Soru
iyice kızdırınca yanındaki çantayı … salladı çantanın boyunda 25 cm rahat var. …kızlar kaç cm ister kızlar reelde kaç cm penis gördünüz ne kadar büyük penis penis boyu ideal penis çapı ve kalınlığı penis kaç cm penis ölçüsü nedir bu nasıl bir soru, başkasının penisin kaç cm olduğu, görüp görmediğinizin ne önemi var 🙂
yanıtlandı
2 gün4 cevap297 okuma

Soru
…son bir soru daha testislerden bir büyük biri küçük olması normalmidir 18 yaşında penis en az kaç cm olmalı @boralis_27 18 yaş penis en az kaç cm olmalı penis boyu penis çapı penis kaç cm olmalı penis kalınlığı penis ne kadar büyük olmalı testislerde boy farkı merhaba, bu tip sorular… …yaşındayım penisim XXcm daha çok büyümesin ne yapmalıyım ne yemeliyim ne kullanmalıyım, büyüyeceği kadar büyür, ne yeseniz ne kullansanız ne yapsanız fayda etmez, ancak bu noktada yetersiz beslenme olursa…
yanıtlandı
1 sene2 cevap8292 okuma

Soru
…kadına kaç cm yeterli penis boyu en az kaç olmalı @askin-romeo 10 cm penis kısa penisle seks penis nasıl uzatılır penisi küçük erkekler penisim kısa penisim küçük Olur aslinda fakat esin olacak… … sorun yoksa serteşmedir erken boşlamadır o zaman partnerinizde sizde … kessinlikle yaşadım gördüm 21 cm olsa ne fayda adam beceriksiz olsuktan … sorsak 80 i büyük meraklisidir.
iyi kalınlığı
yanıtlandı
1 sene8 cevap7179 okuma

Soru
eşinizinki kaç cm penisi yani @yorgunkiz büyük penis erkek penisi eşimin penisi kocamın penisi küçük penis penis boyu penis kaç cm penis uzunluğu hayatım çok fazla gerilmişsin. @erotic-girl Iyi bir zarf atılmış ortaya düşen çıkarsa tebrikler. @cd-belgin merhaba, penis boyundan ziyade erkeğin bu konudaki yeteneği ve başarısı önemli bir etkendir.
kalınlığı
yanıtlandı
9 ay8 cevap4082 okuma

Soru
ilk gece iyi bir kaydırıcı alınp… …çapı çok önemli değil kendine korkutmana gerek yok, her şey doğru yapıldığı takdirde herhangi bir ağrı… ki sonuç ne olursa olsun erkeğin tavri esas, hayvanice davranıyorsa penisi kaç cm olursa olsun canın yanar, cinsellikten nefret edersin.
kalınlığı
yanıtlandı
3 ay4 cevap1945 okuma

Soru
penis kalınlaştırma penis kalınlığı penis kalınlık kaç cm penis ne kadar kalın kanka boyu büyümez mi büyümez diyoruz bu sefer çapı kalınlaşmazmı diyorsun, penisinle barışık ol biraz rahat bırak ufaklığı, öyle kabullen yani. …anında empati yapıp anlayabilmek, gözlemleyip tepkilerine göre ilişkiyi yönlendirmek sizi cinsellik konusunda mükemmelleştirir.
yanıtlandı
12 ay5 cevap2853 okuma

Soru
penisim 16 cm sizce iyi mi kötü mü? …boyu penis kaç cm olmalı en ideal penis boyu 16 cm seks için yeterli büyük penislerde en büyük handikap tam penis ereksiyon olamıyor ve bayanın canı seks sırasında çok acıyabilir @ugandaz selam, penisin boyundan ziyade işlevi önemlidir. Seylan341 18 yaşındayım, 16.3cm uzunluk , 4cm kalınlığı var.
yanıtlandı
2 sene13 cevap46065 okuma

Soru
… bamya diyolar çok küçük diyip ben ozguvenim tam aslında @Mehmet … 18 santim kalınlıkıda 17 cm daha önce hic sevismedim okuduklarıma … göre benimkinin boyutunda bir penis acıtıyormuş peki bu boyutu … bazende kıza, erkeğim muhteşemsin kaç kere boşaldım bilmiyorum dedirtmek için kullanıyorum ki kız memnun kalsın tekrar tekrar gelsin istesin.
kalınlığı
kapatıldı
2 sene37 cevap143144 okuma

Soru
penis girer kızlar vajina kaç cm sevgilim alamıyor reis iyi evlilikler eşinizin kendini hazır … düşünüyorum çünkü evet 13 cm dev bi boyut değil ve vajinalar her türlü penisi almak için yüzde 200 genişleyebiliyor … kullanın @mami selamlar, düşüncenizde haklı olabilirsiniz, eşinizin … @Ez_tu Vajina dipsiz derya gibidir çoğu penisi alır, penisin boyuna göre genişler esner.
kalınlığı
yanıtlandı
1 sene6 cevap9703 okuma

Soru
…nasıl tatmin olur penis boyu penis kaç cm olmalı merhaba, sürekli benzer soru soruluyor, nedense bunu tatmin olacak taraf değil hep erkekler soruyor, çünkü kendilerine öz güvenleri yok. … anlaşılır, teknik referans içeren, otoritelerinde sonuçları kabul … inceleyerek aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. … acaba merak ediyorum benim penisim yeterlimi diye 15 in … kalınlıkta etrafı komple 14 15 cm santim dediğim gibi hiç ilişkiye … olmuş olanlar beni bilgilendirirse sevinirim ? @ @serdar96 Penisim 14santim kalınlığı 7 nasıl sizce yanlış anlamayın biraz takıntılıyım böyle şeylerle ışık olması, aslında ondan soruyorum.
yanıtlandı
1 sene6 cevap5011 okuma

Soru
seven kızlar anal yapmak kaç cm penis sevgilim anal istiyor … başkadır farklıdır anal bölge penisin girmesinde zor olur çünkü … burcu yok yahu arkadaşın seni korkutmuş kıskanıyormu nedir, doğru pozisyonla 10 cm olsa yine ilişki yaşayabilirsin …
iyi kalınlığı
yanıtlandı
9 ay9 cevap3877 okuma

Soru
… biraz daha büyük olsa daha iyi olmazmı erkek aleti kaç cm … marsmellow erkek aleti büyütme kaç cm penis boyu penis büyüklüğü penis … sexe istekli ise zaten sana o penisi hissettirir bundan emin ol … Murat06 merhaba, erkeklerde genelde biraz boyutla ilgili takıntı …
kalınlığı dir
yanıtlandı
1 sene6 cevap4311 okuma

Soru
Saçma bir konuya değindiğimin farkındayım fakat penis boyutum 13.5 cm ve çapı ince ilişki esnasında partnerimin tatmini için zorluk çeker miyim?cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.. …kadınlar kaç cm ister kızlar kaç cm ister penis boyu penis kaç cm olmalı penis yeterli gelirmi merhaba, penis boyutları ve ölçü konusunda herkesin kendine göre düşüncesi var.
kalınlığı dir
yanıtlandı
1 sene5 cevap9721 okuma

Soru
penis kaç olmalı vajinaya kaç cm girer büyük penisli erkekleri kadınlar … mutlaka özen gösterin ve penisi vajinaya yavaş yavaş girmesine … izin verin @kurt_like Acı veren kalınlık diye düşünüyorum … yapılan anketlere ve çalışmalara göre çıkan sonuçların değerlendirilmesi ile kadınların tercihinin 12-13 cm civarı olduğu ortaya konulmuş. bu kişilerin ruh hali zaten pek iyi deil demektir.
kalınlığı
yanıtlandı
11 ay6 cevap39795 okuma

Soru
…boşalma kadınlar kaç cm ister kadınlar küçük penis istermi kadınların penis tercihi penis boyutu penis büyütme sertlesme tam sertleşememe 46 yaşında adamım samimiyim bir gün penisime bakıp kaç santim bu meret buyu çapı kaç demedim kusura bakma… … kadinlarin %80 i buyuk meraki vardir bu herkescede bilinir @Murat06 bu … arasında ise %83 ü 12.3-14,7 cm arasında penis boyunun ideal olduğunu belirtmişler …
kalınlığı
yanıtlandı
1 sene9 cevap1921 okuma

Soru
… yaşındayım bu güne kadar birkaç kızla arkadaşlığım olsada … küçük penis penis boyu penis kalınlığı penisim çok küçük merhaba, öncelikle penis boyu ile ilgili ülkemiz ortalaması 14 cm civarındadır. Öncelikle penisiniz boyut olarak gayet yeterli, cinsel birleşmede boyundan çok performansınız verdiğiniz haz önemlidir.
iyi
yanıtlandı
2 sene6 cevap40299 okuma