Soru
haftada kaç kez seks istiyorlar kadınlar haftada kaç kez ister @s_dilek14 haftada 3 defa seks yapmak kaç kere seks yapmalı kadınlar kaç defa seks yapar seks sayısı merhaba, öncelikle üzülmeyin, kendinizi… lakin kadnıı yada erkeği mutlu etmek lazım orası ayrı mesele.
boşalmak
yanıtlandı
1 sene4 cevap1505 okuma

Soru
…yalan normal bir bayanın bu kadar çok seks yapacağını sanmıyorum haftada 2-3 dese hadi her gece her gece dese kabul de günde bilmem kaç kere olur iş değil @saymayname merhaba, gerçekten bir önceki yoruma… cinsellik zevkli keyifli olsa da bu kadar çok yapmamak lazım.
boşalmak
yanıtlandı
1 sene4 cevap2524 okuma

Soru
…defalarca boşalma erkek boşalma erkek erken boşalma kaç defa boşalma kaç kere boşalır üst üste boşalma 3 zorlarsan 4 kez bile arka arkaya… …olmaktır @kurt_like merhaba, maharet 2-3-4-5 gibi defalarca boşalmakta değil, bir kere boşalıp bunu uzun süre sürdürebilmekte ve iyi performans… ondan dolayı kendini boşalma konusunda biraz tutmaları lazım.
haftada
yanıtlandı
11 ay9 cevap7932 okuma

Soru
…minsiz aşırı cinsel dürtü yada istek olması @batuhan afrodizyak etkisi yapan yiyecekler aşırı cinsel istek azdırıcı takviyeler cinsel istek cinsel tatmin haftada kaç kere boşalmak lazım mastürbasyon bağımlılığı mastürbasyon isteği spor yapan erkekler sporcu takviyeleri istek yaparmı sürekli mastürbasyon yapma arzusu kullandığın sporc…
yanıtlandı
1 hafta6 cevap251 okuma

Erim Güven bir kerede en fazla seks yapılır kadın günde … kaç kez orgazm olur m yatakta kadın kaç kez boşalır Mastürbasyon yaparken yada … cinsel ilişki sonrasında orgazm olup boşalmak harika bir duygu @kumral-ahu Maaturbasyon … … hiç yaşayamadım ben 15 dk sonra bir kere doyuma ulaşıyorum o anki zevk hiç … erkeğin iyi bir cinsel eğitim alması lazım.
haftada
Devamını Oku

Soru
Haftada 2 3 kez yapmam yetiyor. o tadı almayı, kendi kendini uyarmayı bilmek lazım. …önce birkaç kere bişiler yazdım onaylanmadı silindi, galiba yazılan şeyler içerik olarak site için biraz fazla ayıp kaçıyor, o sebeple…
boşalmak
yanıtlandı
1 sene7 cevap2511 okuma