Soru
…anlaşılır erkeğin boşaldığı nasıl anlaşılır içine boşalma kadınlar boşalınca ne hisseder vajina içine boşalma vajinaya boşalma vajina içine boşalmadan gebe kalınma ihtimali var. …hisseder bence sarhoş ne değilse eder mutlaka etmemisse bir başka durum vardir @Murat06 bu soruyu kızlar cevaplasa daha iyi olur haydi kızlar…
spermler

Soru
ben yapma diyorum ama sevgilim ortalık pislenmesin deyip her seferinde titreye titreye spermlerini popomun içine boşaltıyor. … uyumuştum uyanınca gördüm içimdeki spermler sızmış yatağa akmıştı tavsite … Hiç birşey olmaz protein yüklemesi olur bağırsaklar emer aldığın zevke bak boşver @Hizarci Böylesine cevapda görmemiştim.
boşalınca

Soru
… yaptınız prezervatif rahime kaçarsa ne olur @maria_cs anala prezervatif kaçarmı anüse … çıkarma prezervatif çıkarmak için ne yapmalı prezervatif içeri kaçarsa prezervatif … …kalır, oda vajinanın içinde kaybolacak değil iki parmağınızla vajina içine sokup alabilirsiniz.
boşalınca spermler

Soru
…depresyonu olur mu nedir @bambam bakire vibratörü vajina depresyonu vajinada acıma vajinada ağrı vulva vulvodini merhaba, vulvodini ne yazık… lakin cinsel oyuncaklarda vajina içine sokulmayan üstten kullanılan titreşimli ürünler var bunlardan tercih edebilirsiniz.
boşalınca spermler

Soru
… blueberry99 anal boşalma anüse boşalma boşalınca ne hissetiniz boşalma nasıl anlaşılır içine boşalma vajina içine boşalma vajinaya boşalma bir gebelik … adet düzenin yoksa hamile olduğunu zannetmem çünkü bir hafta pek uzun bir süre … hem boşalma sonrası peniste yumuşama ve performans düşmesi olurdu.
spermler

Soru
… seksin sonunda kadın boşalmazsa ne olur @efsane_u55 boşlama sorunları boşlamayan … haz almayı başarabiliyor olması önemli, üstelik bu dengenin ve sürenin doğru … …size söylemeyip içine atıyor, ancak kadın isteğini gidermediği için huzursuz ve mutsuz, bu durum onda strese ve gerilime neden oluyor….
boşalınca spermler

Soru
…kalmamak için nasıl korunmalı içine boşalınca hamile kalırmı kasıtlı hamilelik kız arkadaşımla ilişkiye girdim nasıl hamile kalınır sevgilimin içine boşaldım hamile kalırmı vajinaya spermleri bulaştırmak asıl siz bile isteye içine boşalıp kızı hamile bırkamışsınız… diyorsunuz ki kendisi içine ittirmişmidir:) penisin nerde olduğu önemli değil isterseniz vajinanın üstüne fışkırtın spermler içine aktımı sızdımı tamam olay biter hamilelik olur.

Soru
…anlaşılır boşaldığını nasıl anlarım içine boşalınca kesin hamile kalınırmı prezervatif delindi prezervatif yırtıldı sevgilim içime boşaldı spermler içime aktı vajina içine boşalma hayatım nasıl cinsellik yaşıyorsunuz anlamadım ki, insan içine boşalıp boşalmadığını anlamazmı hiç… …olabilir.Ayrıca hiç bir kondom %100 koruma sağlamıyoruz diye belirtir @Masor selamlar, içine boşlama olsa fazlaca meni olurdu bu kadar az olmazdı, muhtemelen kendi vajinal sıvılarınız akmış olacak ki buda…