Soru
… dildoyla mastürbasyon yaptım erkeklerde 31 nasıl çekilir videolu anlatım hayır bence biraz … beslen spor yapki vücut yenilenme yapsın eski zevklerine geri dönsün kendinde bi fark görmezsen bana …
erkeği aldırırım

Soru
strapon yapan kadın nasıl zevk alır @aycaa_97 kocam strapon istiyor kocama … kocasını beceren kadın bazen iki taraftan biri zevkten feragat ediyor. Erim Güven benim için erkeği önümde görmek sulanmak için yetiyor, dildo kullanırkende vajinama ve klitorisime dokunuyor ondan bile o derece zevk alıyorum.
aldırırım

Soru
…seks yapmak insanı cinsel açıdan tatmin eder mi bu arada yaşım 23 iki erkeğin arasında tost olmak nasıl birşey @archestor98 grup yapan kızlar iki erkek iki erkekler seks… birçok kişi ile aynı anca müthiş zevkli bir seks deneyimi yaşanacağını düşünüyoruz…
aldırırım

Soru
…seven kızlar anal sex çok acırmı anal sex itiraf anal sex öncesi temizlik nasıl yapılır anal zevk sex arkadan anal sekste asıl mesele erkeğe kalıyor, erkek çok yavaş… Erkeğini seven kızlar sırf erkekler mutlu oluyor diye zevk alıyormuş gibi yapıyor..
aldırırım

Soru
birde ek olarak bir erkeği işerken görmek nasıl bir şey pipilerine penislerine baktığınız oldu mu işerken ve gördükten sonra o erkeğe karşı nasıl davranıyorsunuz ? bu kadar bunları düşüneceklerine nasıl en iyi şekilde kullanırım varsa eksiğim nasıl kapatırım, kadına nasıl zevk veririm diye düşünmek daha akılcı bir eylem olur.
aldırırım