Soru
spermin fazla olması için ne yapmak lazım @19rafetkaya boşalınca sperm az gelmesi boşalmada ne kadar sperm çıkar meni nasıl artar meni neden azalır olması gereken sperm miktarı nedir sperm arttırıcı sperm arttırma sperm nasıl artar spermim az geliyor burdan azdı çoktu ne varıd ne yoktu bilmene imkan yok.

Soru
…oral seksde yapıyoruz sonrasında ilişkiye geçiyoruz ön sevişmeyi ne kadar uzun tutsam da sonrasında çok dayanamıyorum bazen 3dk bazen 5dk… …bekleyin biraz sok çıkar yapın baktınız yine dayanamıyorsunuz bir şeyler olacak ya içinde bekleyin yada çıkarıp bekleyin, sürekli böyle erteleyin… …beklemediğiniz anda oturup kalkarken kaslarınız istem dışı spermi serbest bırakıp boşalmanıza neden olur.
boşalmada

Eğer spermler sızar vajina içine giderse bakireyken bile hamile kalınabilir, buradaki kriter ne kadar spermin içine gittiği ve ilahi takdirdir. …kullanmadan oldu daha sonrasında yenisini takti ve boşalmadan önce prezervatif olduğu halde yine de geri çekildi 2 gün önce regl olmam lazımdı… … tamamı içerde değildi dışardaydı hemen çıkardık ucu dışarda olduğu için ama … Agu bende hapları içtim açtım ama ne kadar içersem içeyim çoktan olan olmuş …
Devamını Oku

Soru
…bulaştırmak spermleri vajinaya dökme vajina içine sperm gidince gebe kalırmıyım genelde prezervatif hamile kalmamak için kullanılır, ilişki bitince dikkatlice çıkarılıp çöpe atılır. @Kaan_ist Ne kadar süre durdu onu bilmek lazım çok fazla dakikalarca duramaz ölürler sperm o kadar canlı duran birşey degildir.
boşalmada

Soru
zaten hormonları fazla çalışan kendilerini evleneneke kadar tutamayan bakire gençlerin sıkça kullandığı bir ilişki türü. ancak şu olur diyelim anala boşaldı penisi çıkartırken anüsten dışarı süzülen spermler bulunduğunuz pozisyona göre vajinaya doğru akabilir bir miktar içine gidebilir bu durumda yine gebelik olur.
boşalmada

…kadın erkeğin tepkilerinden aldığı hazzı anlamalı, erkeğin boşalmaya ne kadar yaklaştığını hissedebilmelidir. …sadece penislerine dokunarak değil, ayrıca dildo ile anüs içine yapılan sokma çıkarma anındaki baskı sayesinde prostat masajı yapıyormuş… …seks yaparken daha boşalmadan seksin ortalarındayken aldığı zevkten ve prostat uyarımından dolayı erkeğin penisinden sperm damlacıkları…
Devamını Oku

…kullanalı boşalma hissiyatı geldiği zaman çıkarıp 5-10 saniye nefes kontrolü yapıyorum sonrasında devam ediyorum tam anlamıyla 15-20 dakika bir porno film bitene kadar git gel yapabiliyorum ilk günler çok zorlandım… …yapamadım ve sonra yapmaya çalıştığında eskisi gibi hızlı oldu normal mi Sperm çok fazla olduğu için mi bu kadar hızlı oldu Nedennnn? bide ne kadar çok boşalmadan kendini tutabiliyorsan o kadar çok kendini tutmaya çalışıyosun.
Devamını Oku