erkeklerle prostat uyarımı ve anal zevk

Soru
berkeryilmazzberkeryilmazz
Anal mastürasyon diğer adıyla prostat masajı konusunu araştırdım ve erkeklerin bundan gerçekten zevk aldığını okudum.
yanıtlandı
berkeryilmazz 6 ay6 Cevaplar1030 defa okundu

erkek sevgilim vibratörle anal yoldan tatmin olup boşaldı

Soru
gizli_cift
gizli_cift
…tatmin olup boşaldı @gizli_cift anal orgazm anal tatmin anal uyarım erkek arkadan zevk alırmı erkek prostat masajı prostat masajı prostat masajı nasıl yapılır prostat uyarımı prostat zevki sevgilim arkadan zevk alıyor sevgilim gay mı sevgilimi analdan boşalttım hah işte bilmeden sevgiline prostat masajı yapmışsın, adam bide beğenmiş…
yanıtlandı
5 ay7 Cevaplar1365 defa okundu

kadın ve erkeğin anal seksten aldığı zevk aynımı

Soru
alimw021alimw021
Bu deneyimlerden anladığım erkekler anal yönden kadınlara göre iki kat zevk alıyorlar.
yanıtlandı
alimw021 5 ay4 Cevaplar1714 defa okundu

analdan girmek erkeklere ne hissettiriyor kızlar soruyor

Soru
loveliy
loveliy
…genelleme yaptığı şekli ile anüs daha dar ve sıkı olduğu için ilişki sırasında erkek vajinaya göre biraz daha fazla zevk alır, bunun dışında vajinal ilişkide oluşabilecek gebelik ihtimali anal sekste olmadığı için yine bu sebeplerden dolayı anal seks istenebilir.
yanıtlandı
2 ay10 Cevaplar2842 defa okundu

anal plug erkekler kullanabilirmi

Soru
wots-vron-tr
wots-vron-tr
anal plug kadın kullanıyorken ilişki sırasında vajina alanında daha daralma olur bu sayede erkekekler vajinal olarak daha çok zevk alırlar.
yanıtlandı
9 ay3 Cevaplar4077 defa okundu

anal zevk ve prostat uyarımı ile boşalma

Soru
MeksikabirasiMeksikabirasi
anal zevk ve prostat uyarımı ile boşalma @Meksikabirasi anal boşalma anal mastürbasyon anal parmaklama anal seven erkekler anal uyarım anal zevkler prostat masajı prostat orgazmı prostat uyarımı erkekler prostat uyarımı ve orgazmı ile boşalabiliyorlar.
yanıtlandı
Meksikabirasi 3 ay5 Cevaplar858 defa okundu

anal seks zevk verir mi

Soru
anitonya_own
anitonya_own
anal seks zevk verir mi @anitonya_own acısız anal seks anal seks nedir anal seks zevk verir mi anal sex nasıl yapılır merhaba, erkeklerin anal sekste hem yapan hemde yaptıran olarak zevk aldıkları bilinen bir gerçek.
yanıtlandı
11 ay4 Cevaplar3023 defa okundu

erkeklerin kullanabileceği cinsel oyuncaklar hangileri

Soru
BerkBerk
…kullanabileceği cinsel oyuncaklar hangileri @Berk cinsel oyuncaklar erkek anal erkek anal zevk erkek cinsel tatmin erkek dildo erkek realistik oyuncak erkek titreşimli cinsel oyuncak erkek vibratör erkekler için cinsel oyuncak erkekler için cinsel ürünler erkekler için dildo erkekler için vibratör aslında dedikleriniz dışında kullanılabilecek…
yanıtlandı
Berk 2 hafta5 Cevaplar447 defa okundu

gay erkekler bir biriyle seks yapmaktan ne zevk alıyorlar

Soru
elvanrude
elvanrude
…yaşamaktan çokmu zevk alıyorlar aradığı nedir anlam veremiyorum gay erkekler bir biriyle seks yapmaktan ne zevk alıyorlar @elvanrude erkek erkeğe seks gay anal seks gay erkekler gay seks gaylar prostat zevki prostate orgasm hatta bu sebepten sinirlenip onunla kayga ettim hiç bir cevap vermedi sonra kendimi dahada kötü hissettim @elvanrude merhaba, bizden…
yanıtlandı
11 ay5 Cevaplar4245 defa okundu

Erkekler anal yoldan nasıl tatmin oluyorsunuz

Soru
CrazyzehirCrazyzehir
…isteyen erkek anal seven erkek anal tatmin erkek anal orgazm erkek anal seks erkek anal tatmin erkek prostat prostat orgazmı slm açıkçası anal oyuncaklar dışında çok birşey yok. saçma şeylerle tatmin olmaya çalışmak size zevkten çok başınıza bela çıkaracaktır.
yanıtlandı
Crazyzehir 3 ay4 Cevaplar1171 defa okundu

ilişkiden zevk alamayan ve boşalamayan erkek

Soru
der-ya44
der-ya44
…isteksiz erkek kocam beni beğenmiyor olabiliyor geçiş dönemi olabilir bazen iş stesi bazende hava değişimi cinsel isteksizlik yapabiliyor bazen ara vermek iyidir @jelabi-baby Yaşınız 44 sanırım ya birini buldu yada artik zevk
anal
yanıtlandı
4 hafta5 Cevaplar395 defa okundu

erkekler anal seks mi sever yoksa vajinal seks mi

Soru
hanisondemistin
hanisondemistin
bu noktada tercihen anal vajinale göre daha az yapıldığı için daha çekici gelebilir o sebeple erkeklerde anal seks daha çok seviyor denilebilir belki. Erim Güven Önden ayri zevk arkadan ayri tatmayan bilmez @Murat06
yanıtlandı
9 ay4 Cevaplar2060 defa okundu

bir erkek gerçekten poposundan zevk alırmı

Soru
gercekmisin
gercekmisin
bir erkek gerçekten poposundan zevk alırmı @gercekmisin anal licking anal seks ass lick popo yalama rim job merhaba, boşanalı 2 yıl olması ve bu sürede hiç kimseyle birlikte olmamanız biraz sizde espritüel manada paslanmaya sebep olmuş. Erim Güven erkek arkadaşımla anal seks yaparken çok başka bir zevk alıyorum.
yanıtlandı
1 sene6 Cevaplar3852 defa okundu

eşim artık anal yapmak istemiyor zevk alamadığını söyledi

Soru
BerkBerk
… vermiyor analdan nefret ediyorum eşim anal istemiyor karım anal istemiyor Ilginç bir olay farkli seyler düşüncesi geliyor insanin … sıkılmasın ki, sonuçta cinsellik haz ve zevk işi, kişi bundan zevk almıyorsa yapmak istememesi çok normal bir durumdur, bunda bir …
erkek
yanıtlandı
Berk 4 ay3 Cevaplar1038 defa okundu

erkekler için dildo nasıl olur

Soru
osakamen
osakamen
anal dildoların genel özellikleri bu şekilde, bu sayede prostatı en iyi şekilde uyarır @cd-belgin titreşimli olanların erkek anal kullanım için ekstra bir zevki yok, en azından ben hiç haz almadım.
yanıtlandı
3 ay4 Cevaplar1170 defa okundu

erkekte glans yani penis başı en çok nasıl zevk alır

Soru
xl_lover_zone
xl_lover_zone
glans için en zevk veren şey oral seks sanılsa da partneri olmayan için mastürbatör oyuncaklar hiç olmadı kremli ellerle mastürbasyon yapılması, partneri olanlar için ise anal yada vajinal sekstir. …ilişki esnasında vajina esnek olduğu için penisde büyük olunca bir süre sonra vajina açılıyor bu durumda da erkek zevk alamiyor.
yanıtlandı
11 ay4 Cevaplar6192 defa okundu

sevgilim anal seks istiyor

Soru
love-bro
love-bro
…alamıyorsan tercih olarak erkeklerden hoşlanıyor olabilirsin ona anal yaparmısın yapmazmısın o sana yaparmı yapmazmı bunlar ikinizin aranızda sizin bileceğiniz işler @cd-belgin erkek arkadaşınla oynaşa oynaşa artık bunlar yetersiz… sonuçta bu bir tercih, zevkler tartışılmaz çünkü herkese göre farklı yorumlanır.
yanıtlandı
4 ay4 Cevaplar1103 defa okundu

mastürbasyondan daha çok zevk almak için prostat uyarımı yapmak

Soru
MeksikabirasiMeksikabirasi
…mastürbasyondan daha çok zevk almak için prostat uyarımı yapmak @Meksikabirasi anal boşalma anal mastürbasyon anal orgazm mastürbasyon yapan erkekler mastürbasyon yaparken popoyu parmaklamak prostat orgazmı prostat uyarımı prostat zevki merhaba, genellikle mastürbasyonu çok fazla ve yoğun şekilde yapmak alınan hazzın azalmasına neden…
yanıtlandı
Meksikabirasi 8 ay9 Cevaplar2136 defa okundu

prostat uyarımı yaparken anal genişlemesi olurmu

Soru
MeksikabirasiMeksikabirasi
…kaç cm anal mast anal orgazm anal realistik penis analdan kaç cm zevk verir anüste genişleme prostat masajı nasıl olur prostat uyarımı nasıl yapılır O halde anali bir hemcinsle dene @Murat06 merhaba, bu tip konularda genelde… ortalama ölçülerde yetişkin bir erkek penisi boyutları gibi düşünün işte.
yanıtlandı
Meksikabirasi 6 ay8 Cevaplar1112 defa okundu

prostat masaj ve orgazmı hakkında yardım

Soru
Aslan
Aslan
… yardım @Aslan anal dildo anal oyuncaklar anal tatmin anal toys anal zevk prostat için oyuncak prostat masaj aleti prostat masajı prostat … açıkçası titreşimli oyuncaklar bayanlar için zenk versede erkekler için bir anlamı yoktur.
yanıtlandı
3 ay6 Cevaplar884 defa okundu