Soru
boşalırken spermler fışkırmıyor neden @sabri_konya boşalma tazyikli değil eşim hamile kalır mı fışkırma olmuyor gebelik için fışkırması gerekir mi ileriye nasıl fışkırtabilirim meni uzağa fışkırmıyor spermler fışkırmıyor spermleri uzağa attırmak öncelikle sık sık mastürbasyon yapmayın.

Soru
boşalırken spermin az gelmesi hacminin az olması @ReichenbaC boşalınca ne kadar sperm gelir boşalma anında fışkırma olmuyor boşalma oranı performans düşüklüğü spem ne kadar olmalı sperm arttıran yiyecekler sperm arttırıcı sperm çoğaltma sperm hacmi sperm sayısı sperm sayısı…

Soru
Erim Güven bazen dildo ile mastürbsayon yaparken bendede tam sertleşme olmuyor sizin dediğiniz gibi fışkırmadan boşalıyorum ama zevk konusunda sorun yaşamadım genelde çok zevk alıyorum @extory_3131 Cinsel ilişki içerisinde rolüm aktif yani mastürbasyon yaparken dildo ya da benzeri bir şey kullanmıyorum.

Soru
…üretimi bitiyormu cevaplarsanız sevinirim eskisi gibi spermim bol değil @afe penisten fışkırma sperm sperm artışı merhaba, yorum için teşekkürler. ancak malum erkeklik gençlik çağları gibi olmuyor, yaş ilerledikçe sperm üretimi ve cinsel dürtülere vucudun yanıt verme oranı ve gücü azalıyor.