Soru
orgazmın tadını verecek başka ne var @Selma değişik tatmin yöntemleri en zevkli orgazm kızlar için orgazm nasıl orgazm olurum nasıl orgazm oluyorsunuz orgazm olan kızlar orgazm teknikleri orgazmın tadını başka birşey vermez orgazm yine orgazmdır, tektir alternatif başka orgazm çeşitleri yoktur.

Soru
boşalırken zevk almak boşalma zevki cinsel doyum cinsel ilişkide zevki arttırmak cinsel olarak rahatlamak cinsel tatmin en zevkli seks sekste zevk almak bu süreçte 4 yıldır sevgili olmanın ve her türlü fantaziyi deniyoruz sorunumuz yok derken aslında sorununuz bu, siz monotonlaşmışsınız.

Soru
Konuşarak birbirinizi dinleyerek tecrübe kazanırsınız ilerleyen zamanlarda ki denemelerde daha zevkli anlar yaşarsınız @Ertugrul sanal yaparken kendini tatmin etmeye odaklanırsın, kendi alacağın hazzı en iyi şekilde bildiğin için ona göre kendini yormadan en çılgın hayallerle fantazilerle kendini doyurursun.

Soru
…Murat06 anal biseksüel anal delik anal deneyim anal gay anal seks anal seks isteyen kızlar anal tatmin anal yapan bayanlar anal yapmak zevklimi anüse penis sokmak arkadan yapmak önden yapmak nasıl öndenmi arkadanmı vajinal seks vajinaya girmek genelde kadınların çok az kısmı anal yapmayı tercih ediyor.

gerçekten çok zorlayıcı oluyor hadi neyse bu sefer boşalayım sonraki sefer çalışırım diye düşünüyorsun ama sakın asla bu hataya düşmeyin, tam ev zevkli yerindeyken zevkten 4 köşe olmuşken dayanın durdurun kendinizi. 5=) bilmiyorum kaç kere diye düşünmedim ben bir kızı tatmin etmeye çalıştığımı ve kendimi bir süre tutmaya çalıştığımı düşündüm.
Devamını Oku

Soru
bunun için edging yapmak yani orgazm kontrolü yöntemiyle daha yüksek cinsel tatmin yaşamak hangi yöntemleri denersem başarabilirim. …işte @Hizarci Benim kız arkadaşım yapıyordu tam 20 30 dk kıvrandırdı ama zevkli oluyor @caged07 Evet değdiğin cok doğru herkes erkeği titretemez titretenlerin ellerine sağlık;) @

Soru
…taktikleri 31 çekme yöntemleri 31 çekmek 31 nasıl çekilir uygulama 31 teknikleri en zevkli 31 İnternette bütün bilgiler var ayrıca sorabilirsin ne olacak kendinde kesfedebilirsin çünkü kadınlarda kişiye göre orgazm yollari değişebiliyor… kısaca özetlersek cinsel organına elle dokunarak kendini tatmin etmektir.

Soru
…kız kıza sevişme lezbiyen elle tatmin lezbiyen kadınlar lezbiyen kızlar lezbiyen miyim okşayarak orgazm olmak vajina okşamak zaten bir çok kişinin elle tatmin yöntemine başvurmasının sebebi bu, çünkü çok daha zevkli, gerçek ilişki ise bu kadar zevki olmaz.