Soru
…ederim sizce hangisi vibrator mu dildo mu @Lal dildo mu vibratör dildo nedir dildoyla vibratör arasındaki fark vibratör nedir cinsel ihtiyaçlar en az yemek içmek kadar bazen doğurulması tatmin edilmesi gerekebiliyor.
ilişki
yanıtlandı
3 sene6 cevap7316 okuma

Soru
… anal seks deneyiminde mutlaka acı hissedilir mi @geltanisalim acısız anal ilişki anal birleşme anal … yapısı gereği içeriden dışarıya çalışır, ilişkide ise dışarıdan içeriye zorlanınca zorlanma … siz farkında değilsiniz ama cinsel eğilim bozukluğu yaşıyor bunu görmüyorsunuz.
vibratör
yanıtlandı
3 ay5 cevap960 okuma

Soru
… tiksinme geliyor @sevinc46 boşaldıktan sonra mide bulantısı cinsel adaptasyon sorunu cinsel ilişkiden … oluyorum seksten sonra pişmanlık vajinismus ilişki süreniz ne kadar sürüyor haftada kaç defa … herkes yaşıyor, birbirinize dokunmadan bi müddet beklerseniz geçer.
vibratör
yanıtlandı
3 hafta3 cevap425 okuma

Soru
…çamaşır içine vibratör giyilebilir titreşimli vibrator giyilebilir vibrator gizli mini vibratör selam, internet satıcılarında özellikle yurt dışı çin sitelerinde hayli… muhtemelen arkadaşınızda beğenecektir, beklenen etkiyi de sağlaması mümkün. …tam olarak nasıl bir şeyi beğenebileceğine ilişkin fikir alırsanız sonuç daha iyi olabilir…
yanıtlandı
2 sene2 cevap2013 okuma

Soru
…sürtünerek boşalamamak vajinal doyum muhtemelen cinsel ilişki esnasında uygulamaya bğalı teknik sorunlar ve geçmişte oluşmuş yerleşmiş alışkanlığa bağlı sorunlar mevcut. …sürtünme olur, bazen elle dokunursun, bazen vibratörle oynarsın öyle olur.
yanıtlandı
3 ay5 cevap1013 okuma