Soru
seks yaparken cinsellikten sizi buz gibi soğutan durum var mı @eva_lady cinsel uyum cinsellikte sizi ne rahatsız eder cinsellikten soğutan şeyler erkeğin yaptığı rahatsız edici şeyler kadınların yaptığı rahatsız eden hareketler sekste itici olan şeyler kokulara karşı çok hassasım, güzel erotik kokmalı.

Soru
sizin için deneyimlediğiniz kadınlar zevkten … bayanlar neyden zevk alır boşalma cinsellikte orgazm kadın orgazmı kadını doyuma … boşaltırım açıkçası öyle aman aman bir deneyim yok. bide hayal ettiğini gibi olmuyor her yer yalanmıyor birincisi tadı hiç güzel değil ikincisi kısa süre içinde cinsellikten nefret edersiniz.
rahatsız

Soru
Sizin için olmazsa olmazlarınız nelerdir? vibratör alırken nelere dikkat edersiniz @Sepet bakire vibratörü çok fonksiyonlu … başkası malzemesi çok garipti çekmecede nemden uzak özel çamaşır torbası gibi … …azından başka yerden duyulmasından rahatsız oluyorlar.
cinsellikte

Soru
… zaman yapılmalı sabah yada gece fark edermi @aroncea cinsel ilişkiye ne zaman … seksin zamanı yok ne zaman istersen partnerinde ortamda musaitse o zaman yaparsın … gece gelince gün içnide onlarda yorulur cinsellikten uzaklaşırlar. genelde çoğunlukla gece saatleri cinsellik için tercih edilir, tabi arada gündüzde olur ama sizin referans noktanız gece olmalı.
rahatsız

Soru
cinsellikte başarısız erkek dominant kızlardan … başarısız yatakta başarısız olma korkusu sizin dedikleriniz çok başka olaylar, biraz bir birine karıştırmışsınız. Sizin hayat sizin sevgiliniz @Murat06 bak bu noktada @civciv güzel söylemiş, eğer istekleriniz fantazileriniz bir birine uyuyorsa rahatsız olmuyorsanız devam edin, verin çoşkuyu. …hatun beni kırbaçlayacaksa kabul ederim 🙂

Soru
Icimde bir cuckold isteğinin olmasi, kendimi kadının hakimiyetinde hayal ederken zevk almam neyin nesi? bunları fazlaca sorgulamak sizi daha da saplantılı kafası bozuk bir birey haline getirir. mutsuz oluyorsanız rahatsızlık duyuyorsanız kafanızdan atın, bu dediğiniz şeylerden uzak durun ve de ben neyim diye sorgulamayı bırakın… …böyle giderse içine kapanma, cinsellikte başaramama ve rezil olma korkusu, herşeyi dışarıda bırakıp kendine yapay bir dünya kurup, porno…

Soru
merak ediyorum sizin süreniz ne kadar herkes uzun mu takılıyor, erkeğin ortalama yatakta dayanması gereken süre ne olmalı ? tamam cinsellikte zevkler tartışılmaz ama… …ereksiyonda kaldığı için ikinciye beklemene gerk kalmaz, direk kaldığı yerden aksiyona devam edersin.
rahatsız

Soru
…sahiplenilmek istermi sahiplenen erkek sahiplenilmek kadınları rahatsız edermi sevdiğini önemsemek tutucu erkek Kadınlar sıkıya gelemiyor gerçekten yeni nesil böyle maalesef. @mistress_eva ne kadar doğru bir yaklaşım ben olsam sizin gibi bunu kelimelere dökemezdim parmaklarınıza sağlık.
cinsellikte