Soru
…hissettiriyor kızlar soruyor @loveliy anal seks anal seven erkekler anal seven kızlar anal yapmak anal zevki anal zevklimi erkekler neden anal ister Hiç anal deneyimim olmaması yanında darlıktan dolayı cazip gelebilir diye düşünüyorum @Kaan Daha dar ve zevk verdiği… Erkek olarak beni ne cekiyor derseniz ruhsal acidan bakire bir bayanin bakireligini korumak icin onunla anal sex yapmam.
yanıtlandı
10 ay11 cevap8978 okuma

Soru
merhaba, bazı insanlar anal sexin popo büyüttüğünü söylüyor. içine boşalmada büyütmez sanrım, erkeklerde büyüyorsa bilemiyorum 🙂 …gelecekte tutamama ve kaçırma sorunlarına neden olmakta.
yanıtlandı
10 ay9 cevap2621 okuma

Soru
Bu nedenle bu analizi kendiniz yapıp erkek arkadaşınızın durumunu kendınız değerlendirmelisiniz. Not: Cevap verirken bir hususta erkekleri eleştirdim ama sex konusunda kadınların da en az erkekler kadar eleştirilecek başka başka yönleri var. @cd-belgin nedense erkekler yada kadınlar söz konusu olunca hep karşı cepheciler çıkıyor.
kapatıldı
1 ay6 cevap323 okuma

Soru
anal seksten organz olan kizlar anlatsin kizlar soruyor anal seven erkekler anal seven kızlar anal sex çok acırmı anal sex itiraf anal sex öncesi temizlik nasıl yapılır anal zevk sex arkadan anal sekste asıl mesele erkeğe kalıyor, erkek çok yavaş davranacak…
neden
yanıtlandı
3 ay6 cevap2529 okuma

Soru
… sevgilime bunu itiraf etmeli miyim bilmiyorum anal sex yaptığımı itiraf etmek @cicim_ayla anal isteyen … anlaşılırmı bayan anal yaparmı bayanlar anal istermi bence sevgiline şimdilik söyleme biliyorum … …Güven Bence hic soylememelisin cunku turk erkekleri el degmemis istiyo kendileri istedigi…
neden
yanıtlandı
12 ay6 cevap2763 okuma

Soru
anal seks kadına neden zevk vermiyor. anal seks zevk verir mi @anitonya_own acısız anal seks anal seks nedir anal seks zevk verir mi anal sex nasıl yapılır merhaba, erkeklerin anal sekste hem yapan hemde yaptıran olarak zevk aldıkları bilinen bir gerçek.
yanıtlandı
1 sene4 cevap5202 okuma