Soru
Erkeklerin yapısı maalesef bizdeki gibi sınırsız değil keşke daha güçlü yaratılsaydınız. bu noktada seks yaptığını düşünen ama gerçekte başarısız olan erkek mi, yoksa kadın bu sekse tam uyum gösteremiyor mu birde buna bakmak lazım.

Soru
beklentileriniz nedir onu iyice bir irdeleyin bazı bayanlara yaşıtları çocuksu geldiği için kendilerinden daha büyük erkekleri kendileri için daha çekici bulabilirler. bu durumda ilişkinin devamlılığı ve güçlü olup ayakta kalabilme ihtimali çok azalır.

Soru
cinsel isteğim hiç bitmiyor @uktra-pant azgın erkekler cinsel istek arması güçlü ereksiyon penisim büyük tahrik olmak merhaba, ilk bahar ve yaz döneminin bazı zamanlarında cinsel istek artması gayet normaldir.

…vücutla temas ederken güçlü bir uyarılma oluyor.Erkeklerin bile göğsünü yalarsanız uyarılar,gay falan olmasa bile) @Ali11 en iyisi kendi tecrübelerinle gelişmek buradan okumakla ne kadar gelişirrr @Flameboy yavaşça hissederek yalarım emerim ve çikolata yada bal dökerim yalarım @HatayliAlico daha önce yaptın heralde deneyimlisin ne yapacağını…
Devamını Oku

Soru
dolayısıyla bir çok kadın için cinsellik olmasa da olur bir olgu iken, bir çok erkek için bu konu olmazsa olmazdır. karşısındakinin acı çekiyor olması onu olduğundan daha güçlü bir erkek olarak hissettiriyor da olabilir. bence kadın olsun erkek olsun vajinal seksten daha çok zevk alır.