Soru
…yaparsam onu memnun ederim @gophi_kk erkekler nasıl azar erkekler ne ister erkekler seksi kıyafet severmi erkekler yatakta ne sever erkekleri ne azdırır erkeklerin sevdiği pozisyonlar ikinci evlilikte seks kocam çok azgın sekste kıyafet giymek kocanı mutlu etmek… @Gladyatorx kocanızı yatakta övün şımartın varlığınızı belli edin … kurbağa gibi bacaklarıınızı açıp yatmayın ne kadar sevişirken aktif olursanız o kadar iyi @kurt_like Erim bey bana hak vermeside ayri …

Soru
kadın ne kadar iyi olsa erkek başarısız ise hiç iyi sonuçlar ortaya çııkmadığı gibi tam tersi bir kombinasyondan da tatmin edici bir sonuç çıkmayacaktır. …alabilsin @Enrico buna en iyi bir kadın cevap verebilir ama yataktaki hareketlerin en az yüzde yetmişini biz yani erkekler yaptığımız için biraz daha nazik olabiliriz….

Soru
… çok görselinden ve onun parfüm kokusundan ne kadar etkilenir ve bu erkekle uzun süre bir birliktelik yaşanabilir mi erkekler yatakta kadının görselinden ve parfüm kokusundan etkilenir … azdırıcı resimler erkeği azdıran kızlar erkekler neden azar Ben iki kere farkli bir kiz ile … Meksikabirasi Parfüm konusu benim için cok onemli cinsel ilişkide guzel kokan bir kıza daha …

Soru
yok her erkek, erkek değilmiş onunkisi kalkmıyorsa ben ne yapayım falan diye söylendi durdu. gerçekten kendini tutamıyor mu erkekler, bu kadar çok azgın olmaları normal mi, her şey tek bildikleri seks mi ? @Ertugrul hep klasik bir laf var erkek dediğin azgın olur falan ne alaka.
yatakta

Soru
genelde erkekler bu yalanı çok söylerler, farkında değilim görmedim gözüm takılmış, birine benzettim, tanıdık geldi, öylesine baktım gibi. …kadınların algısı zaten var bide sizler tuz eklemeyin @Murat06 Erkeklerde olay biraz farklı işliyor, belli bir yaşa kadar vajinanın dibi varmı acaba bulur muyum diye düşünüp… Hiç ummadık dönüp bakmayacağın kadın yatakta efsaneler yaratabiliyor.

Soru
ben gay eğilimli bir bireyim ve biseksüel veya gay erkekler size sormak istiyorum, gay bir erkeği yatakta nasıl çıldırtabilirim, nasıl memnun edebilir, daha çok zevk almasını sağlarım, sevdiğiniz pozisyonlar nelerdir bunları öğrenmek istiyorum. …testislere üreme sistemine böbreklere kadar giden bakteriler sebebi ile ihtihaplar hastalıklar mantak sorunları orgna yetmezliklerine giden süreçler yaşanabilir.

Soru
siz ne kadar zorlasanız da gençlikte belki bir süre idare edersiniz ama yaş 30a gelemeden işiniz biter, dediğiniz gibi 2. …cinsellikten memnun kalmaz, hep yazılan sorularda başkalarının da dedikleri gibi size de ne biçim erkeksin deyip, sonunda başından atarlar.
yatakta