Soru
erkekleri tahrik etme kızları tahrik etme nasıl tahrik ederim temel içgüdü teşhircilik yıllar önce … tabi sonra utandım @erotic-girl vayyy canına erkeklerin içini yakıp yakıp bırakmışsınız … …otobüste, işte, sokakta, alışverişte böyle şeyler yapılmaya başlanıyor. Karsidakinin cadir kurdugunu fark edene kadar devam ediyorum.

Soru
bazen sevgilimi azdırmak için porno açıyorum bir süre izledikten sonra benim uykum geliyor çok sıkıcı hep aynı şeyler hiç tahrik olmuyorum bunları izlerken diyor. sizi heyecanlandıran bir şey karınızdaki kişiyi hiç etkilemiyor olabilir yada tam tersi onu çok tahrik eden bir öğe size çok anlamsız etkisiz gelebilir.
erkekleri

Soru
…karşı cephede sizi gören erkekleri düşünün çok tahrik olup azıyorlar, üstelik sadece erkekler değil kadınlar bile birbirini bu şekilde görünce tahrik oluyorlarmış. yada dışarıya çıkarken biraz kapatacak bir şeyler le kombine eder hallederim derseniz neden olmasın öylede olabilir.

Soru
…erkekler daha fetişik oluyor kızlara göre, erkeklerin yarısı seviyorsa kızların anack… …değil, söyleme konusunda hangi noktadasınız bilemiyorum, eğer belirli bazı şeyleri aştıysanız bu tip konuları konuşabilecek düzeydeseniz neden olmasın, hoşlandığınızı size çok tahrik edici geldiğini söylersiniz.

Soru
…nasıl daha çok azar erkeklerde cinsel istek arttırma erkeklerin penisi nasıl kalkar Kadin ve erkek farkli seylerden tahrik cinsellik düşünürler. anlayacağınız erotik şeyler görmek erkeği çok etkiliyor azdırıyor @cd-belgin
eden