Soru
yanlış anlaşılmasın bayan için değil erkek tanga, erkek string çamaşır. sohbet ortamında çok karşılaşıyorum böyle gstring olsun tanga olsun giymeyi sevenler var. Erim Güven partnerime hediye olarak deri görünümlü zımbalı string almıştım zımbaları biraz rahatsız ediyordu söktük hala öyle kullanıyor kimi zaman.

Soru
( tanga giyen kızılar poponuzu tahriş etmiyor mu @dertliguzel bayan gstring bayanlar tanga sever mi iç çamaşırı anüsü rahatsız eder mi kadın tanga tanga bikini tanga giyen kızlar tanga giymek tanga kullanan kadın tanga tahriş eder mi sanırım kullandığınız iç çamaşırlar size beden olarak küçük olabilir.

Soru
erkekler hep mi seks düşünür @varan1 eşim kızlara bakıyor g string giyen kızlar seksi kızlar tanga giyen kızılar Oha ,elimde benim elimi tutarken yolda ne zman yürüsek böyle vücudu çok belli eden göğüsleri dışarda olan kızlar gördümü başını 180 dere çeviriyor pi…

Soru
…renk alınır fantazi kıyafet fantezi iç giyim fantezi rengi fetish deri gstringgiyim hangi renk iç giyim ürünleri jartiyer kırmızı erotik çamaşır kırmızı iç giyim ürünleri kıyafet giyen kadınlar mini etek naylon çorap seksi giyinen kızlar seksi kıyafetler tanga vücut çorabı Biz daha çok iç camaşırı değilde normal mini elbiselerle…

Soru
…kahvetutkunu büstiyer erotik giysiler fantazi kıyafet fantezi iç giyim fetish deri gstringgiyim ürünleri jartiyer kıyafet giyen kadınlar mini etek naylon çorap seksi giyinen kızlar seksi kıyafetler tanga vücut çorabı Bu soruyu buraya değil de kendisine sorman gerekir.Karın aslında cevabını vermiş zaten odaklanamıyorum diye.