Soru
ama bazen bu kadar çok seks yapmak istemiyorum azgınlığı geçsin diye bekliyorum ama günden güne daha da artıyor ne yapmalıyım eşim çok azgın ne yapmalıyım @wldan_kva azgın erkek azgın koca eşim çok azgın seks fantazileri merhaba, hayat genelde düz bir çizgide devam etmez, inişli çıkışlı bir grafik çizer.

Soru
eskisi kadar azgın değilim @klaraeso azgın değilim cinsel isteği arttırmak cinsel isteğim azaldı cinsel isteğimiz bitti cinsel istek nasıl artar cinsel istek neden azalır eşimi eskisi gibi arzulamıyorum eskiden çok azgındım eskisi gibi cinsel isteğimiz yok gençlik dönemindeki gibi olmayı bekleyemezsiniz.

Soru
evli erkekler neden daha azgın olur @levo-ankara arkadaşım karısını aldatıyor azgın adamlar azgın erkekler eşini aldatan erkek eşini aldatmak evli erkek aldatma evli erkekler ne ister evli erkeklerin cinselliğe karşı daha istekli olması karısını aldatan koca yasak aşk yaşamak karısı güzel olanın gözü dışarıda olmaz derler.

Soru
… vajina okşama yaparak rahatlatıyorum @lutfu_eldan39 elle mastürbasyon eşim azgın karım azgın karım cinsel olarak çok istekli kocam isteksiz mastürbasyon yaparak tatmin olmak vajina … bırakma @Hizarci siz performans eksikliğini gidermek için çözümü böyle bulmuşsunuz, eşinizde bu durumu alışkanlık haline getirmiş.

Soru
cinsel ilişkide eşimin istekleri @Xxbbaax aktif kadın azgın kadınlar cinsel hayatımızı nasıl renklendirebiliriz cinsellik eşimi nasıl mutlu ederim ilişkide küfür kocam beni yetersiz buluyor pasif kadın seks yapmak sert seks bu konuda erkekler genelde aktif kadınları beğeniyorlar.

Soru
evlendiğimiz zamanda 85 kiloydum, yani çok farklı değildim, o zaman peşimde dolanırdı şimdi bende kaçıyor. çok azgın olursa cinsel rahatlama yaşamak için bana geliyor. uçkur sevdasına azgınlıklan evlenmiş, yokluktan işimi görsün kafasıyla şimdi kızcağıza çamur yapıyor. bunun dışında eşinizle konuşun güzüntünüzü dile getirin.

Soru
…camlea anti viagra aşırı cinsel istek azgın erkekler cinsel istek azaltma cinsel istek nasıl geçer erkekler cinsel olarak nasıl sakinleşir eşim çok azgın eşim sürekli seks istiyor kocam peşimi bırakmıyor asıl sebep kocanın evde olması, onun yapacak bir işi olmadıkça sana sarıyor.

Soru
…istiyorum diyor ama ben kadar azgın değil nasıl istekli hale döndürebilirim Eşim eskisi kadar çok istemiyor nasıl istek arttırabilirim @Can03cn cinsel isteksizlik nasıl daha azdırırım oral seks istemiyor seks isteksizlik merhaba, genelde evliliğin ilk döneminde bizim cicim aylar dediğim zamanlarda cinsellik yeni keşfedilen fantastik bir…

Soru
Öncelikle eksiklik sizden kaynaklıysa(erken boşalma, sertleşme problemi vb.) bir Ürologa muayene olun. Problemin ta kendisi senin eşin! @Cbcb30 Eşiniz bir alfa dul. …mesela onu boşaltıcak tatmin edecek oşekildemi boşalır doyar @yetersiz karım aşırı azgın seksi sevişmeyi çok seviyor ama ben doyuramıyorum karımda eski sevgilisini hayal…