Soru
…olsun nasıl söylerim Aramıza erkek almaya nasıl ikna ederim @berusa83 3lü seks erkek almak grup seks grup yapmak iki erkek bir kadın kocamı nasıl ikna ederim tek kadın almak üçlü yapmak selamlar, tüm bu dedikleriniz gayet karmaşık konular. …bizim millet onlardan azgın malesef @nuh Milletin karısı azar bir yetmez ikitane ister bizimkiside beni deli eder bir tane fantezi bile yaptırmıyorum.
yanıtlandı
1 sene10 cevap5853 okuma

Soru
nasıl yaklaşmalıyım 40 yaşındaki erkekle nasıl flört edilir @LehM genç kız yaşlı erkek yaş … uyumlu mu hayattan beklentileriniz nedir onu iyice bir irdeleyin bazı bayanlara yaşıtları çocuksu geldiği için kendilerinden daha büyük erkekleri kendileri için daha çekici bulabilirler …
azar
yanıtlandı
2 sene3 cevap972 okuma

Soru
…yere azar ve seks isterler @zelis203 azgın erkek arkadaş soruları azgın erkek nasıl anlaşılır azgın erkeklere ilaç erkek arkadaşım çok azgın erkek seks yapmazsa ne olur erkeklerde cinsel istek erkeklerde cinsel istek nasıl giderilir seks isteyen erkekler… @Ertugrul hep klasik bir laf var erkek dediğin azgın olur falan ne alaka.
yanıtlandı
5 ay8 cevap1296 okuma

Soru
…tanıdığının başına gelmişti sevgilisi ile cinsel birliktelik yaşamamasına rağmen cüzdanında kondom taşıyormuş tesadüfe görmüş erkekler neden böyle yapar. @erotic-girl @seksilla slm nasılsınız, bu arada bence zamapra erkekler suda yürüyüp izini belli etmemek için asla perezervatif falan taşımazlar.
azar
yanıtlandı
1 sene7 cevap3273 okuma