Soru
erkeğe oral yapmak @hardener531 arkadaşım ağzıma boşaldı arkadaşıma oral yaptım erkek 69 yapmak erkek erkeğe oral seks erkek penisi yalamak erkeklerin bir birine oral yapması gay mıyım karşılıklı oral seks oral ilişki yaşayınca zararı olur mu pasif gay olmazsınız ama böyle şeylere dikkat edin.

Soru
oral yaparken, penisimle oynarken, ben onun içindeyken yada… bi yandan hoşuma giderken diğer yandan korkmaya endişe etmeye başladım, acaba gay mı oluyorum, iyice alışıp bide pasif olmak ister miyim diye düşünceler dolaşıyor kafamda ?

Soru
…zevk aldırıyor yani oyuzden aklına bu gaymi fln gibi düşünceler gelmesin fantezi bu mesela ilişkiye girdiğn birisi sana oral yapınca o da bir fantezi ikiside aynı şey yani kötü anlıcak bişey yok ve arkadaşın baya sana güveniyormuşki söylemiş ve bunu yapn tonlarca erkek var @Tolgademir75 size pasif olmak istediğiniz mi söyledi ?

Soru
ona oral yaparak rahatlattım, ilişkiyi öyle bitirdik. …sekste acı arkadan seks ilk anal seks ilk defa anal yaptım ilk defa pasif oldum pasif deneyim pasif erkekler pasif gay pasif oldum ters ilişkide acı olmaması için yine herkesin düştüğü hataya sizde düşmüşsünüz.

Soru
…böyle cinsellik soruları sormaya başladı sonra arkadaşımla oral seks yaptık. …arkadaşım aktif gay arkadaşım benimle seks yapıyor arkadaşım gay arkadaşıma pasif oldum arkadaşıma verdim arkadaşımla grup yaptık gay arkadaşlar gay seks yapmak merhaba, öncelikle cinsel tercihinizin ne olduğu hiç fark etmez…

Soru
çok fena huylandım, sevgilimin gay olduğunu düşünüyorum. baştan sadece aktif rolde, sonraları bu hazzı merak edip pasif role geçiş yapanlar epey var. alışmışız her şeye gay diyoruz, alakası yok. …etmekten, gitmiş femboy emboy kimi bulduysa arkasını dönecek, oralarda tatmin aramış.