Büyük kalçalı kadınlar erkeklere daha çekici geliyor

Erkeklerin de buna paralel olarak ilgisi kalça popo bölgesi göğüsler kadar ilgi çekiyor. Erkekler iri kalçalı bayanların genelde iyi seks yapacaklarını düşündükleri için bununla ilgili fazlaca fantazi ve hayal kurarlar. Büyük kalçalı kadınlar erkeklere daha çekici geliyor @D.
Devamını Oku

Soru
sevgilimin poposu kız gibi çok güzel @ellafits erkek arkadaşım gay mı erkek arkadaşımın poposu kız gibi gay erkek nasıl anlaşılır gizli gay erkekler güzel erkek kalçaları poposu güzel erkekler sevgilim gay olabilir mi yok artık daha neler, poposu güzel diye her erkek gay olurmu canım sizde.

Soru
…değilim erkekler benim gibi birini beğenmezlermi nolur cevap yazın bunalım takılıyorum artık vücudumu hiç beğenmiyorum sizce nasılım @tatsiz_seftali erkekler beni beğenmiyor göğüslerim küçük kalçalarım küçük kendimi beğenmiyorum popom küçük vajinam küçük zayıf kızlar merhaba, bizce yanlış düşünüyorsunuz.

Soru
…başka mesele ucunu ısırıyorlar partnerimde yapıyor böyle erkekelre diyorum canı var bu güzel şeylerin haberiniz varmı çok yapınca acıyor @anemonia Kucuk isirikdan bisey olmaz ya birakin hazini yasayalim guzel seylerin @Murat06 Dili meme uçlarında gezdireceksin iki elinlede kalçalar dan tutup yumulacaksın.