Soru
orgazmın tadını verecek başka ne var @Selma değişik tatmin yöntemleri en zevkli orgazm kızlar için orgazm nasıl orgazm olurum nasıl orgazm oluyorsunuz orgazm olan kızlar orgazm teknikleri orgazmın tadını başka birşey vermez orgazm yine orgazmdır, tektir alternatif başka orgazm çeşitleri yoktur.
yanıtlandı
5 ay6 cevap967 okuma

gerçekten çok zorlayıcı oluyor hadi neyse bu sefer boşalayım sonraki sefer çalışırım diye düşünüyorsun ama sakın asla bu hataya düşmeyin, tam ev zevkli yerindeyken zevkten 4 köşe olmuşken dayanın durdurun kendinizi. 5=) bilmiyorum kaç kere diye düşünmedim ben bir kızı tatmin etmeye çalıştığımı ve kendimi bir süre tutmaya çalıştığımı düşündüm.
Devamını Oku

Soru
…taktikleri 31 çekme yöntemleri 31 çekmek 31 nasıl çekilir uygulama 31 teknikleri en zevkli 31 İnternette bütün bilgiler var ayrıca sorabilirsin ne olacak kendinde kesfedebilirsin çünkü kadınlarda kişiye göre orgazm yollari değişebiliyor… kısaca özetlersek cinsel organına elle dokunarak kendini tatmin etmektir.
yanıtlandı
1 sene8 cevap10442 okuma

Soru
…masajı zevklimi prostat masajıyla boşalma prostat uyarımı erken boşalma prostat masajının erken boşalma ile ilgisi yok, penisin sertleşmesine ereksiyona geçmeyi ve güçlü uzun süreli sertlik sağlmaya faydası var ama erken boşalamya… bunun dışında prostat masajı erkeğe zevk veren bir fantazi yada tatmin türü.
yanıtlandı
7 ay5 cevap1529 okuma

Soru
bence bir an önce bunu yapmaktan vazgeçin, çünkü gerçek seks bu kadar zevk vermiyor, sonra seksten hiç bir şey anlamıyorum tatmin olamıyorum diyeceksiniz, uyum sorunu yaşayacaksınız. …durun hatta 69 yapın daha güzel ve zevkli olur @cd-hulya iki büklüm kendiniz zorlamayın, bu kadar azgınlıkla bu kadar kuduruklukla tek başınıza mücadele edemezsiniz, en iyisi bir koca bulup evlenin sonra istediğiniz kadar karşılıklı…
yanıtlandı
6 ay10 cevap2098 okuma