Soru
…prezervatif kullanmak nasıl @furmark03 erken boşalma için prezervatif erken boşalma sorununa karşı hangi prezervatifi tavsiye edersiniz geciktiricili prezervatif prezervatif geç boşalma prezervatif his kaybı prezervatif hissizlik yapıyor prezervatif sevmiyorum erken boşalma sorununu prezervatifle geçirmeye çalışmak mantıksız.
yanıtlandı
6 ay2 cevap818 okuma

Soru
…denetimi boşalma süresini uzatma teknikleri cinsel ilişki simülasyonu daha geç boşalmak için ne yapmalı erken boşalma kontrolü geciktirici etkili ürünler mastürbatör ile boşalma süresini uzatmak mastürbatör kullanmak yapay vajina ile boşalma denetimi geçen sene arkadaşım aldı dediğiniz tarzda bir oyuncak bayağı bir kullandı sanırım 6…
yanıtlandı
2 ay4 cevap476 okuma

Soru
…gerdek gecesi erken boşalırmıyım gerdekte geciktirici kullanmak gerdekte prezervatif kullanmak ilk gece erken boşalma ilk gece nasıl korunmalı merhaba, erken boşalma sorununu düşünmek için geç kalmışsınız bu saatten sonra boşuna hiç düşünüp kendinizi stres etmeyin, kesin erken boşalacaksınız.
yanıtlandı
1 sene2 cevap4011 okuma

Soru
… penis sendromu @burak23 boşalmada zorluk buyuk olması ve geç boşalma büyük penis ereksiyon sorunu ilişkide haz alamamak penis … saatten sonra dert ettiğin şeye bak isterse kupsun pompala geç. bunun için birkaç kere doktora gitti, dediklerine göre penisin büyük olması yüzeyindeki belirli sayıda olan hassas sinirlerin daha geniş alana dağılması sonucu alınan zevk azalır, böylece boşalma zorluğu ortaya çıkar.
yanıtlandı
2 ay4 cevap762 okuma

Soru
…iletişim zayıf oluyor bir türlü beklediğini bulamadığın için zevklenip zirveye gidemiyorsun. erken boşalma ne kadar büyük bir sorunsa, geç boışalmada bir o kadar büyük sorundur. geçmişte aşırı gittiyseniz belki bu sebepten şimdi zevk alıp boşalmakta zorlanıyorsunuzdur.
yanıtlandı
3 ay3 cevap454 okuma

Soru
boşalmayı geciktirme erken boşalan erkekler erken boşalma mastürbasyon yapmak orgazm olmak tam boşalma mast yaparken kolayda vajina içindeyken bunu yapamazsın, yapsan bile karı hamile kalır 🙂 @Ka99 merhaba, boşlama kontrolünü kazanmak içi boşalma olmadan ertelemeniz gerekiyor, boşalma az yada çok oluyorsa siz durmanız gereken sınırı geçiyorsunuz demektir.
yanıtlandı
12 ay7 cevap1825 okuma

Soru
…prezervatif yırtıldı vajina içine boşalma oldu @kafamcokkarisik condom patladı ertesi gün hapı gebelik olurmu gebelik önleme yöntemleri gebelik önleyici geciktiricili prezervatif hamile kalırmıyım kondom delindi prezervatif nasıl kullanılır prezervatif yırtılma sevgilim içime boşaldı sevgilimden hamile kaldım çok kötü bir durum geçmiş olsun aynı…
yanıtlandı
4 ay5 cevap754 okuma