiye girilir ilk gece nasıl seks yapılır ilk gece resimli anlatım merhaba, size baştan peşin peşin söyleyelim istediğiniz gibi resimli anlatım yayınlayabilmemiz malesef içerik…
yanıtlandı
6 ay3 Cevaplar4387 defa okundu

nişanlım soruyor ilk gece seks yapmasak olurmu

Soru
erdim_polat
erdim_polat
illa gerdek gecesi seks yapmak mecburmu ilk gecemizde seks yapmasak sarılıp uyusak olmaz mı diye sordu.
yanıtlandı
12 ay2 Cevaplar3518 defa okundu

gerdek gecesinde penis ve vajina yalanır mı

Soru
canarzulu
canarzulu
Erim Güven Evlenene kadar hicmi bisey yaşamadınız da bu gerdek bu kadar korkutuyor sizleri @Murat06 ilk geceyi gözünde çok büyütmüşsün, merak etme çok gecelerin olacak, sen böyle her gece için bu kadar çok düşünmeye kalkarsan vay haline, serbest bırak düşünclerini ruhun rahatlasın @erotic-girl
yanıtlandı
7 ay3 Cevaplar4608 defa okundu

İlk gece korkusu sadece kadınlara özgü bir sorun mu

Soru
NirHami
NirHami
…fobisi diye birşey varmı ve bu fobi sadece kadınlara mi ozgu İlk gece korkusu sadece kadınlara özgü bir sorun mu @NirHami gerdekte başarısız olmak ilk gece korkusu ilk gece seks yapmak performans endişesi merhaba, ilk gece fobisinden hariç asıl mesele performans kaygısı.
yanıtlandı
10 ay2 Cevaplar790 defa okundu

kızlar soruyor ilk gece korkusu

Soru
ebrcn
ebrcn
gecesi ilk gece acırmı ilk gece anal seks ilk gece arkadan ilk gece fantazi ilk gece gerdek ilk gece ilişki ilk gece seks ilk gene nasıl ilişkiye girilir korkacak birşey yok sende herkes gibi bu süreci atlatacaksın rahat ol @Murat06 Arkadaşının kocası ilk geceden böyle davrandıysa ya haplanmış ya da görgüsüzmüş.
yanıtlandı
3 hafta6 Cevaplar623 defa okundu

evleniyorum ilk gece ne yapmam gerekir, cinsellik yaşamasak olurmu

Soru
yazmasam
yazmasam
soru biraz komik gelebilir bazılarına ama bu konuda ciddiyim dalga geçmek için yazmıyorum, bana veya bize önerilerde bulunabilirmisiniz evleniyorum ilk gece ne yapmam gerekir, cinsellik yaşamasak olurmu @yazmasam gerdek gecesi halvet olmak ilk gece zifaf merhaba, şimdiden hayırlı olsun, allah mutlu bir yuva nasip etsin.
yanıtlandı
1 sene1 Cevap1991 defa okundu

kadınlar soruyor ilk gece nasıl seks yapılmalı

Soru
buket_girl_izm
buket_girl_izm
…psikologa falanmı gitmem lazım kadınlar soruyor ilk gece nasıl seks yapılmalı @buket_girl_izm gerdeğe nasıl girilir gerdek gecesi cinsellik gerdek gecesi seks ilk gece korkusu ilk gece seks merhaba, ilk gece korkusu ülkemizde hayli yaygın bir durum.
yanıtlandı
9 ay5 Cevaplar6569 defa okundu

ilk gece penis sert mi girer kızlar size soruyor um

Soru
watermelon
watermelon
…yanıyormu ilk gece penis sert mi girer kızlar size soruyor um @watermelon gerdeğe girmiş kızlar gerdek gecesi penis acıtırmı gerdekte canınız acıdımı gerdekte penis nasıl girer ilk gece seks ilk gece vajinam acırmı sertmi girer ne demek, sert olmadan girmez zaten, bu nasıl başlık olmuş anlam karmaşası 🙂
yanıtlandı
6 ay5 Cevaplar6690 defa okundu

gerdek gecesi erken boşalma ve prezervatif kullanmak

Soru
Furkan5252Furkan5252
…boşalma ve prezervatif kullanmak @Furkan5252 çiftlerin ilk gecesi gerdek gecesi gerdek gecesi erken boşalırmıyım gerdekte geciktirici kullanmak gerdekte prezervatif kullanmak ilk gece erken boşalma ilk gece nasıl korunmalı merhaba, erken boşalma sorununu düşünmek için geç kalmışsınız bu saatten sonra boşuna hiç düşünüp kendinizi stres…
yanıtlandı
Furkan5252 6 ay2 Cevaplar2106 defa okundu

gerdek gecesi seks pozisyonları

Soru
yazgan
yazgan
gerdek gecesi seks pozisyonları @yazgan gerdeğe girmek gerdek gecesi gerdek posizyonları ilk gece merhaba, siz gençler çok sabırsızsınız, her şeyin hemen zirvesinden başlamak istiyorsunuz.
yanıtlandı
1 sene1 Cevap2973 defa okundu

gerdek gecesi kızlık zarının bozulduğunu anlamanın yolu var mı

Soru
Madukan-yutr
Madukan-yutr
Merhaba eşimle evleneli kısa bir süre oldu ilk gecemizde cinsel ilişkiye girdiğimizde tahmini olarak 3-4 … zarının bozulduğunu anlamanın yolu var mı @Madukan-yutr gerdek gecesi kızlık bozma kızlık bozulmuşmudur kızlık nasıl bozulur …
yanıtlandı
10 ay2 Cevaplar2168 defa okundu

ilk gecemde cinsel ilişkiye giremedim

Soru
cahide
cahide
bir kadın doktoruna gitsem sorunum çözülür mü ilk gecemde cinsel ilişkiye giremedim @cahide cinsel ilişki cinsel panik gerdek ilk gece ilk gece korkusu performans endişesi bu ne stres zannedersiniz atomu parçalıyorsunuz.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1324 defa okundu

genç yaşta iktidarsızlık sorunu

Soru
Mehmet
Mehmet
genç yaşta iktidarsızlık sorunu @Mehmet ereksiyon problemi gerdek gecesi korkusu iktidarsızlık ilk gece korkusu penisim kakmıyor performans endişesi sertleşemiyorum sertleşme sorunu Kafanda soru işareti kalmaması için sperm testi yaptırabilirsin.Sonuç normal çıkarsa sorun yoktur.
yanıtlandı
5 ay3 Cevaplar343 defa okundu

Gerdek gecesi nedir, gerdek ne demek ?

Gerdek gecesi nedir, yani ilk gece zifaf gecesi.
Devamını Oku

eşimle ilk gece ve sonraki gecelerde kanama olmadı

Soru
cicikiz
cicikiz
kısa bir sorum var 1 aylık evliyim ve eşimle defalarca ilişkiye girmeme rağmen ilk gece dahil hiç bir kanama olmadı. ilk gece yada sonraki gecelerde esneyerek azıcık yırtılabilir.
gerdek
yanıtlandı
2 sene1 Cevap3682 defa okundu

unutulmaz ilk gece anıları

Soru
lady_touch
lady_touch
eşimle ilk evlendiğimizde ikimizinde daha öncesinde hiç cinsel deneyimi olmamasına rağmen muhteşem bir gece geçirmiştik.
gerdek
yanıtlandı
1 ay8 Cevaplar1038 defa okundu

gerdekte eşimin penisi bir türlü sertleşip ereksiyon olmadı

Soru
new-new
new-new
gerdekte eşimin penisi bir türlü sertleşip ereksiyon olmadı @new-new gerdek korkusu gerdekte sertleşememe ilk gece heyecanı ilk gece korkusu ilk gece sertleşme sorunu merhaba, bazen erkekler fazlaca bu konu üzerine düşünerek kafaya takarlar.
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar1913 defa okundu

sevişme öncesinde bayanlar hangi hazırlıkları yapıyorsunuz

Soru
carte-diaz
carte-diaz
…tavsiyelerizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler sevişme öncesinde bayanlar hangi hazırlıkları yapıyorsunuz @carte-diaz amatör kızlar gerdek gerdek gecesi ilk defa cinsel ilişki ilk gece ilk gece için hazırlık ilk seks sevişme öncesi hazırlık yeni evli kız canım evlilikte en önemli şey karşılıklı sevgi ve saygıdır eşin için özel birşeyler…
yanıtlandı
2 ay6 Cevaplar990 defa okundu

beni kan tutuyor ne yapacağım

Soru
Azn
Azn
Evlenince kızlığım bozulacak beni kan tutuyor ne yapacağım ben beni kan tutuyor ne yapacağım @Azn gerdek ilk gece kanama kant tutma kızlık bozma kızlık zarı zifaf gecesi biraz ironik bir soru ama adet kanından kan tutup bayılmadıysanız, ilk gece olacak küçük bir kanamadan hiç bayılmazsınız.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1080 defa okundu

Dar vajinaya penis nasıl girer

Soru
Kihiwila
Kihiwila
Dar vajinaya penis nasıl girer @Kihiwila ilk gece korkusu vajinam çok küçük vajinismus selam, daha önce benzer sorular defalarca sorulsa da z kuşağı olarak okumayı araştırmayı çaba sarf etmeyi sevmiyoruz.
gerdek
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar4520 defa okundu