Soru
ben erotik fantastik kıyafetleri çok seviyorum, böyle fantazi kıyafetler içinde eşimi görmek beni çok tahrik ediyor. @Sofistike eşinizin odaklanmasında kıyafet zorlaştırıyorsa giydiklerinin tarzını değiştirebilir daha farklı birşeyler deneyebilir @kalbimin-sesi fantazi kıyafetlerin amacı bu zaten ilişkide cezbedici görünmek.
yanıtlandı
2 ay3 cevap338 okuma

Soru
…sahibe dominatrix kadın dominatrix olan bayanlar fetish kırbaçlanma fantazisi kadın kıyafetleri giyen erkek mistress arıyorum mistress femdom mistress fetish fantezi mistress nedir mistress tasma takıp gezdirme sissy erkek nedir sissy olmak istiyorum fantaziler konusunda deneyimli olduğunuz yaptığınız açıklamalardan belli oluyor…
yanıtlandı
1 gün3 cevap136 okuma

Soru
kadın kıyafetleri giyinmek crossdresser olmak @Cd_Ozlem34 cd erkek crossdresser fantazi kadın kıyafeti giyen erkek kadın kıyafetleri giymek kadın olmak trans olmak tam olarak … zamandır kadın kıyafetleri giyinen bireyim normalde erkeklerden hoşlanmam ama kadın kıyafetleri giydiğim zaman etek vs bana biseyler oluyor bende bilmiyorum @Cd_Ozlem34 hmm süper …
yanıtlandı
6 ay8 cevap1170 okuma

Soru
yine o geçmiş günler aklıma geliyor kıyafetlerle git gel sürtünme yapmayı istiyorum bu sefer eşim saçmalama böyle şeymi olur diyor beni demoralize ediyor. eğer eşiniz izin verse bu günde geçmişteki gibi bir fantazi yapsanız emin olun geçmişteki gibi asla olmayacak.
yanıtlandı
11 ay6 cevap8083 okuma

Soru
eğer internete baktıysanız görmüşsünüzdür, anlam olarak karşı cinsin kıyafetlerini giymek demek. …ilginç geliyor heyanlandırıyor bu sebeple giyebiliyorlar, kimileri daha çok cinsel fantazi olarak bakıyorlar bu sebeple giyebiliyorlar. kelime olarak crossdressing yani karşı cinsin kıyafetlerini giymek.
yanıtlandı
7 ay7 cevap1561 okuma