cinsel aktivitede penisten zevk suyu gelmemesi normalmi

Soru
Bhdr35Bhdr35
Merhaba ben daha önce hiç zevk suyumun geldiğini görmedim. bu her erkekte 100 de 100 gelen bir şey mi veya her ilişkide zevk suyu gelir mi ? @cd-belgin merhaba, bazı kişiler de bu tip sorunlar olabiliyor, salgı bezleri tam çalışmayanlarda er suyu gelmiyor yada az geliyor.
yanıtlandı
Bhdr35 2 hafta6 Cevaplar289 defa okundu

Ele ve vajinaya bulaşan sperm veya zevk suyu

Soru
DnzismlDnzisml
Eğer sperm veya zevk suyu elime bulaştıysa bu şekilde tatmine devam ettiysem vajinaya böyle hamilelik oluşmaz değil mi ? Eğer zevk suyunla birlikte sperm geldi ise, bu sperm elinle canlı şekilde kız arkadaşının vajinasına ulaştıysa ve dokunuşların neticesinde içeriye girdiyse, içeriye girdikten sonra yumurtalıklara ulaştıysa…
yanıtlandı
Dnzisml 4 hafta4 Cevaplar393 defa okundu

sevgilime oral seks yapınca penisinden spermler geliyor sperm yalanır mı

Soru
luft
luft
…yaparken ağza sıvı gelmesi oral yaparken sperm gelmesi penise oral nasıl yapılır sperm yalamak oral yaparken gelen sıvı sperm değil zevk suyudur çok gelmez sadece penisin başı ıslanır @kurt_like merhaba, herkes oral seks yapmaktan yada yaptırmaktan hoşlanmayabilir.
yanıtlandı
11 ay3 Cevaplar1792 defa okundu

olgun erkekler genç kadın neden sever?

Soru
ddd
ddd
Babaları yaşlarında erkeklerde aradıkları ve benim gibi genç kendi ayaklar üzerinde duran taşı sıksa suyunu çıkaracak erkek olarak neden bir sevgilim yok olgun erkekler genç kadın neden sever?
yanıtlandı
1 sene1 Cevap964 defa okundu

zevk suyu prezervatife bulaştı hamilelik olabilirmi

Soru
QueQue
merhaba sevgilimle bundan 15 gün önce ilişkiye girdik ilk başta prezervatifi ters taktığımı fark edip düzelttim ama prezervatifin üstünde zevk suyu kalmış oldu, ilişki sırasında aklıma geldi boşalmadan çıkardım.
yanıtlandı
Que 4 ay9 Cevaplar857 defa okundu

sevgilime yılbaşı için jockstrap alsam fazla mı erotik hediye olur

Soru
seessizol
seessizol
@Sadist_boy erkeğe hediye olarak parfüm alınır saat alınırdı sizin hediyeniz fazla iddalı ama güzelll @kurt_like merhaba, erkek arkadaşınızın huyunu suyunu bilmiyoruz ama maço bir erkekse böyle bir hediye hiç yerinde olmaz.
yanıtlandı
12 ay6 Cevaplar986 defa okundu

erekte haldeyken penisten az miktarda meni gelmesi

Soru
CengizCengiz
toplumda erkeklerdeki sıvıya er suyu tabirini kullanırlar, içinde genelde pek sperm yoktur büyük oranda yağlı kaygan bir sıvıdır.
yanıtlandı
Cengiz 11 ay2 Cevaplar2132 defa okundu

erkeklerle prostat uyarımı ve anal zevk

Soru
berkeryilmazzberkeryilmazz
er suyu dediğimiz boşalma öncesinde spermden gelen bu sıvının bir kısmı prostat tarafından salgılanır.
yanıtlandı
berkeryilmazz 8 ay7 Cevaplar1302 defa okundu

erkeğin yüksek libidosu erkekte erken boşalmaya sebep olur mu

Soru
ahmar-fata
ahmar-fata
ayrıca libidosu yüksek erkek kel kalma ihtimali yüksek olan erkektir. @kurt_like merhaba, site içinde hep yazıyoruz, aynı şekilde hiç okunmuyor. ama ne yapıyoruz çölde susuz kalmış gibi bir şişe suyu dikip birkaç saniyede bitiriyoruz.
yanıtlandı
10 ay4 Cevaplar1521 defa okundu

Beni beğenmeyen erkeği nasıl etkilerim

Soru
Pink_1995
Pink_1995
Merhaba yaz döneminde çeşme de tatile denize gittik tanıdık bir aile dostumuzun evinde misafir olduk. O aileninde benimle yaşıt bir kız bir erkek ikiz çocukları var. kendiniz olarak beğenildiğiniz takdirde huyu suyu size uygun birini bulmanız daha muhtemeldir.
yanıtlandı
1 sene1 Cevap544 defa okundu

erkek spermi yutmak zararlı mı kanda iltihap yapar mı

Soru
Busra
Busra
@erotic-girl sakso yaparken yuttuğunuz ağzınıza gelen şey tam olarak sperm değil bildiğim kadarıyla zevk suyu diye biliyorum ben bu konuyla ilgili tam olarak bilgisi olan arkadaşlar varsa yorum yazsınlar herkes öğrensin çok merak ettim şimdi @seksilla Yaparken gelen evet sperm degildir zevk ile gelen sividir.
yanıtlandı
8 ay4 Cevaplar2329 defa okundu

sizce bakirelik ne kadar önemli ve erken boşalma evlenince düzelirmi

Soru
SaglambheySaglambhey
gerisi hikaye. erken boşalma için her gün bir sürü şey yazıyorlar. eğer kendine güvenmiyorsan test etmek için karıya gitmek yerine sende böyle birşey yapabilirsin. sanki çölde susuz kalmış insanın bir şişe suyu hiç nefes almadan içip bitirmesine benziyor.
yanıtlandı
Saglambhey 1 ay2 Cevaplar273 defa okundu

Gebe yada hamile kalma ihtimali olmayan durumlar

S: Erkek ile cinsel ilişkiye girdik prezervatif kullanmadık ama dışarıya boşaldı, erkeğin zevk suyundan hamile kalınabiliyormuş acaba hamile kalır mıyım ? Eğer zevk suyunda bulabilecek spermler vajina içine gittiyse gebelik ihtimali artar.
Devamını Oku

boşalma kontrolü için yapay vajina ile alıştırma yapıyorum

Soru
Osmann
Osmann
er suyundaki yada halk arasındaki adı ile zevk suyunda bulunan birkaç sperm bile gebelik için yeterlidir.
yanıtlandı
5 ay6 Cevaplar867 defa okundu

Erkeklerde cinsel isteği azaltan yiyecekler nelerdir ?

cinsel hayatınızın kötüye gitmesini belkide sebebi tüketmiş olduğumuz yiyecekler olabilir! Cinsel isteğinizin azalmaması için kahveden uzak durmanız gerekebilir. Kahvaltılarda, ayrıca domates suyu da faydalıdır.
Devamını Oku

prezervatifi cinsel ilişkinin ortasında takılır mı

Soru
baturbatur
baturbatur
yani siz baştan takmadan yaptınız er suyundaki bir miktar sperm vajinaya gitti, sonra dediniz vakti geldi prezervatifi takayım, takıp devam ettiniz, işiniz bitti prezervatifi çıkarıp attınız, oda ne 2 hafta sonra sürpriz eşinin gebe.
yanıtlandı
9 ay4 Cevaplar975 defa okundu

oral seks yaptırırken penisten sıvı gelmesi sorunu

Soru
m_ondokuz
m_ondokuz
zevk suyu mu er suyumu ney öyle birşey.
yanıtlandı
3 ay1 Cevap433 defa okundu

geri çekilme yönteminde sevgilim hamile kalır mı

Soru
paosidufe
paosidufe
sizin penisimin ucunda bir beyaz sıvı diye tarif ettiğiniz, farklı isimler olsa da toplumda bu sıvı er suyu olarak bilinir. işte mesele burada başlıyor seks yaparken penis vajina içinde sonuna kadar sok-çıkar yapılıyor penisten salgılanan bu er suyunda boşalma olmasa da az oranda sperm bulunuyor.
yanıtlandı
8 ay4 Cevaplar1184 defa okundu

kadınlarda erken boşalma sorunu var mı

Soru
Salveli
Salveli
Hep erkeklerde erken boşalma sorunları görüyorum peki kadınlarda böyle bir durum söz konusu var mı? Yoksa bütün kadınlar istedikleri gibi yönetebiliyor mu?
suyu
yanıtlandı
5 ay5 Cevaplar706 defa okundu

sevgilimin ilişkide erken boşalması

Soru
ThehotThehot
Sevgilimin ilişkide erken boşalma sorunu var. erken boşalmaması için neler tavsiye edersiniz neler işe yarar ? @erotic-girl
suyu
yanıtlandı
Thehot 5 ay4 Cevaplar855 defa okundu