Soru
vajinanın küçük olduğu nasıl belli olur @samir-max büyük pensli erkekler kalın penis dar vajina kızlar kaç cm alabilir küçük vajina penisim büyük penisim çok kalın vajinam küçük Tuzağı kurmuş av bekliyor 🙂 Erim Güven penis boyu çapı kalınlığı ile iş olmaz kanka :d maharet erkekte olmalı.
yanıtlandı
11 ay6 cevap2674 okuma

…hemde erkeğin bunu denemeye yönelik kabullenen bir düşüncesi olmalıdır. … diye düşünüyorum bulabilirsem ince bi dildo ilk sefer için belki öyle denerim tabi sevgilmde olumlu karşılarsa beni yapmak isterse … yavaş sokmaya başladı istemiyorum aciyor desemde gor bakalım nasıl oluyormuş vaz geçmek yok deyip bastırdı zorla bi anda cuk …
Devamını Oku

Soru
… baştan biraz saçma komik oldu ama sonradan aldığımız belden bağlamalı penisi kullandık 10 dk sürmedi eşim avucumun içine … masajının değişik bir şekli pegging nedir yada strapon nedir, nasıl yapılır ilgisini çeken olursa bakabilir @erotic-girl prostat … dildo çok yumuşak jel gibi olmasın içeride prostata baskı yapması için biraz sert yapılı olmalı @cd-belgin slm sitede tüm konulara baktım ama prostat masajı için cinsel oyuncak göremedim bildiğiniz varmı…
yanıtlandı
2 sene19 cevap43379 okuma

Soru
…cevaplayın buna ihtiyacım var Testler güvenilir midir gebelik için hcg total kaç olmalıdır @Ismim_aysude gebelik tesit nasıl yapılır gebelik tesit ne zamana belli olur gebelik testleri hamilelik testleri hcg total kaç olmalı merhaba, genellikle testleri normale göre daha şüpheli durumlar varsa doktorlar tekrarlamayı uygun görürler.
yanıtlandı
2 sene6 cevap1185 okuma

Soru
…boyu penis büyüklüğü penis büyütme penis çapı penis nasıl büyür penis ne kadar olmalı penis uzunluğu sevgilimin penisi küçük Bence birerkekte boy değil işlev olmalı o erkek sexe istekli ise zaten sana o penisi hissettirir… belki gelişim süreci ve destekleyici bazı şeylerle bu ölçü biraz daha arttırılabilir.
yanıtlandı
1 sene6 cevap5195 okuma

Soru
…yeterli kadınlar büyükmü ister kadınlar kaç cm ister kadınlar küçük penis mi ister kadonlar nasıl tatmin olur penis boyu penis kaç cm olmalı merhaba, sürekli benzer soru soruluyor, nedense bunu tatmin olacak taraf değil hep erkekler… …cm arasında ortalama sayılan penis boyunun ideal olduğunu belirtmişler.
yanıtlandı
1 sene7 cevap7109 okuma

Soru
cinsel ilişkiye başlamadan önce her seferinde vajinal temizlik yapmak gerekiyor mu, birde doğru temizlik nasıl olmalı, sabunla mı yoksa eczanelerde satılan temizlik şampuanları var böyle bir şey mi kullanmak gerekli. @cd-belgin merhaba, öncelikle dileğimiz umarız ki tamamına erdirip evlenir ve mutlu bir yuva sahibi olursunuz.
yanıtlandı
9 ay6 cevap1452 okuma