Soru
ciddi kadınların bu kadar azgın olanı grup seks seveni varmı hakkten, nasıl bir kız bunlar ? kadınlar grup sex sever mi @arman41 grup seks teknikleri grup yapan kadınlar grup yapan kızlar grup yapmak zararlımı grup zevklimi gurup nasıl yapılır kızlar grup istermi kızlar grup severmi Her çeşit insan var.
yanıtlandı
12 ay6 cevap7943 okuma

Soru
…fantazilere bakışı nasıl bir kadın iki erkek grup sex double penetration hem anal hemde vajinal ilişki iki erkeğin arasında tost olmak iki erkekle aynı anda seks yapmak iki kişiyle ilişkiye girmek kızlar 3 lü seks yapmak istermi arkadaşlar erkekler nasıl 3-4 kızla seks yapmak istiyorsa kadınlarda birden fazla erkekle seks yapmak istemesi…
yanıtlandı
2 ay11 cevap1918 okuma

Soru
…düşünmeye başladım kocamı başka kadınlarla hayal ediyorum @seker_pembesi eşimle aramıza bayan aldık grup arayan çiftler iki kadın bir erkek kocamı başka kızlarla düşünüyorum tek bayan arayan çiftler üçlü grup seks merhaba, bu durum psikolojik bir sorundan çok kişinin gizli eğilimlerini ortaya koyan bir durum.
yanıtlandı
1 sene12 cevap7114 okuma

Soru
Slm, eşimle birlikte grup seks yapmış gibi zevk almak istiyoruz. …birkaç defa sarın sonra kemere dildoyu takın, kemeri de sardığınız yastığa giydirip kadın vajinadan üstüne otursun sanki altta bir adam varmış gibi erkekte üstten domaltarak… işte 3lü 5li grup fantaizlerde böyle farklı bir tat lezzet yok boş hayal.
yanıtlandı
2 gün5 cevap363 okuma

Soru
biz sınırsız takılıyoru dediler bende onlara uydum kadın adama ben kadına kadın bana ben adama adam bana derken üçlü her posizyonu denedik. …eğilim karmaşası yaşıyorum @gruped_humans biseks olmak biseksüel erkek çiftle grup grup seks swinger Erkek yada bayan iseniz bilemiyorum bence biran önce bırakın asil olan…
yanıtlandı
2 sene9 cevap3505 okuma