Soru
slm bayanlar merak ettiğim bir konu, bildiğiniz gibi … gidiyor @erdem607 bakımlı erkekler hangi erkeği beğeniyorsunuz hangi tip erkek kızlar nasıl erkekleri beğenir maço erkekler metroseksüel erkekler … aliyosa yeterlidir @Murat06 merhaba, bu tip olayı çok değişken ve herhangi kesin belirleyici unsur içermiyor …

Soru
… kıllı erkek kıllı erkeği kızlar beğenir mi kıllı erkek bir bayan olarak fikrimi … etmek gerekirse tamamen kıllı olması erkeği tercih ederim yalabık bir erkek göğsü … kopyası gibi oluyor @e9Semra beğenen bayanlarda varmış bu çok güzel birşey teşekürrler … …işte bu trend sandıkları light erkek tipine talep gösterirler.
hangi

Soru
kadınlarımız güçlerinin farkında mı @okanayak bayanlar hangi tip erkeği beğenir bayanlar nasıl erkekten hoşlanır kadın dayanışması kadınların gücü kadınların öz güveni kadınların seçimi malesef çoğu farkında değil, melankolik takılıyorlar gerçekleri görmüyor net şekilde algılamıyorlar.

Soru
metroseksüel erkek mi lumbeerseksüel mi, sapyoseksüel mi günümüzde kadınların beğendiği erkek tipi hangisi. Erim Güven erkeğin tipine havasına civasına bakılmaz, önemli olan o kocaman sahiplenen yüreği, gerisi boş.
bayanlar beğenir