Durup bekleyip başlamak ilişki sırasında kadına olumsuz bir etkisi olur mu?

Soru
polat.alemdar001
polat.alemdar001
Erken boşalmamak için durbaşla taktiğini yapıyorum bu nedenle 15 saniye içerde kalıyorum 5 saniye ise bekliyorum bunun kadına cinselik anlamında olumsuz bir etkisi olur mu? Durup bekleyip başlamak ilişki sırasında kadına olumsuz bir etkisi olur mu?
yanıtlandı
12 ay4 Cevaplar934 defa okundu

boşalma isteğinin çok erken gelmesi

Soru
merakli-e
merakli-e
@erotic-girl hayır doktora gitmedim hiç yaşım 20 çok toyumdur size göre, erekte olmakla ilgili sıkıntım da yok, suni vajina ve kayganlaştırıcı alıp onunla dur başla yaparak alışmaya çalışsam bir etkisi olur mu sizce?
yanıtlandı
3 ay6 Cevaplar802 defa okundu

karımı başla erkeklerle hayal ediyorum bu normal mi

Soru
homers_87
homers_87
karımı başla erkeklerle hayal ediyorum bu normal mi @homers_87 karımdan soğudum karımı başkasıyla hayal ediyorum merhaba, işte bu durum hep söylediğimiz ve yazdığımız cinsellikte monotonlaşmak dediğimiz olay.
yanıtlandı
1 sene1 Cevap4751 defa okundu

ilişkiyi neden hep ben başlatmak zorundayım

Soru
ceylan
ceylan
cinsel ilişkiyi başlatma konusunda hep ilk hareketi benden bekliyor. bu durumları ve sorunları eşinizle konuşarak orta bir yol bulabilirsiniz. Erim Güven Bizdede hep ben başlatıyorum demekki kader işte görevi hep bize vermiş @Hizarci
yanıtlandı
2 sene2 Cevaplar895 defa okundu

porno izlemek erken boşalma problemine neden olurmu

Soru
Bakka06
Bakka06
Neyse mastürbasyon süresi minimum 1 saat sürüyor dur– basla tekniği kullanıyorum.  bu durum kendini aşırı zorlamak demek anlamı yok. yoksa cinsellikten bıkmaya zevk alamamaya başlarsınız.
yanıtlandı
2 ay2 Cevaplar565 defa okundu

Erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum

başla dur bekle devam et falan bir düzende yapıyor bunları izleyince anladım kafama dank etti.
Devamını Oku

erken boşalma ve ikinci kez birleşme sorunu

Soru
Ali1106
Ali1106
boş zamanınızda kimse yokken alın bir tane kaydırıcı krem dökün elinize, başlayın mastürbasyon yapmaya, ama yavaş yavaş, hissederek, aldığınız hazzı anlayarak, hazzı durdurmaya çalışarak, boşalmanın yaklaştığını hissederek, gerekirse biraz durup bekleyerek erteleyerek, kademe kademe süreyi arttırın.
yanıtlandı
10 ay3 Cevaplar1959 defa okundu

31 cekerken neden erken bosaliyorum

Soru
b15kr3m_v3rs3m
b15kr3m_v3rs3m
bi sitede okudum mastürbasyonla erken boşalmayı durdurun diye ama ben 31 çekmeye başlayınca hemen boşalıyorum. bunlardan tedarik ederek dediğimiz uyarımı başlatıp durup bekleme işlemlerini bu yapay realistik vajina ile yapın.
yanıtlandı
1 sene5 Cevaplar22266 defa okundu

gay erkekler bir biriyle seks yapmaktan ne zevk alıyorlar

Soru
elvanrude
elvanrude
…öteye gitti adını koymadığımız sevgili gibi birşey olduk bunun yanında arkadaşımda hala gay arkadaşı ile konuşmaya ve birlikte olmayada devam ediyor bende ilk başlarda bu durum bir sorun yaratmıyordu şimdilerde mesela öğrende birlikte oluyoruz arkadaşı arıyor 1 yada 2 saat geçmeden hemen ona gidiyor söylemesede biliyorum yine ilişki…
yanıtlandı
1 sene5 Cevaplar5281 defa okundu

eşim ereksiyon olamıyor prostat uyarımı iyi gelirmi

Soru
pretty21izm
pretty21izm
ben istekli olsam da çoğu zaman eşim isteksiz davranıyor, birde ereksiyon olmakta zorlanmaya başladı bu durumdan ötürü kendini kötü hissediyor benden kaçıyor.
yanıtlandı
4 hafta6 Cevaplar452 defa okundu

hiç tanımadığınız birini cinsel açıdan tahrik ettiniz mi

Soru
kuvars21kuvars21
…vazgeçti 30 saniye kadar dayanabildi sonra kaçak kaçak bakmaya başladı bu arada penisinin kalkmasını engellemek için bastırmaya başladı kendini durduramıyordu tam o andada yanına biri geldi ve konuşmaya başladılar sonra oradan çıkıp gittiler neyse bu yaptığımdan bazen utanç duyuyorum bazende çok hoşuma gidiyor bu normal mi hiç tanımadığınız…
yanıtlandı
kuvars21 6 ay8 Cevaplar1610 defa okundu

çok geç orgazm oluyorum kocam gereken sabrı göstermiyor

Soru
kumluca-ant96kumluca-ant96
Bugün açık açık bu durumdan şikayet etmeye başladı bende elimden geleni yaptığımı defalarca anlattım ama o artık böyle birşey yapmayacağını onu çok yorduğumu söyledi o da haklı fakat bende orgazm…
yanıtlandı
kumluca-ant96 4 ay10 Cevaplar988 defa okundu

Erkeklerde cinsellik ne zaman başlar kaç yaşında biter ?

Genellikle ilk olarak erkek cinselliği keşfi ergenlikle beraber başladığını yukarıda belirtmiştik. Oysaki kadının cinselliği istemediği durumlar olabildiği gibi erkeğinde isteksiz olduğu dönemler olabilir. Doğal bir durumdur. Bu doğal bir durumdur. Erkeklerde cinsellik ne zaman başlar kaç yaşında biter ? @
Devamını Oku

penis durduk yere neden kalkar

Soru
bypenis
bypenis
artık boxer giymiyorum dar sporcu tipi slip giymeye başladım kalkınca öne doğru dikilmesin tutsun diye azgında değilim niye kalkıyor penis … erkeklerde cinsel herhangi bir etkileşim yani uyarılma olmadan kendi kendine ereksiyon olma durumu olabiliyor.
yanıtlandı
8 ay3 Cevaplar4117 defa okundu

durmadan 6-7 defa boşalabiliyorum bu normal mi

Soru
thenightmare.1
thenightmare.1
cinsel başarısızlıklar ardı ardına gelir, çünkü bir yerden başarısızlık başladı mı bunun yanına başaramama korkusu ve öz güven eksikliği de dahil olur durum gittikçe çözülemez duruma gider.
yanıtlandı
6 ay8 Cevaplar1077 defa okundu

Esim lezbiyen arkadasi var bunu durum beni endişelendiriyor

Soru
wild_race
wild_race
sizi unutup arkadaşıyla bir ilişkiye, yada aynı anda çift yönlü bir ilişki başlatmaz. insan olarak endişe etmeden duramayız istemesek de aklımızdan birçok senaryo geçer. yıllar geçti ama aldığı kararların ve eşinin dediğinin hep arkasında durdu.
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar1851 defa okundu

Gebe yada hamile kalma ihtimali olmayan durumlar

C: Anal sekten gebe kalınmaz, ancak spermler vajinaya giderse giden spermlerin oranı da önemli bu durumda gebelik ihtimali biraz daha artacaktır. zaten değilseniz bir süre sonra yine adetiniz başlar gebe olmadığınızı anlarsınız.
Devamını Oku

seks yapmaya başlayınca penisim iniyor

Soru
rambo_start
rambo_start
… sorun var anlamadım artık bu durum canımı sıkıyor sizce ne yapmalıyım seks yapmaya başlayınca penisim iniyor @rambo_start cinsel monotonlaşma seks yaparken isteksizlik sekste ereksiyon … büyük ihtimal artık heyecanınız kaçmış isteyerek seks yapmıyorusunuz sanki ondan oluyordur @cd-belgin merhaba, eşinizle 10 yıl kadar evli olmanız ve bu süreçte hep aynı şeyleri yapıyor …
yanıtlandı
10 ay4 Cevaplar1416 defa okundu

sevdiğim kız bakire değil bu durum beni yıpratıyor

Soru
Ommuh.Ommuh.
… düşünmedim şimdi hayallerimi gerçekleştirdim ve bir kadın ile tanıştım konuşmaya başladık ve samimiyet ilerleyince bu konular ufaktan konuşuldu bana güvendi ki söyledi bakire … biliniyorum onu da üzmek istemiyorum be yapacağımı bilmiyorum sevdiğim kız bakire değil bu durum beni yıpratıyor @Ommuh.
yanıtlandı
Ommuh. 7 ay3 Cevaplar3915 defa okundu

son yıllarda eşimde çok erken boşalma sorunu başladı

Soru
Arzu
Arzu
Ama son yıllarda eşimde ciddi bir erken boşalma sorunu başladı. o durumda bana oral sex yapmasını istiyorum rahatlamak için. bu durumdan anlaşılan erkeklik bitmiş.
yanıtlandı
3 ay6 Cevaplar908 defa okundu