Soru
…derya-sohbet 11 kaç kere çekilir 31 çekme 31 çekme taktikleri 31 çekme yöntemleri 31 çekmek 31 nasıl çekilir uygulama 31 teknikleri en zevkli 31 İnternette bütün bilgiler var ayrıca sorabilirsin ne olacak kendinde kesfedebilirsin çünkü kadınlarda kişiye göre orgazm yollari değişebiliyor.
yanıtlandı
1 sene9 cevap13175 okuma

Soru
sevgilim anal seksle orgazm olabilirmi @tikliadam anal boşalma anal isteyen kızlar anal orgazm anal seks teknikleri anal seks zevklimi anal seksle orgazm olmak anal yaparken boşlamak en zevkli anal sevgilim anal istiyor sevgilimi analdan boşalttım Evet evet bu mümkün.
yanıtlandı
8 ay9 cevap1707 okuma

Soru
Konuşarak birbirinizi dinleyerek tecrübe kazanırsınız ilerleyen zamanlarda ki denemelerde daha zevkli anlar yaşarsınız @Ertugrul sanal yaparken kendini tatmin etmeye odaklanırsın, kendi alacağın hazzı en iyi şekilde bildiğin için ona göre kendini yormadan en çılgın hayallerle fantazilerle kendini doyurursun.
yanıtlandı
6 ay4 cevap1183 okuma

Soru
orgazmın tadını verecek başka ne var @Selma değişik tatmin yöntemleri en zevkli orgazm kızlar için orgazm nasıl orgazm olurum nasıl orgazm oluyorsunuz orgazm olan kızlar orgazm teknikleri orgazmın tadını başka birşey vermez orgazm yine orgazmdır, tektir alternatif başka orgazm çeşitleri yoktur.
yanıtlandı
7 ay6 cevap1155 okuma

Soru
…öylede zevkli olur @cd-belgin fleslight yada realistik vajina ile mastürbasyon en zevklisi biraz pahalı ama saklarım dersen uzun süre işini görür elle 31 çekmeyede benzemez daha zevklidir @rape_round merhaba, burası hayli hareketli meğer herkesin bir fikri varmış.
yanıtlandı
1 sene13 cevap37824 okuma

Soru
… teknikleri sex pozisyonları cowgirl pozisyonu açık ara favorim diğer pozisyonlar kadar zevkli iken memeleri okşaması kadını orgazm etmesi daha kolay daha fazla boşalmadan hatta … gelen sağlık @iso Cowgirl ve doggy en sevdiklerimdir @Murat06 benimkisi biraz farklı bende güçlü mistres kadın profili hoşuma gidiyor, söylemesi ayıp belki biraz değişik pegging …
yanıtlandı
1 sene11 cevap2575 okuma