Soru
sevgilim iki erkekle grup seks yapmak istediğini söyledi @HideME 2 erkek 1 kız grup fantazi grup seks grup yapmak iki erkek bir kız mmf fantazi sevgilim grup istiyor tost fantazisi üçlü grup seks merhaba, biz her ne desek de herkesin kendi düşünceleri ekseninde hareket ettiğini bildiğimiz için çokta yorum yapmak istemiyoruz.

Soru
…sınırsızdır.Ve şimdi tekrar yapalım diyo ama kararsızım Grup seks fantazisi yapmak @Canesbond arkadaşım aramıza katıldı double penetration eşimle aramıza erkek aldık fmm grup seks iki erkek bir kız merhaba, genelde bu tip ilişkilerde cinsellik ile gönül ilişkisi karıştırılıyor.

Soru
araya erkek almadan grup seks hissiyatı yaşamak @Umutsuz çok kişiyle seks grup fantazisi grup seks grup seks deneyimi grup seks nasıl grup sex teknikleri grup yapmak karım grup istiyor toplu seks üçlü seks belden bağlamalı çiftli… diğer bir fikir seks makinası almak, ucuna dildo bağlayıp anüse yada viajinaya sokup çalıştırmak boş kalan yerede penis girecek tabi.

Yapılan araştırmada kadınlar hiç tanımadığı erkekle ve grup seks yapmayı hayal ediyorlarmış. …birisi; aynı anda iki erkek, hatta bazen iki kadın tarafından seks yapmak.Son olarak kadınların kurmaktan en çok hoşlandığı fantezilerden biri de her şeyden habersiz bir kız olmak ve ilk geceyi tecrübeli, yakışıklı bir erkekle geçirmek. Kadınların fantazileri yabancı erkek ve grup seks @D.
Devamını Oku

Soru
kızlar soruyor grup seks zevk verir mi @ay_dila_19 grup seks yapan erkeler grup seks yapan kızlar kız erkek karışık grup seks kızlar grup seks istermi selam, cinsellik bazıları için hayal gibi ulaşmayı düşündükleri zirve, bazıları için ise sıradan… iki bayan bir erkek olarak ise çok fazla bir değişen olmadığı ve zevk konusunda çok bir yenilik olmadığı söylemekte.

Soru
@Sadist_boy Artık kadın erkek birebir seks yapmak artık demode bunun yerine … gurup yaptık hastalık bulaştı sevgilimle ikimize HIV tedavisi yokmuş yardımci olabilecek biri … işlere girmez @Hakan 3-4 kişiyle yapılan seks grup seks sayılır.

Soru
…bakışı nasıl bir kadın iki erkek grup sex double penetration hem anal hemde vajinal ilişki iki erkeğin arasında tost olmak iki erkekle aynı anda seks yapmak iki kişiyle ilişkiye girmek kızlar 3 lü seks yapmak istermi arkadaşlar erkekler nasıl 3-4 kızla seks yapmak istiyorsa kadınlarda birden fazla erkekle seks yapmak istemesi gayet normal…

Soru
…hayali kurar mı @maninthemirror bir erkek iki kadın seks evli kadınlar grup cinsel ilişki grup seks iki kadın bir erkek kadınlar grup ister mi kadınlar üçlü seks kadınların fantazileri kadınların grup seks bakışı karım üçlü istiyor toplu seks ilişkiyi canlandırmak için olabilir ama her şakada gerçeklik payı vardır.

Soru
yani 2 den fazla kişiyle grup seks yapmak gibi. … önünüze gelenenede özelinizi açmayın @riotgamez iki kadınla güzel olmuyor kadın almayın erkek alın … fantazi yapabilirsiniz sevgilinizi dinleyin erkek alın ama illada kadın alcaz diyorsanız sizin …

Soru
…archestor98 grup yapan kızlar iki erkek iki erkekler seks sandviç seksi tost fantazisi tost olmak istiyorum Seks yapma isteği libido artısıyla olur hormonlarınız tavan yapmış senin cinsel açıdan çok tatmin olmak ve kendinizi ispatlamak için iki erkekle beraber olmak istemeniz normal zaten araştırmalara gore kadınlar birden fazla erkekle

Soru
…çiftle grup seks yaptım şimdi cinsel eğilim karmaşası yaşıyorum @gruped_humans biseks olmak biseksüel erkek çiftle grup grup seks swinger Erkek yada bayan iseniz bilemiyorum bence biran önce bırakın asil olan kendinizi böyle düşürmeyin bir üye olarak kendi… cinsellik iki kişi arasında yaşanan duygusallığın tamamlayıcısı…

Soru
…düşünüyoruz @Cbcb30 araya kadın almak bir erkek iki bayan biseksüel bayanlar eşimi seks yaparken izlemek istiyorum grup ilişki grup seks grup seksten hastalık kapmak iki bayan bir erkek karım tek bayan istiyor üçlü seks yapmak bu tür eğilimler yada hayaller zaman geçtikte artmaya tatminsizlik duygusu ile daha fazlasını istemeye doğru gider. …

Soru
…kafaya taktım bunu yapmayı çok istiyorum aldatmaktansa birlikte olsun nasıl söylerim Aramıza erkek almaya nasıl ikna ederim @berusa83 3lü seks erkek almak grup seks grup yapmak iki erkek bir kadın kocamı nasıl ikna ederim tek kadın almak üçlü yapmak selamlar, tüm bu dedikleriniz gayet karmaşık konular.