Soru
erkekler genelde meme ucu olmayan kızları reddederler mi? erkekler meme ucu olmayan kızları reddeder mi @Uzgun erkekler nasıl kızları beğenir küçük memeli kızlar meme sorunları meme ucu büyütme meme ucum yok merhaba, öncelikle bu tip şeyleri kendinize dert etmeyin.
yanıtlandı
1 sene8 cevap7826 okuma

Soru
…olurmu erkeklerin memesi emilir mi @total_coma erkeğin memesini emmek erkek memesi kızlar erkek memesini emiyor meme nasıl emilir meme ucu emmek selam, erkek penisi ve çevreni, popo ve çevresi aynı şekilde meme uçları ve çevresi dokunum açısından çok daha hisli bölgelerdir.
yanıtlandı
1 sene2 cevap4836 okuma

Soru
meme uçlarına dokunmak, emmek erkeği etkiler mi @brazsamba erkeğin memesine dokunmak erkeğin memesini emmek erkek memesi meme öpmek meme ucu Kadın nasıl ki etkileniyorsa erkeklerde aynı şekilde meme uçlarından etkilenirler @elmm merhaba, virüs sebebi ile mecburi de olsa evde kalmak aslında bir birimizi daha iyi tanımak için bir fırsat…
yanıtlandı
2 sene3 cevap17812 okuma

Soru
@alpha-woman meme ucu büyütücü pompalar var fakat ne kadar etkili fazla bir bilgim yok @seksilla senin herhangi bir yerini büyütmene gerek yok o beynini büyütsün öncelikle. ne olursa olsun birisi erkek ya da kız vücudunu yani değiştirmenin mümkün olmadığı bir yeri eleştirirse ya da küçümserse biri kocan bile olsa taviz vermemelisin. bugün meme ucu der yarın başka bir şey.
yanıtlandı
1 sene7 cevap5678 okuma

Soru
…kadın tarafından emilmesi oksanması ve ısrılmasından hoşlanmadıkları yazıyor gerçekten böyle birşey var mı Erkekler meme uçlarının emilmesin neden hoşlanmazlar @Minnake meme emmek meme uçlarını ısırmak meme ucu meme ucu emmek meme yalama selam, internette açıkçası bir birini yalanlayan birçok yazı var.
yanıtlandı
2 sene3 cevap2637 okuma

Soru
…emmeyi seviyorlar bir başka mesele ucunu ısırıyorlar partnerimde yapıyor böyle erkekelre diyorum canı var bu güzel şeylerin haberiniz varmı çok yapınca acıyor @anemonia Kucuk isirikdan bisey olmaz ya birakin hazini yasayalim guzel seylerin @Murat06 Dili meme uçlarında gezdireceksin iki elinlede kalçalar dan tutup yumulacaksın.
yanıtlandı
2 sene8 cevap37545 okuma

Soru
erkeğin meme uçlarının yalanması uyarılması zararlımı @Berk erkeğin memesine dokunmak erkeğin memesini emen kadın erkeğin memesini emmek erkeklerde meme ucunun sertleşmesi erkelerde meme ucları sertleştirme kızlar erkek memesini emiyor çok bilmiyorum ama meme uçlarını aşırı uyarmak iyi değil sanırım.
yanıtlandı
6 ay6 cevap1146 okuma

Soru
…emmesi göğüs emme kızlar soruyor göğüs emmek zararlımı göğüs emmen erkek göğüs ucunda sızlama göğüslerde ağrı göğüsleri emmek sekste göğüs emdirmek hayatım tespitin çok doğru meme ucu çok hassastır bu yüzden seks sırasında çok fazla göğüs emme yapmayın @love-burcu meme ucu çok hassas bir yapı.
yanıtlandı
6 ay7 cevap1330 okuma

Soru
…göğüs epilasyon göğüs kıl alma göğüs ucu kıl kıl alma yöntemleri kıllı göğüs kıllı meme lazer epilasyon meme ucu memede kıl ne çok takıntılı kız geliyor bu siteyede, siz böyle her şeye kafayı takarsanız vay halinize, sonunda ruh… bence hiç ellemeyin, şahsen ben bir erkek olarak bu durumdan hiç rahatsız olmam.
yanıtlandı
11 ay4 cevap1551 okuma