Soru
acaba seks yapa yapa vajinam bu sebeple genişlemiş bollaşmış olabilirmi, zamanla daralma olmazmı. anlayacağınız vajinada bollaşmanın dediğiniz gibi bir sebebi budur. bunun dışında ilerleyen yaş sebebi ile yaşlandıkça dokularda gevşeme salınma ve sarkmalar olmaktadır, buda vajinadaki bollaşma ve genişlemeyi arttırır.
yanıtlandı
2 sene5 cevap4569 okuma

Soru
…seni direk arkadan becermek için bahane arıyor yada eşinin ki küçük vajinada bol zannediyor @Hizarci kocanızın boşalma olayını vajinaya bırakmayın sizde güzel sakso sonucu anala girdiği gibi boşalabilir yada eğerki boşalma noktasındaysa ufak git gellerde vajinaya bile boşalır eğerki genişse @berk07 Duyduğum kadarıyla böyle durumdaki…
yanıtlandı
7 ay8 cevap2315 okuma

Soru
… yapıyorsunuz ben ne zaman giysem çok belli oluyor arkadaşım senin vajina şeklin böyle bolgun ondan böyle oluyor dedi ne zaman tayt giysem belli oluyor dikkat çekiyor kızlar tayttan … önemi o zaten heryerin belli olması vücudu sarmasi @Murat06 selam, herkesin vücut ve vajina yapısı farklıdır.
yanıtlandı
2 sene7 cevap3852 okuma

Soru
bunlar gerçek mi çekim hilesi montaj falan mı yoksa bu kadınları vajinası çok mu geniş, hani vajinası genişlemiş bollaşmış erkeğe zevk vermiyormuş dedikleri böyle bir şey mi. vajina genişlemesi daha farklı bir olay, ilerleyen yaşa bağlı hiç seks yapmasanız da vücutta dokularda sarkma bollaşma olur, bu gayet normal bir süreçtir.
yanıtlandı
1 sene6 cevap4037 okuma