anal zevk ve prostat uyarımı ile boşalma

Soru
MeksikabirasiMeksikabirasi
…parmaklama anal seven erkekler anal uyarım anal zevkler prostat masajı prostat orgazmı prostat uyarımı erkekler prostat uyarımı ve orgazmı ile boşalabiliyorlar.
dildo
yanıtlandı
Meksikabirasi 5 ay5 Cevaplar989 defa okundu

dildo kullanan erkekler gaymi olur

Soru
neden_nicin
neden_nicin
dildo kullanan erkekler gaymi olur @neden_nicin anal zevk alan erkek dildo ile anal tatmin dildo ile prostat uyarımı dildo kullanan erkek dildo kullanan gay olurmu eşim gay gay erkek gay erkekler kocam gay sevgilim gay sizinle birlikte ilişki yaşadığına göre gay olmaz, en olası ihtimal biseksüel olur.
yanıtlandı
4 hafta8 Cevaplar688 defa okundu

prostat masajı yaptıran erkekler

Soru
hot-erkek
hot-erkek
prostat masajı yaptıran erkekler @hot-erkek dildo ile prostat masajı g-spot dildo p-spot dildo prostat masaj aletleri prostat masajı prostat masajı boşalma prostat masajı teknikleri prostat uyarıcı prostat uyarımı prostat uyarımı orgazm prostat zevki inan şu an seni çok iyi anlıyorum bire bir aynı durumları 5…
yanıtlandı
2 ay14 Cevaplar976 defa okundu

mastürbasyondan daha çok zevk almak için prostat uyarımı yapmak

Soru
MeksikabirasiMeksikabirasi
prostat uyarımı ile alınan haz sayesinde ritmi yakalayarak erkeklerin penisine dokunmadan boşlaması mümkün. kimileri dildo, kimileri anal plug kullanmayı tercih edebiliyor.
yanıtlandı
Meksikabirasi 10 ay9 Cevaplar2544 defa okundu

erkeklerle prostat uyarımı ve anal zevk

Soru
berkeryilmazzberkeryilmazz
ancak prostat uyarımı yaparken haz daha ziyade prostat uyarımı sırasında pasif olarak alınır. bu noktada prostat uyarımı erkek için zevkli gelir. uyarım sırasında prostata uygulanan baskı ile alınan haz sonucu penisten akıntı oluşur. haliyle dildo vibratör benzeri oyuncaklar kullanmak daha fazla haz verecektir.
yanıtlandı
berkeryilmazz 8 ay7 Cevaplar1308 defa okundu

eşim ereksiyon olamıyor prostat uyarımı iyi gelirmi

Soru
pretty21izm
pretty21izm
yanlız sizin eşinizde şeker varmış, diyabet sertleme zorluğuna neden olur, böyle durumda prostat uyarımı pek ise yaramayabilir, çünkü sorun uyarım eksikliğinden değil bir rahatsızlık sebebi ile kaynaklanıyor. @extory_3131 sevgilime kalın dildomla girince avucumun içinde penisi demir…
yanıtlandı
1 ay6 Cevaplar503 defa okundu

prostat uyarımı yaparken anal genişlemesi olurmu

Soru
MeksikabirasiMeksikabirasi
…genişlemesi olurmu @Meksikabirasi anal açılma anal dildo anal genişleme anal kaç cm anal mast anal orgazm anal realistik penis analdan kaç cm zevk verir anüste genişleme prostat masajı nasıl olur prostat uyarımı nasıl yapılır O halde anali bir hemcinsle…
ile
yanıtlandı
Meksikabirasi 7 ay8 Cevaplar1304 defa okundu

prostat masaj ve orgazmı hakkında yardım

Soru
Aslan
Aslan
erkek prostat uyarımı ile zevk alır. anal için prostat uyarımı için dildo tarzı 17×5 cm civarı ölçülere sahip oyuncaklar anatomik yapı gereği daha işlevsel olacaktır.
yanıtlandı
4 ay6 Cevaplar1075 defa okundu

erken boşalma prostat masajı nasıl yapılır

Soru
fullPower
fullPower
…orgazm olma prostat masajı nasıl yapılır prostat masajı zevklimi prostat masajıyla boşalma prostat uyarımı erken boşalma prostat masajının erken boşalma ile ilgisi yok, penisin sertleşmesine ereksiyona geçmeyi ve güçlü uzun süreli sertlik sağlmaya faydası… prostat masajı için en verimli olarak kullanabileceğiniz araç prostat masörü yada prostat masaj aleti de denilen plastik/lastik p-spot dildolardır.
yanıtlandı
1 ay5 Cevaplar781 defa okundu

eşimin kıyafetlerini giyip dildo ile mastürbasyon yapıyorum

Soru
new_pacman
new_pacman
…heyecan ve adrenalin sağlarken, denediğiniz anal prostat hazzı yada doyumu, sizi yeni farklı bir tatmin yöntemi olarak fazlaca etkileyip tahrik ediyor. eğer öncesinde eşiniz dildo vibratör benzeri fantazilere olumlu baktıysa belki adım adım deneyebileceğiniz yeni fantazilere açık olabilir.
uyarımı
yanıtlandı
1 sene5 Cevaplar2510 defa okundu

Pegging nedir yada strapon nedir, nasıl yapılır ?

hatta bayan erkeğe dildo ile anal seks yaparken daha boşalmadan seksin ortalarındayken aldığı zevkten ve prostat uyarımından dolayı erkeğin penisinden sperm damlacıkları damlayabilir.
Devamını Oku

prostat masajı için hangi cinsel oyuncak daha iyidir

Soru
47dimarn47
47dimarn47
… hangi cinsel oyuncak daha iyidir @47dimarn47 dildo ile prostat masajı prostat masaj aletleri prostatile boşlama prostat masajı nasıl yapılır prostat nerde merhaba tekrardan, rica ederiz olabildiğince anlaşılır … sormadan önce arama yapıp soracakları konu ile ilgili bilgi var mı bakmıyorlar aynı şeyleri tekrar …
uyarımı
yanıtlandı
10 ay6 Cevaplar1831 defa okundu

kadın ve erkeğin anal seksten aldığı zevk aynımı

Soru
alimw021alimw021
Bazen de o bana anal vajinal oral yada dildo yardımıyla aynı anda hem anal hem vajinal… partnerin çok şanslı adam @cd-belgin merhaba, erkeklerin anal denemesindeki asıl etken prostat uyarımıdır. ancak kadınlarda prostat olmadığı için böyle bir zevkin olacağını düşünmezler … mecburiyetten veya partnerinin isteği zorlaması ile anal denemeye karar verir.
yanıtlandı
alimw021 7 ay4 Cevaplar1978 defa okundu

Anal mastürbasyon yapmak zarar verir mi

Soru
KafasiKarisik
KafasiKarisik
…yapmak zarar verir mi @KafasiKarisik anal 31 çekmek anal boşalma anal dildo anal mast anal oyuncaklar anal parmaklama anal seks anal zevkler analdan tatmin olmak prostat masörü prostat orgazmı prostat uyarımı Vallaha bende ya ya kalin yapamiyorum aciyo orta parmak ile yapiyorum en fazla 5 dk direkt boşalıyorum bende olan tek sorun mast…
yanıtlandı
8 ay7 Cevaplar1895 defa okundu

strapon yaptıran erkek kaç cm dildo kullanmalı

Soru
strapon_seven
strapon_seven
selamlar son zamanlarda prostat uyarımı ve strapon fantazilerine ilgi duymaya başladım … satılmıyor uzun olsa zararı olurmu deneyimli kişiler fikir verebilirmi strapon yaptıran erkek kaç … yapan kadın her boy dildo bulunuyor ama 10 cm dildo işinizi görmez siz anüste sıfırdan içeriye …
yanıtlandı
4 hafta4 Cevaplar585 defa okundu

prostat masajı nedir zevk alınırmı

Soru
Eren27
Eren27
prostat masajı nedir zevk alınırmı @Eren27 anal prostat uyarımı prostat masajı nasıl olur prostat masajı teknikleri prostattan nasıl zevk alınır Kişinin beklentisine göre… …kanalından gelebilecek bakteri ve viral enfeksiyonları salgıladığı sıvı ile engellemek durdurmak ve prostat bezinin asıl görevi meniyi oluşturan sıvının bir bölümünü… parmak, prostat masörü, dildo, vibratör, realistik penis gibi nesnelerle anal yoldan buraya baskı yaparak uyarılabiliyor.
yanıtlandı
10 ay4 Cevaplar1884 defa okundu

prostat masajı nasıl yapılır eşime yapsam faydası olurmu

Soru
bubby-mass
bubby-mass
prostat masaj aleti, medikal prostat masörler yada tercihen anal dildo, vibrator, realsitik penis benzeri cinsel oyuncaklarda iş görebilir… penisinden prostat uyarımı sebebi ile sıvılar gelecektir.
yanıtlandı
1 sene19 Cevaplar30997 defa okundu

gıdıklanma ile uyarımın fantazi ve mastürbasyona etkisi

Soru
soru123321
soru123321
gıdıklanma ile uyarımın fantazi ve mastürbasyona etkisi @soru123321 boşalırken istemsiz kasılma gıdıklanarak…
dildo prostat
yanıtlandı
9 ay2 Cevaplar724 defa okundu

anüs içi ve çevresinde gıdıklanma hissi

Soru
Sercan72Sercan72
…vermiş, bizde bunun dışında genel olarak soran diğer kişiler için özet bilgi verelim, prostat uyarımı yapmak için bir kalemden fazlası gerekli, anüsten içeride 10cm kadar ilerlemek gerekli.
dildo
yanıtlandı
Sercan72 6 ay7 Cevaplar1300 defa okundu

kocama pegging cum nasıl yaparım

Soru
bedvia
bedvia
…pegging pegging cum prostat orgazmı prostat uyarımı strapon strapon cum merhaba, bu konu biraz zor, herkes kolayca bunu yapamaz erkek tarafında biraz konsantrasyon ve kadın tarafında biraz tekniği bilmek, erkeğin nasıl zevk alabileceğini anlamak gerek. …sonra gerçek penis ölçülerine yakın bir dildo bulun, 17cm uzunluk 5 cm kalınlık olsun…
yanıtlandı
5 ay5 Cevaplar1939 defa okundu