Evde erken boşalma kontrolü eğitimi ile çözüm mümkün !

Evde erken boşalma kontrolü eğitimi ile çözüm mümkün ! @
Devamını Oku

başladım yabancı dilim iyi olduğu için yabancı siteleri dolaşmaya erken boşalmamak için ne yapmak lazım diye. Bende de var çünkü erken boşalma. … herhalde @crank_25 19a girdim aynı sıkıntı bendede var 31 çekerken hemen geliyorum hatta bırakıyorum gene kendiliğinden patlıyor … bari @evde-tek-basina Iyide realistik seyle gercek bir degil evdeki hesap carsiya asla uymaz anlayacaginiz. oysa bi tane erken boşalma mastürbatörü ile kalıcı olarak kurtulmak mümkünmüş.
Devamını Oku

Soru
…bu kendi başınıza bir erotik shoptan suni vajina alıp evde kendi kendinize kolayca yapabileceğiniz tedavi değil… hatta mümkünse link falan paylaşırsanız memnun olurum @Caner Bende suni vajina ile erken boşalma konusunda kendimi tutmaya çalışıyorum işe yarar gibi.
yanıtlandı
2 sene5 cevap8065 okuma

Soru
Erken boşalma sorunu için kesin çözüm oluşturan var mı. …seansta eğitimini verip, geri kalan çalışmaları kişilerin evde tamamlayabileceği kolaylıkta yapıyor. biz kolaycıyız başımız ağırınca bir hap yutup baş ağrısı geçtiği gibi bir hap yutup erken boşalmanın kesin olarak geçmesini bekleriz.
yanıtlandı
1 sene2 cevap2221 okuma