Soru
vajina depresyonu olur mu nedir @bambam bakire vibratörü vajina depresyonu vajinada acıma vajinada ağrı vulva vulvodini merhaba, vulvodini ne yazık yaşam kalitesini olumsuz etkileyen çok sinir bozucu olabilen bir rahatsızlık.

Soru
hangi vajina tipi şekli daha güzel @Goodboy açılmış vajina bakire vajina barbie vagina curtains vagina dar vajinalı kızlar geniş vajina horseshoe vajina innie … innie içeri doğru toplu vajina şekli, outie ise dıişa doğru çiçek gibi açılmış vajina şekli.

Soru
…bozmadan seks kızlık nasıl bozulur ön sevişme oral seks sevgilim bakire mi sürtünerek ilişki sürtünürken prezervatif kullanılır mı vajinaya sürtünme bakire olup olmadığını anlamak çok zor, vajinayı ayırıp içine bakman lazım ama anlayabileceğini sanmıyorum.

Soru
@Murat06 Hiç korkma tatlım kendini olayın akışına bırak SU AKAR YOLUNU BULUR @Hizarci O kadarda kasma kendini iki parmağım bile zor giriyor demişsin demekki bakire değilsin hiç aklım almadı sorunu ayrıca sen bu halinle en büğük penisi vajinana alır daha yokmu dersin @Emre97

Soru
bir kere vajinaya parmak sokulmaz, bu hatayı çok fazla porno izleyen acemi erkekler yapar. vajinanın dış yüzeyi yanakları özellikle klitoris bölgesi hassastır. @alyans35 evet @alyans35 gerekenleri yazmış.ben kadın değilim ama bence de kadın parmak sokulmasından hoşlanmaz bakire olsa da olmasa da.