Soru
… sertleşmek için ne kadar süre beklemem lazım, her seferinde neden böyle oluyor … ikinci ne kadar beklenir @oficeBOY boşaldıktan sonra sekse devam boşalmadan sonra beklemek ereksiyon zorluğu ikinci … etmeye calis senin tatmin olman okadar onemli deyil onu tatmin et … ayrica devre arasinda tatli enerji verecek seyler iyebilirsin yani …

Soru
hapı yuttuktan sonra gaza gelip çok basmamak lazım. ilkini boşaldıktan sonra penis inmediği ereksiyonda kaldığı için ikinciye beklemene gerk kalmaz, direk kaldığı yerden aksiyona devam edersin. … gerçekten bu liyonslar dedikleri kadar varmış @ruletta Düzenli bir cinsel hayat olduktan sonra performans ve dayanıklılık fazlasıyla … yüzden istekler konuşulmalı ve denenmeli.
beklemem

Soru
…sertliği korumak @xelmira boşaldıktan sonra ereksiyon boşalınca penisim iniyor erken boşalan erkekler kocam erken boşalıyor kocamın ereksiyon sorunu sert kalmak Nette satılan kremler… ilaçla falan olmaz bu mesele boşalma denetimini öğrenmesi lazım. eğer erkek bu yaşa kadar bisiklet sürmeyi öğrenmediyse…
beklemem

Soru
…evlendikten sonra neden azalır @esmeray cinsel istek azalması erkekler neden evlenince değişir erkeler neden seksten soğur eşim benimle ilgilenmiyor eskisi kadar istekli… …yeni bir şeyler keşfetmeniz lazım.
boşaldıktan beklemem

Soru
Merhaba henüz cinsellikte toy bir insanım, boşalma denetimini herkes sonradan mı öğreniyor? …alışkanlığın terk edilmesi lazım, bunu da vücuduna anlatmak zor haliyle alışmak bu denetimi kazanmak çok zor olur… … 100-150 kadar çıkmıştı 2 ay kadar yapmadım şimdi tekrar denedim aynı … 15-20 dk devam edenler varmiş ne yapabilirimm ??
boşaldıktan beklemem

… testislerim ağırmaya başlıyor neden olabilir @asi_prens_41 uzun süre … buda kasıklarda ağrı yapıyor boşaldıktan bir süre sonra geçiyor. … geldi çalışmalara başlamam lazım @asim_2001 3 aydan beri yapay vajinayla … 1 hafta antramen yapamadım ve sonra yapmaya çalıştığında eskisi … çok fazla olduğu için mi bu kadar hızlı oldu Nedennnn?
beklemem
Devamını Oku

Soru
… orgazm yaşamak için ne yapmak lazım @ask_kadini cinsel doyum doyurucu … yapmalı doyurucu orgazmın sırrı nedir nasıl orgazm olurum nasıl orgazm … stress vs derken ilkim erken gelir sonra her zaman sertlesme vs olmayabiliyor, onun … …haşmetli 😀 görünüyosa o kadar iyi bence..yani bence bir kadın gücü hissettiği zaman ancak etkilenebiliyor.
boşaldıktan beklemem

Soru
…sevmemişimdir, bişi olacaksa hissetmem lazım. @cd-belgin alkolü eskiden gaza gelmek için önerirdim ama sonradan anladım alkollüyken seksten birşey anlamıyorsun… alkol işi bozuyor @extory_3131 merhaba, alkol ne kadar alınacağı ile ilgili doğrusal bir durum vardır.
boşaldıktan beklemem