Soru
erkek yatakta ne kadar süre dayanmalı @aktivovic aktif erkekler bitkisel takviyeler boşalma süresi cinsellik … geciktirici hap kaç dakika seks kadınlar ne kadar sevişmek ister performans arttırıcı hap … normal süresi 5-10 dakika ön sevişmeyi içine katarsan 30-40 dk bunun normalidir.
yanıtlandı
7 ay67 cevap208959 okuma

Soru
…yaparsam onu memnun ederim @gophi_kk erkekler nasıl azar erkekler ne ister erkekler seksi kıyafet severmi erkekler yatakta ne sever erkekleri ne azdırır erkeklerin sevdiği pozisyonlar ikinci evlilikte seks kocam çok azgın sekste kıyafet giymek kocanı mutlu etmek… @Gladyatorx kocanızı yatakta övün şımartın varlığınızı belli edin … kurbağa gibi bacaklarıınızı açıp yatmayın ne kadar sevişirken aktif olursanız o kadar iyi @kurt_like Erim bey bana hak vermeside ayri …
yanıtlandı
1 sene7 cevap3664 okuma

Soru
… çok görselinden ve onun parfüm kokusundan ne kadar etkilenir ve bu erkekle uzun süre bir birliktelik yaşanabilir mi erkekler yatakta kadının görselinden ve parfüm kokusundan etkilenir … azdırıcı resimler erkeği azdıran kızlar erkekler neden azar Ben iki kere farkli bir kiz ile … Meksikabirasi Parfüm konusu benim için cok onemli cinsel ilişkide guzel kokan bir kıza daha …
yanıtlandı
2 sene6 cevap2051 okuma

Soru
yok her erkek, erkek değilmiş onunkisi kalkmıyorsa ben ne yapayım falan diye söylendi durdu. gerçekten kendini tutamıyor mu erkekler, bu kadar çok azgın olmaları normal mi, her şey tek bildikleri seks mi ? @Ertugrul hep klasik bir laf var erkek dediğin azgın olur falan ne alaka.
yatakta
yanıtlandı
8 ay9 cevap1763 okuma

Soru
genelde erkekler bu yalanı çok söylerler, farkında değilim görmedim gözüm takılmış, birine benzettim, tanıdık geldi, öylesine baktım gibi. …kadınların algısı zaten var bide sizler tuz eklemeyin @Murat06 Erkeklerde olay biraz farklı işliyor, belli bir yaşa kadar vajinanın dibi varmı acaba bulur muyum diye düşünüp… Hiç ummadık dönüp bakmayacağın kadın yatakta efsaneler yaratabiliyor.
yanıtlandı
4 ay7 cevap876 okuma

Soru
ben gay eğilimli bir bireyim ve biseksüel veya gay erkekler size sormak istiyorum, gay bir erkeği yatakta nasıl çıldırtabilirim, nasıl memnun edebilir, daha çok zevk almasını sağlarım, sevdiğiniz pozisyonlar nelerdir bunları öğrenmek istiyorum. …testislere üreme sistemine böbreklere kadar giden bakteriler sebebi ile ihtihaplar hastalıklar mantak sorunları orgna yetmezliklerine giden süreçler yaşanabilir.
yanıtlandı
4 ay4 cevap1029 okuma

Soru
siz ne kadar zorlasanız da gençlikte belki bir süre idare edersiniz ama yaş 30a gelemeden işiniz biter, dediğiniz gibi 2. …cinsellikten memnun kalmaz, hep yazılan sorularda başkalarının da dedikleri gibi size de ne biçim erkeksin deyip, sonunda başından atarlar.
yatakta
yanıtlandı
1 sene3 cevap3477 okuma