boşalma denetimini öğrenmek istiyorum

Soru
basika20
basika20
…sağlayabilirim boşalma denetimini öğrenmek istiyorum @basika20 boşalma denetimi erken boşalma sorunu erken boşlama erken boşlama çözümü mastürbasyon yada ilişki sırasında 1- yavaş ve ritmik hareket etmek önemli, 2- nefes kontrolünü sağlayın, 3- aşk kaslarını gevşek tutun, 4- boşlamaya yaklaşırken durabilmeyi öğrenin, 5- boşalmayı kontrol…
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1414 defa okundu

boşalma denetimini ne kadar sürede öğrendiniz

Soru
merakli_toy
merakli_toy
Merhaba henüz cinsellikte toy bir insanım, boşalma denetimini herkes sonradan mı öğreniyor? Yani cinsel ilişkide 10-15 dakikada boşalanlar boşalma denetimini öğreniyorlar mı yoksa doğuştan mı öyleler? eğer baştan olsa acemiyken alışmak öğrenmek daha kolay olabilir.
yanıtlandı
4 gün4 Cevaplar265 defa okundu

boşalma kontrolü için yapay vajina ile alıştırma yapıyorum

Soru
Osmann
Osmann
… diye düşünüyorum yardımcı olurmusunuz, kendimi tutmayı öğrenmek için Dışarı çıkarıp beklemem daha mı doğru olur … boşalma kontrolü boşalma süresini uzatmak erken boşalma geç boşalmak Evet zevk suyuylada hamile bırakma ihtimalin var @Salveli merhaba … boşalma denetimini ogreten makinalar varmış işe yarar mı boşalma denetimini ogrenmek için piyasada bir kitap dolaşıyor faydası olurmu en dogru en verımlı yapay vajınayla nasıl calışırım ? @
yanıtlandı
4 ay6 Cevaplar731 defa okundu

sexte erkeğin erken boşalmasını önlemek için ne yapmalı

Soru
evli_bayan
evli_bayan
…çalışırsınız, erim bey zaten iyi tavsiyelerde bulunmuş @erotic-girl kadının yapacağı bişi yok erkek erkek kendisini tutmayı bilmeli daha doğrusu öğrenmeli 2 sene önce boşalma denetimini öğrenmek için mastürbatör aldım 3 dk da boşalırken şimdi 30 dk rahat uzatabiliyorum @koray-turk-21
yanıtlandı
7 ay4 Cevaplar1509 defa okundu

tüm hapları ve ilaçları denedim yinede erken boşalıyorum

Soru
erhan_m2k
erhan_m2k
boşalma denetimini öğrenmekte.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1529 defa okundu

31 cekerken neden erken bosaliyorum

Soru
b15kr3m_v3rs3m
b15kr3m_v3rs3m
erken boşalma denetimini tam öğrenmek için birde bu işe özel tasarlanmış mastürbatör vajinalar bulunuyor.
yanıtlandı
11 ay5 Cevaplar20752 defa okundu

oral sex sırasında erken boşalmamak için ne yapılır

Soru
bertan_18
bertan_18
…diyor boşlamamak için napmam lazım oral sex sırasında erken boşalmamak için ne yapılır @bertan_18 ağıza boşlama ağzına… boşlama denetimini kontrol edebilmeyi öğrenmekten başka çözüm yok.
yanıtlandı
6 ay3 Cevaplar1381 defa okundu

sevgilimin ilişkide erken boşalması

Soru
ThehotThehot
sevgilinizin bebekken yürümeyi öğrendiği gibi ergenlikte de boşalma denetimini ve kontrolünü öğrenmesi gerekirdi. önerilecek tek şey sevgilinizin pratik yaparak boşalma denetimini ve kontrolünü öğrenmesidir.
öğrenmek
yanıtlandı
Thehot 3 ay4 Cevaplar679 defa okundu

boşalma isteğinin çok erken gelmesi

Soru
merakli-e
merakli-e
@merakli eğer mesele erken boşalma denetimini öğrenmediğiniz için oluyorsa dediğiniz gibi bunun için suni vajina ile çalışma yapıp kendinizi alıştırmaya öğrenmeye çalışabilirsiniz.
öğrenmek
yanıtlandı
2 ay6 Cevaplar630 defa okundu

nane yağı erken boşalma faydası varmı

Soru
Helyumby
Helyumby
birde eğer erken boşalıyorsanız başka şeylerden medet ummayı bırakıp, kendiniz için biraz çaba gösterip boşalma denetimini öğrenmeye çalışın.
öğrenmek
yanıtlandı
4 hafta2 Cevaplar240 defa okundu

iki veya üç tane kondom takmak erken boşalmayı etkiler mi

Soru
nu
nu
hocam merhabalar eşim erken boşalma problemi yaşıyor. bu mesele boşlama denetimini öğrenmekle ilgili, aynı bisiklet sürmeyi öğrenmek gibi, siz bisiklet sürmeyi bilmiyorsanız öğrenmek için çaba göstermiyorsanız, hapta yutsanız ilaçta içseniz bisikleti süremez düşersiniz.
yanıtlandı
2 sene2 Cevaplar1879 defa okundu

suni vajina erken boşalmayı önler mi

Soru
serdar96serdar96
suni vajinanın burada kullanım amacı gerçek vajina ile olan ilişkiyi simüle ederek boşalma denetiminin öğrenilebilmesidir.
öğrenmek
yanıtlandı
serdar96 1 sene3 Cevaplar4342 defa okundu

Erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum

…kullanmasam tekrar erken boşalma olurmu yoksa aldığımız bu sonuçlar kalıcımı @angara_bebesi yok neden eskiye dönsün, boşalma denetimini bir kere öğrendinmi unutmazsın @kurt_like arkadaşım 1 ay oldu alalı birlikte alacaktık bütçem uyugn…
öğrenmek
Devamını Oku

Erken boşalma sorunum var neden kaynaklanıyor

Soru
Can
Can
…öğreniyorsak yada hiç bisiklet sürmeyi bilmezken deneye deneye bu denge kurmayı öğreniyorsak, işte bu şekilde de boşalma kontrolünü denetimini kazanabilmek mümkün.
öğrenmek
yanıtlandı
10 ay2 Cevaplar1248 defa okundu

kegel egzersizinin erken boşalmadaki rolü nedir

Soru
Jonas_Kahnwald
Jonas_Kahnwald
bunun yerine boşalma kontrolünü ve denetimini kazanacak alıştırmalar yapmanız erken boşalma konusunda size faydalı olacaktır.
öğrenmek
yanıtlandı
11 ay1 Cevap1257 defa okundu

cinsel yönden eşimi tatmin edemiyorum erken boşalıyorum

Soru
cansukenancansukenan
boşalma kontrolü de böyle, bunu öğrenmek deneyimlemek için alıştırma yapman lazım. dengede kalmayı öğrenip bisiklet sürmek gibi, boşalma denetimini vücuduna öğretmen lazım.
yanıtlandı
cansukenan 3 gün3 Cevaplar229 defa okundu

çare botoksta mı

Soru
botoks
botoks
terapi ile bu tür teknikler birleştirilir ve birey olarak sizde bu boşlama denetimini öğrenmek için gerçekten çaba gösterirseniz, boşalma süresi konusunda belirgin bir fark görebilirsiniz.
yanıtlandı
2 sene2 Cevaplar1310 defa okundu

boşalmayı kontrol edemiyorum

Soru
Salveli
Salveli
boşalma sorunu çabuk boşalıyorum erken boşalma erken geliyorum ilişkide kendimi tutamıyorum zaten meselede o değilmi, yavaş yavaş kendini alıştırıp hareket halindeyken kendini tutatilmeyi öğrenmek değilmi, siz çalışırken…
denetimini
yanıtlandı
4 ay5 Cevaplar766 defa okundu

yaşadığım bu erken boşalma sorunundan nasıl kurtulacağım

Soru
erkekmisin
erkekmisin
hap yada ilaç gibi kimyasallara girmeden boşalma kontrolünü yapabilmek mümkündür. düzenli bir partner ilişkisi olan bireyler için bunu öğrenmek daha kolaydır.
denetimini
yanıtlandı
2 sene2 Cevaplar1355 defa okundu

Erken Boşalma doğuştan mı var olan bir sorun?

Soru
Don_Carlone
Don_Carlone
Erken Boşalma doğuştan mı var olan bir sorun? boşalma olgusu insanın doğumu ve gelişim sürecinde gelişir. …yoksa en iyi yöntem erken boşlama kontrolünü kendi kendine öğrenmektir.
denetimini
yanıtlandı
10 ay2 Cevaplar958 defa okundu