Soru
… seks mi sever neden açıklama yazamsınız erkekler anal seks mi sever yoksa vajinal seks mi … anal seks anal seksi kimler tercih eder anal sex anal yapan kızlar arkadan seks vajinal seks … kurt_like herzaman anal seks yapılmaz çünkü anal kaslar zarar görebilir bir erkeğin bence vajinal …
teknikleri

Soru
…krem sex için etkilimi @comfort-line acısız anal anal seks anal sex kremi anal uyuşturucu anal zevkler arkadan anal seks merhaba, dediğiniz gibi internette gerçek yada sahte… hem kadın hem erkek yaptıkları bu seksten yeterince haz ne keyif alamıyorlar.
teknikleri

Soru
… ilgileniyordum beğendiğim yakışıklı bir erkek vardı onunla hep seks yapmayı hayal ediyordum bir … sevgilime bunu itiraf etmeli miyim bilmiyorum anal sex yaptığımı itiraf etmek @cicim_ayla anal isteyen … anlaşılırmı bayan anal yaparmı bayanlar anal istermi bence sevgiline şimdilik söyleme biliyorum …
teknikleri

Soru
oral ve anal sexi çok seviyorum ve isteyerek yapıyorum anal sexde kendiliğimden boşalmak istiyorum ama olmuyor elle boşalmak zorunda kalıyorum arkadaşımla… anal yoldan prostat uyarımı ile penise dokunmadan boşalmak @cem anal seks teknikleri anal tatmin anal uyarım dokunmadan boşlamak gay erkekler handsfree oral ve anal yapmak pasif boşalma prostat masajı sissy erkekler bunu her erkek başaramaz.

İşte soru cevaplarla anal sex rehberi; Anal seks canınızı acıtır mı? Erkekler için, hazzın artmasına neden, prostat bezi olabilir. Anal sex yapmak, çeşitli bakteriyel enfeksiyonlara yol açabilecek oldukça riskli bir davranıştır. Eğer siz veya partnerinizin anal seksten zevk almasını istiyorsanız güvenli seks tekniklerinden birini denemelisiniz.
Devamını Oku