Kız arkadaşım cinselliğin onun için önemli olmadığını söylüyor

Soru
Flow
Flow
…söylüyor @Flow aseksüel kızlar cinsel uyumsuzluk cinsellik istemeyen kızlar cinsellik önemli değil evlenmeden ilişki yaşamak kız arkadaşım seks istemiyor sevgilim beni arzulamıyor sevgilim cinsellikten kaçıyor hayatım sorun sende kız kaç kere bana cinsellikle gelme diyor sen hala beni arzuluyormusun diye soruyorsun.
yanıtlandı
2 hafta5 Cevaplar238 defa okundu

erkekler bakirelik benim için önemli değil diyip neden evleneği kızın bakire olmasını ister

Soru
minyonum
minyonum
…gelince neden kadının bakire değilsin diyip ayrılıyor bu bir çelişki değil mi erkekler bakirelik benim için önemli değil diyip neden evleneği kızın bakire olmasını ister @minyonum bakire kızlar bakirelik bekaret bekaretini kaybetmek…
cinsellik
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar1096 defa okundu

penisin görünümündeki fark bayanlar için ne kadar önemli

Soru
Donnidarko
Donnidarko
Ve ciddi bir ilişkim olduğunda sevgilim ilişkiye girmeden önce önemli değil demişti daha sonra bilmiyorum, fedakarlık yapmam gerekiyorsa yaparım demişti. …arayışınıza devam edin olumsuz düşünmeyin belki çok cinsellik istemeyen sevmeyen bir bayanlada karşılaşabilirsiniz…
yanıtlandı
6 ay3 Cevaplar1193 defa okundu

evliliğin uzun sürmesi için cinsellik ve fanteziler şart mı

Soru
oun65
oun65
…süreçte benim sormak istediğim bir evliliğin uzun yıllar yürümesi için cinsellik şart mı bir diğer sorumda yaş ilerledikçe erkekler hep aynı cinselliği değil farklı farklı deneyimler yaşamak istiyormuş bu doğru mu ? bu parçalardan önemli olan bir tanesi de cinselliktir.
yanıtlandı
1 hafta3 Cevaplar186 defa okundu

seksin sonunda kadın boşalmazsa ne olur

Soru
efsane_u55
efsane_u55
… ben çabuk boşalıyorum sevgilim boşalamıyor olsun önemli değil diyor ama sanki sonra tavır yapıyor sinirli oluyor neden … bitirmek seks sonunda boşlamak sevgilim boşalamıyor merhaba, cinsellik ve seks birlikte yaşanılan bir deneyimdir, her iki partnerinde … süreçte bir birine haz vererek haz almayı başarabiliyor olması önemli, üstelik bu dengenin ve sürenin doğru ayarlanarak birlikte …
yanıtlandı
6 ay2 Cevaplar1668 defa okundu

Erkeklerde cinsellik 40 yaşından sonra nasıldır ?

Erkeklerde cinsellik önemlidir, hele ki 40 yaşına merdiven dayamış pek çok erkekte belli başlı değişimlerin başladığı bir dönemdir. …yaşamasında kontrolcüdür ve tek hedefi sonuca ulaşmak değildir, yaşayacağı zevki bir seremoniye dönüştürmesi elindedir 50- 70 yaş arası arasında erkekler; Bu yaşlarda erkeklerde cinsellik, isteğin zirveye vardığı yaştır.
Devamını Oku

Erkeklerde cinsellik ne zaman başlar kaç yaşında biter ?

Cinsellik doğuştan bilinen bir konu değildir. Erkekler cinsellikte birden fazla orgazm olabilirler: Birçok erkek çevresindeki konuşmalardan etkilenerek, bunun önemli bir güç olduğunu düşünmektedir.
Devamını Oku

genelde erkekler evlenmeden önce cinsellik yaşıyorlarmı

Soru
esun_21
esun_21
…kizla olamaz cunku değerliler toplumda @Meksikabirasi Yaşım 26, 1 kez olsun cinsellik yaşamadim yani nadirde olsak hala varız @Salveli Sap gibi kalacak değiliz elbet yapacagiz kendinizi saklasanız nolucak 1 yıl bile surmeden…
önemli
yanıtlandı
3 hafta14 Cevaplar512 defa okundu

porno izlemek erken boşalma problemine neden olurmu

Soru
Bakka06
Bakka06
Üstelik suni vajina aldım kaliteli bir ürün aldım ne de olsa cinsel yaşam önemli diye sık sık ilişkiye giren biri değilim hatta hiç giren biri değilim. ayrıca bir saat cinsellik için çok uzun bir süredir. yoksa cinsellikten bıkmaya zevk alamamaya başlarsınız.
yanıtlandı
1 ay2 Cevaplar403 defa okundu

boşalmadan sonra ikinci defa ereksiyon olamıyorum

Soru
safari90
safari90
ne kadar çok sayıda ilişki yaşadığınız değil ne kadar doyumlu cinsellik yaşadığınız önemlidir.
yanıtlandı
2 sene5 Cevaplar16332 defa okundu

erkeğin önünde domalarak kızlar cinsellik yaşamaktan utanıyorlarmı

Soru
serray-cenk
serray-cenk
cinsellik hazza zevke keyif almaya dayalı bir eylemdir görev değil. kadınlar erkeğinin en önemli en değerli parçası ve tamamlayıcısıdır bunu unutmayın.
yanıtlandı
12 ay3 Cevaplar4821 defa okundu

sevgilimle cinsellik yaşayamıyoruz sorunlarımız var

Soru
Gokhan
Gokhan
sizde cinsellik istiyorsunuz, onu mutlu etmek istiyorsunuz ama muhtemelen o bunu anlayabilecek durumda değil.
önemli
yanıtlandı
6 ay3 Cevaplar1751 defa okundu

cinsel gücü arttırmak için hap yerine mı mutluluk çubuğumu daha etkili

Soru
saat123
saat123
haplar iş görüyorsa yada cinsellik sizin için önemli değilse kurcalamaya yeni heyecanlarla cebelleşmeye gerek yok.
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar912 defa okundu

evlenmeden cinsellik yaşamaktan kaçınıyorum

Soru
adanaomer
adanaomer
birde cinselliği yaşamın odağına koymayın, cinsellik dünyadaki ödülünüz olmadığı gibi, dünyaya gelme yaşama sebebiniz ve görevinizde yine cinsellik değildir.
önemli
yanıtlandı
5 ay3 Cevaplar404 defa okundu

cinsellikten hiç hoşlanmadım

Soru
mhr
mhr
lakin bu cinsellikten hoşlanmamanız korkmanız yada çekinmeniz pek normal değil. gelelim cinsellik çekincenize, bu durumda yalnız değilsiniz sizin gibi birçok bayan var.
önemli
yanıtlandı
1 sene1 Cevap513 defa okundu

Kızlar birlikte olacağınız erkeğin penisinin kaç cm olmasını istiyorsunuz?

Soru
sanalbirefendi
sanalbirefendi
@sanalbirefendi büyük penisli erkekler cinsellik kızlar maç cm ister küçük penisli erkekler penis… önemli olan boyu değil işlevi diye sıkça söylenen klişe cümle var ya bu aslında klişe değil gerçektir. @Batu Doğru söyledin iyi seviştikten sonra kaç santim olması önemli değil 🙂
kapatıldı
12 ay36 Cevaplar84859 defa okundu

ortalama penis boyu ve özgüvensizlik

Soru
lepetitprince
lepetitprince
en son planda olursa cinsellikte zevk vermeyi biliyormu, uzun süre kendini tutabiliyormu onu değerlendiririz. önemli olan boyu çapı değil, insanın aklı ve empati yapabilme yeteneği. Dudley penis boyu pek önemli değil, erkek adam olmadıktan sonra, ne büyüğü ne küçüğü memnun etmiyor.
yanıtlandı
2 ay9 Cevaplar1012 defa okundu

Her gece tutkuyla seks yapmak mümkün mü ?

…yanında işte bu noktadan sonra size daha tutkulu yoğun bir cinsellik için ufak bazı önerilerde bulunabiliriz; İlk olarak… Şimdi içinizden ‘ilk hareketi kimin yapacağı önemli değil ki’ diye geçirdiğinizi duyar gibiyiz.
Devamını Oku

sevdiğim kız bakire değil bu durum beni yıpratıyor

Soru
Ommuh.Ommuh.
…kız istiyorum bakire olmayan kızla evlenmek bakire olmayan kızlar bakirelik bakirelik ne kadar önemli kızlık zarı sevgilim bakire değil merhaba, bu tip konular biraz da kişilerin düşüncelerine göre şekilleniyor, kimisine göre… …baştan vaz geçin @erotic-girl Kendinizi bildiniz bileli var ve cinsellik sifirsa dalga amaçlı olsa gerek.
yanıtlandı
Ommuh. 6 ay3 Cevaplar3677 defa okundu

tatilde en yakın arkadaşımla birlikte cinsellik yaşadık

Soru
tatlibela1985
tatlibela1985
bütün gece ne yaptığımız belli değil. tatil bitimi eve döndük ama 3-5 önemli dialog dışında hiç bişey konuşmadık. hiç daha önce böle cinsellik yaşamadım dedi.
yanıtlandı
2 sene2 Cevaplar2057 defa okundu