Ele ve vajinaya bulaşan sperm veya zevk suyu

Soru
DnzismlDnzisml
…mastürbasyon yapan çiftler sevgilim hamile kalırmı sevgilim vajinama dokundu vajinaya sperm bulaştı zevk suyu zevk suyundan gebelik Bence mümkün değil içine boşalmadınya sanki @Hizarci Zevk suyu ile birlikte bir miktar sperm gelebilme ihtimalinin olduğunu okumuştum, öyle hatırlıyorum.
yanıtlandı
Dnzisml 4 hafta4 Cevaplar398 defa okundu

Gebe yada hamile kalma ihtimali olmayan durumlar

Eğer zevk suyunda bulabilecek spermler vajina içine gittiyse gebelik ihtimali artar. @Gizli Adam gebelik penisin vajina içinde iken boşalması ile gerçeklik kazanabilir. tabi birde bazen imkansız olmaz gebelik mümkün değil denebilecek durumlarda ilahi takdir bir sürpriz yapabiliyor.
Devamını Oku

kan testi ile gebe olduğum ortaya çıkar mı

Soru
Burcu
Burcu
varsa gebelik durumu zaten ne yapsanız çıkar yoksa haliyle birşey çıkmaz birde korkunun ecele faydası yok @ebrar_gokcen20 merhaba, endişelisiniz ancak yeni soru açmak yerine ayın soru içinde yorum yazarak düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz.
yanıtlandı
11 ay9 Cevaplar757 defa okundu

vajina içine boşalma sonrası gebelik belirtileri

Soru
Serpil_dagci
Serpil_dagci
Erim Güven hamile olma ihtimaliniz var, bir arkadaşımında benzer durumlar omuştu sanki özellikle açık pembe kanaması vardı, dış gebelik dedile sonra düşük yaptı. gebelik ile ilgili tüm durumlarda tek cevap alacağınız yer gideceğiniz doktordur.
yanıtlandı
8 ay5 Cevaplar1583 defa okundu

Erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum

Hani eğer ki var ise söyleyin bilelim ona göre alalım. 10 dk yapmak için 3 kere ertelediğim olur bazen çok istekli oluyorum 6-7 kere bile ertelediğim oluyor. bu gün itibarı ile orta tempoda 3 dk civarı git gel yapıyorum. tabi başka bir açıdan bakınca erken boşalıyorsa her seferinde içine boşalmada gebelik sıkıntısı olur o mantıkla yapay vajina alması daha iyi bence.
Devamını Oku

dokunduğum eşyalardan hamile kalırmıyım

Soru
rumeyCn321
rumeyCn321
…dokununca gebelik elden gebe kalınırmı gebe kalırmıyım gebelik hamilelik hamilemiyim sperm sperm sıçrarmı spermli boxer spermli çamaşır tuvalle çiş yaparken hamile kalınırmı umumi tuvaletten gebe kalınırmı vajina dünyadaki bütün eşyalar bir bayan bize dokunsunda bayanları hamile bırakalım diye düşünüyorlar:) bayan bence siz ciddi…
yanıtlandı
3 ay10 Cevaplar765 defa okundu

boşalmadan sürtünme ile hamilelik olabilirmi

Soru
yorumbekleyenadam
yorumbekleyenadam
…olabilirmi @yorumbekleyenadam anal sürtünme arkadan sürtünme sürtünerek boşlama sürtünerek seks yapma sürtünme ile hamile kalınırmı sürtünme nasıl yapılır vajinaya penisi sürtmek vajinaya sürtünme merhaba, gebelik için penis vajina içinde iken boşalmak gerekir.
yanıtlandı
9 ay7 Cevaplar2965 defa okundu

boşaldıktan sonra vajinaya elle dokunarak gebe kalınır mı

Soru
Melike
Melike
Ve o gece ilişkiden sonra akşam regl oldum bakireyim.2 gün 6 saat sonra ertesi gün hapı içtım Gebelik riski var mı ? ki bakire olduğunuzu söylüyorsunuz bu el ne kadar derine girebilir ki 10 cm olsa eli bileğine kadar vajinaya sokmalı falan yani.
yanıtlandı
11 ay9 Cevaplar12492 defa okundu

sevgilim popomu elledi çok hoşuma gitti

Soru
ilayda_08
ilayda_08
eğer gerçekten kararlıysanız evlenmeden bu tip eylemlere dahil olmak istemiyorsanız ve hataya düşebileceğinize inanıyorsanız belki de sizin dediğiniz gibi baştan bu yola hiç girmeden vaktiyle yollarınızı ayırın.
gebelik
yanıtlandı
7 ay5 Cevaplar2481 defa okundu

erkek arkadaşım vajinamın üstüne boşaldı

Soru
xderginm
xderginm
…üstüne boşaldı @xderginm gebe olabilir miyim gebelik testi hamile kalırmıyım hamilelik testi sürtünme ile gebelik vajinamın üstüne boşaldı merhaba, bildiğiniz gibi ciddi ve etkili şekilde korunmadan yaşayacağınız tüm ilişki ve eylemlerde gebelik ihtimali vardır, bu oran yaşanılan eyleme göre değişir.
yanıtlandı
8 ay2 Cevaplar1481 defa okundu

ella kullanımı sonrası adet belirtisi görmüyorum

Soru
endiseliyimayol
endiseliyimayol
ella kullanımı sonrası adet belirtisi görmüyorum @endiseliyimayol adet gecikmesi adet olmadım ella kullandım gebelik ihtimali varmı hamile kalırmıyım kondom delindi prezervatif delindi prezervatif yırtıldı merhaba, kullanılan kimyasal ürünler vücut kimyası üzerinde değişikliklere bozulmalara ve ritim düzen…
yanıtlandı
7 ay3 Cevaplar584 defa okundu

evli bayanlar neden kendilerini elle tatmin etme ihtiyacı duyarlar

Soru
Murat_sg
Murat_sg
sorun nerede neden böyle yapıyor en güzel cevap alabileceğiniz kişi internet değil yine eşinizin kendisi.
gebelik
yanıtlandı
7 ay9 Cevaplar1378 defa okundu

Testler güvenilir midir gebelik için hcg total kaç olmalıdır

Soru
Ismim_aysude
Ismim_aysude
ancak dediğimiz gibi gebelikten şüphe ettirecek emareler belirtiler yoksa bu çıkan sonuçların büyük oranda doğru olduğu kabul edilir. dolayısı ile bu teste göre gebelik görünmüyor.
yanıtlandı
9 ay6 Cevaplar616 defa okundu

kons elbisesi nerden bulubilirim

Soru
nerm_kons35
nerm_kons35
Kiloluyken zayıf bayanlardaki kısa mini elbiselere gıpta ile bakardım. dolayısı ile bu büyük tuzağa takılan bir sürü mağdur artık en güvenilir sitelere bile güvenemez oldu.
gebelik
yanıtlandı
1 sene1 Cevap546 defa okundu

geciktirici spreyin zararı ağıza zarar verirmi

Soru
haruntozlu_07
haruntozlu_07
…haruntozlu_07 gebelikte geciktirici spreyle ilişki olurmu geciktirici ağıza alınırmı geciktirici hamilelere zararlımı geciktirici sprey hamile kadınlarda zararlımıdır geciktirici sprey nasıl kullanılır geciktirici sprey oral geciktirici sprey zararları merhaba, geciktirici spreyler içeriğindeki etken madde olan lidocaine ile formüle edilerek üretilirler…
yanıtlandı
7 ay3 Cevaplar1387 defa okundu

geciktirici sprey kullanmak çocuk sahibi olmaya engelmi

Soru
Astec_41
Astec_41
…için geciktirici sprey aldım faydasını da gördüm benim sorum ilerde çocuk sahibi olmak istediğimde bana sorun teşkil eder… gebelik öncesinde ve gebelik döneminde kullanmanın bebeğin gelişimine zararı olduğu söylenmekte.
yanıtlandı
6 ay4 Cevaplar955 defa okundu

kızlar ilk gece eşimle 31 çekme teknikleri kullanarak tatmin olsak

Soru
birgul_fsa
birgul_fsa
…gece geçirmeniz daha güzel olur evliliğinizin ilerleyen zamanlarında eşinizi elle tamin etmeyi deneyebilir hatta kocanız isterse onu staraponla bile becerebilirsiniz fakat biraz sabır…
gebelik
yanıtlandı
4 hafta5 Cevaplar536 defa okundu

bir erkeği cinsel ilişkiye girmeden sadece dokunarak boşaltmak mümkün mü

Soru
ays-grl
ays-grl
…boşaltmak mümkün mü @ays-grl dokunmadan boşlama dokunmadan orgazm olmak elle boşaltma erkeği boşaltmak hand job nedir handjob yapmak hands free prostat ile boşlama merhaba, birçok kişiye sorsanız seks yaparken daha çok zevk alındığını…
gebelik
yanıtlandı
8 ay6 Cevaplar1891 defa okundu

anal zevk ve prostat uyarımı ile boşalma

Soru
MeksikabirasiMeksikabirasi
…bunu yapabilenler biraz daha şanslı, belkide biraz daha azgın istekli de olabilir 😅 ama neden bu şekilde olunca erken boşalıyor açıkçası bende tam bilmiyorum @erotic-girl panpa her yerde kuraklık var pompala sular seller aksın…
gebelik
yanıtlandı
Meksikabirasi 5 ay5 Cevaplar989 defa okundu

idrar gebelik testi ne zaman yapmak doğru sonuç verir

Soru
Yasemin
Yasemin
belirtisi merhaba, tıp otoritelerinin görüşü, hamile olduğu düşünülen bir kadın, adet tarihinin altıncı gününden sonra gebelik testi yapabilir, ancak bazı durumlarda HCG hormonu ve yumurtanın geç döllenmesi ile hamilelik idrarda tam görünmeyebilir.
yanıtlandı
10 ay2 Cevaplar498 defa okundu