Soru
…sex istiyor siz yapmıyorsanız ona anal sex isteğini yerine getirin ve sık sık yapın iki tarafta zevk alacaktir sex sırasında uclu hayal edin fantazi kurun 3 lu porno filmler izleyin kocanız enson çare olarak ilk denemede bir erkek ve sonrada bir bayan alabileceğinizi söyleyin.
yanıtlandı
1 sene10 cevap5810 okuma

Soru
…üçüncü kişi olarak bir bayan arkadaş istiyoruz daha sonrasında eşim senin isteğinle başka birini aldık sıra bende deyip üçüncü kişi olarak bir erkeği ister mi ? …kişiyle seks biseks fantaziler biseksüel grup grup fantazisi iki erkek bir kadın iki kadın bir erkek lezbiyen ilişki strapon kullanmak üçlü grup değişik fantazilere başadınız mı bir daha tekrar normal şeylere dönmeniz zor.
yanıtlandı
1 ay5 cevap1120 okuma

Soru
erkek sevgilim ikinci defa seks yapmak istemiyor @Pinky iki defa cinsel ilişki ikinci defa seks yapmak sevgilim cinsel ilişki istemiyor sevgilim ikinci defa seks istemiyor merhaba, buradan bakınca ilişki mutluluktan çok biraz cinsel tatmin… tüm yapabileceklerini yeteneklerini kullanmaz ve bir saat seks yapsa da sonunda bayan mutlu olmaz.
yanıtlandı
1 sene9 cevap3492 okuma

Soru
…sıkılır bir anda yenilik aramaya başlayabilir, kimisi cinsellikte ilerleyen yaşa bağlı olarak performans düşüklüğü yaşar, bu duruma karşı geçmişi hatırlayıp sorunun şimdiki yaşantısı… Erim Güven zaten bir dönem erkekler yada bayanlar farketmiyor bir buhran geçiriyorlar, yanlız bu dönemde kimi çok daha ağır yoğun bir süreç yaşıyor ve kararkterleri değişkenlik gösterebiliyor.
yanıtlandı
1 sene5 cevap1029 okuma

Soru
bir anda cinsel hayatım değişti, mistress ruhlu birisi oldum, o ise çok deneyimli bir köleydi, bu şekilde iki yıl geçirdik çılgın fantazilerle. …yani sahibe ruhlu biriyim böyle biriyle evlenmek isteyen erkek varmıdır @mistress_eva dominant kadın fetish seven çiftler keyholder olmak isteyen bayanlar kırbaçlanmak zevk veriyormu köle sahibe fantazisi mistres bayanlar mistress kime denir mistress…
yanıtlandı
5 gün10 cevap522 okuma

Soru
…var tadınızı kaçıracak hareketlere @erotic-girl tamda aradığımız doyasıya seks isteyen bayansın sen erkek almayı boşverde tek olarak bizim aramıza katılsan nasıl olur @jelabi-baby merhaba, çift olarak her ikinizin de biseksüel eğilimli olmanız bir birinize olan bağınızda farklılaşmaya neden oluyor.
yanıtlandı
1 sene4 cevap3030 okuma