Soru
crossdresser cd erkek cd gay cd giyinme cd olmak cross-dresser crossdeer crossdress crossdresser erkekler crossdresser fantasy crossdresser fantazisi crossdresser hikaye crossdresser itiraf makyajlı crossdresser merhaba, tüm bu meseleler kişilere görecelidir. ancak olsa olsa çiftlerin içinde birlikte yaşanacak düşüncesel heyecanlarla…
yanıtlandı
1 sene12 cevap5046 okuma

Soru
…söyledi ilk başta çok kızdım ama hosumada gitti sanki ama bilemiyorum kafam karma karışık ne yapsam diye sizce abartıyormuyum yoksa bu erkekle bir daha görüşmemelimiyim aktif erkek arkadaşım ben ve bayan sevgilimle birlikte olmak istiyor @cdbelgin bdsm seks biseks erkek cd gay crossdresser etek giyen erkek kadın kıyafetleri giyen erkek…
yanıtlandı
2 sene2 cevap1997 okuma

Soru
merhaba kadınlarda sürtünme ile orgazm olmak nedir nasıl yapılır sürtünme ile orgazm olmak nedir @str_ylmz sürtünerek boşalma sürtünerek orgazm olan kızlar yastıkla… ikisi birlikte bu şekilde ritim tutturarak ilişkiye girmeden sürtünme yolu ile orgazm olup boşalabilirler.
crossdresser
yanıtlandı
1 sene2 cevap2805 okuma

Soru
Kadınsı olmayan, en ufak bir erkek izlenimi veren bir travesti ya da CD ile birlikte olma düşüncesi hiç bir şekilde beni çekmiyor. … sürekli bunu düşünüyorum @MrMuscle anal orgazm crossdresser hikaye femboy erkekler gay değilim ama … travesti ile ilişkiye gitmek travestiye pasif olmak istiyorum her yönden karmaşık duygular, üstelik temelde senaryoya göre hepsi bir biri ile tutarsız.
yanıtlandı
2 hafta6 cevap478 okuma

Soru
… sitenizde gezinirken crossdresser erkekler ile ilgili sorular ilgimi çekti benimde sosyal medyada … göre makyajlı ve bayandan ayırt edemediğim crossdresserler bana bayan tadı veriyor. …kılsız olmak zorunda mı @akedemicano bear crossdresser çapraz giyinme cd giyinen erkekler kıllı cd sevenler kılsız cd sevenler makyajlı cd makyajlı crossdresser Crossdresser
birlikte
yanıtlandı
2 sene3 cevap2187 okuma

Soru
…okumuştum sanki alerji oluyor diyordu doğrumu birlikte crossdresser fantazisi yapmak @ayva_guzeli cd fantasy cd mastürbasyon cd oral seks cd seks crossdresser fantasy merhaba, internette… hassasiyeti olmayan kişilerde zaten pek bir şey olmaz.
olmak
yanıtlandı
1 sene4 cevap4739 okuma

Soru
… hoşlanıyorum @Burak cd erkek cd erkekler cd gay cd olmak cd paylaşım cd seks nasıl cdlerden hoşlanmak crosdresslerden … crossdresser paylaşım gay eğilim gay mıyım gizli crossdresser sonuçta tercih meselesi, neye eğilim gösteriyorsanız … Erim Güven sizinkisi hoşlanamyı geçmiş birlikte olma arzusu ile yanıp tutuşuyorsunuz gibi biraz.
yanıtlandı
1 ay5 cevap466 okuma

Soru
Hocam bundan 2-3 yıl önce erkek arkadaşım ile birlikte olmak istedik fakat benim istemsiz kasılmalarım sonucu defalarca denememiz rağmen yapamadık ve bu aramızda büyük bir sorun haline geldi.
crossdresser
yanıtlandı
2 sene2 cevap1772 okuma