Soru
mrb sağlıklı bir erkekte 18 yaşındayken en az penis kaç cm olmalı, birde penisin inik halinin ölçüsünün bir önemi varmı. …yaşındayım penisim XXcm daha çok büyümesin ne yapmalıyım ne yemeliyim ne kullanmalıyım, büyüyeceği kadar büyür, ne yeseniz ne kullansanız ne yapsanız fayda etmez, ancak bu noktada yetersiz beslenme olursa…
zevki veriri
yanıtlandı
1 sene2 cevap8225 okuma

Soru
kordugun kaç santimden korkuyorsun peki @iso Kadına zevki yasatta boyu önemli deyil … yakiyor @Iso Azmis 17 diyen yarin 27 istiyorum der böyle … … bamya diyolar çok küçük diyip ben ozguvenim tam aslında @Mehmet … 18 santim kalınlıkıda 17 cm daha önce hic sevismedim okuduklarıma … göre benimkinin boyutunda bir penis acıtıyormuş peki bu boyutu …
veriri
kapatıldı
2 sene37 cevap142526 okuma

Soru
eşinizinki kaç cm penisi yani @yorgunkiz büyük penis erkek penisi eşimin penisi kocamın penisi küçük penis penis boyu penis kaç cm penis uzunluğu hayatım çok fazla gerilmişsin. @erotic-girl Iyi bir zarf atılmış ortaya düşen çıkarsa tebrikler.
zevki veriri
yanıtlandı
9 ay8 cevap4062 okuma

Soru
penis girer kızlar vajina kaç cm sevgilim alamıyor reis iyi evlilikler eşinizin kendini hazır … düşünüyorum çünkü evet 13 cm dev bi boyut değil ve vajinalar her türlü penisi almak için yüzde 200 genişleyebiliyor … kullanın @mami selamlar, düşüncenizde haklı olabilirsiniz, eşinizin …
zevki veriri
yanıtlandı
1 sene6 cevap9599 okuma

Soru
… biraz daha büyük olsa daha iyi olmazmı erkek aleti kaç cm … marsmellow erkek aleti büyütme kaç cm penis boyu penis büyüklüğü penis … sexe istekli ise zaten sana o penisi hissettirir bundan emin ol … Murat06 merhaba, erkeklerde genelde biraz boyutla ilgili takıntı …
zevki veriri
yanıtlandı
1 sene6 cevap4290 okuma

Soru
en azından penisim biraz daha kalınlaşsa iyi olurdu. …penis kalınlık kaç cm penis ne kadar kalın kanka boyu büyümez mi büyümez diyoruz bu sefer çapı kalınlaşmazmı diyorsun, penisinle barışık ol biraz rahat bırak ufaklığı, öyle kabullen yani.
zevki veriri
yanıtlandı
11 ay5 cevap2830 okuma

Soru
seven kızlar anal yapmak kaç cm penis sevgilim anal istiyor … başkadır farklıdır anal bölge penisin girmesinde zor olur çünkü … burcu yok yahu arkadaşın seni korkutmuş kıskanıyormu nedir, doğru pozisyonla 10 cm olsa yine ilişki yaşayabilirsin …
iyi zevki veriri
yanıtlandı
9 ay9 cevap3847 okuma

Soru
…nasıl tatmin olur penis boyu penis kaç cm olmalı merhaba, sürekli benzer soru soruluyor, nedense bunu tatmin olacak taraf değil hep erkekler soruyor, çünkü kendilerine öz güvenleri yok. … olma-korkusu-yasiyorum#comment-2952">okumak için buraya … inceleyerek aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz.
zevki veriri
yanıtlandı
1 sene6 cevap4984 okuma

Soru
penis kaç olmalı vajinaya kaç cm girer büyük penisli erkekleri kadınlar … mutlaka özen gösterin ve penisi vajinaya yavaş yavaş girmesine … izin verin @kurt_like Acı veren kalınlık diye düşünüyorum … bu kişilerin ruh hali zaten pek iyi deil demektir.
zevki veriri
yanıtlandı
11 ay6 cevap39750 okuma

Soru
Saçma bir konuya değindiğimin farkındayım fakat penis boyutum 13.5 cm ve çapı ince ilişki esnasında partnerimin tatmini için zorluk çeker miyim?cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.. …kadınlar kaç cm ister kızlar kaç cm ister penis boyu penis kaç cm olmalı penis yeterli gelirmi merhaba, penis boyutları ve ölçü konusunda herkesin kendine göre düşüncesi var.
zevki veriri
yanıtlandı
1 sene5 cevap9662 okuma

Soru
…boşalma kadınlar kaç cm ister kadınlar küçük penis istermi kadınların penis tercihi penis boyutu penis büyütme sertlesme tam sertleşememe 46 yaşında adamım samimiyim bir gün penisime bakıp kaç santim bu meret buyu çapı kaç demedim kusura bakma… hiç mi anlayamıyorsunuz kadınların zevkinin penisle boyutuyla doğrudan bir bağı yok, kadınlar ortalama seviyorlar.
veriri
yanıtlandı
1 sene9 cevap1913 okuma

Soru
cm yeter penis boyu penis ideal kaç cm penis ideal ölçüsü penis ideal uzunluk penis kaç cm penis ne kadar olmalı Bence bu soruyu bu siteye yazmadan önce diğer cinsel sağlık sitelerine de bakmışsındır… …20 cm bille kucuk gelebilioken 13 cm herzaman kafani kurcalicaktr @Berk dedikleri ölçüler gayet yeterli, yeterki erkek iyi kullanmayı bilsin. …üst üçgen kısmı ile erkekte penisin vücuda yapışık olduğu yer bir birine değip sürtünme oluyorsa o en zevki veren durum.
veriri
yanıtlandı
10 ay11 cevap3388 okuma

Soru
… ereksiyon sorunları kadnılar kaç cm ister kızlar büyük severmi kızlar cm cm ister penis küçültme penisim … kadarı ile yapacak bişi yok, penis ne kesiliyor ne ekleniyor. birincisi iyi kaliteli bir penis halkası alın, ikincisi boyu uzun penis pompası ve yanına kaydırıcı krem.
zevki veriri
yanıtlandı
1 sene3 cevap6078 okuma

Soru
…küçük gebelik nasıl olur hamile kalmak için kaç cm hamile nasıl kalınır kocamın penisi küçük sevgilimin penisi küçük Niyeyse boyle kasli yapililarda penis aksine kucucuk oluyor. Iyi dusunun bence @Murat06 merhaba, öncelikle sürekli söylediğimiz boyu değil işlevi konusu ile başlayabiliriz, 10 cm biraz kısa…
zevki veriri
yanıtlandı
1 sene8 cevap4621 okuma

Soru
penis çapı penis kaç cm penis kalınlığı penis uzunluğu penisim 10 cm E ortalamann altı denecek kadar kısa her kadın sorun etmeyebilir ama bir çok kadın hep hayalinde buyuk dennesem der illaki… … yersiz sen karşındaki kişiyi sevdikten sonra güzel bir ilişkin olduktan sonra penisin 11 olsn 10 olsn farketmez karşındaki … yok.Şöyle örnek vereyim sen bir kıza aşık oldun ama memesi … Sen o zevki verdikten sonra sana minnettar yaşar.
veriri
yanıtlandı
6 gün9 cevap691 okuma