Soru
…ilişki anal seks yapmak anüs en çok ne kadar penis alabilir anüse penis nasıl girer anüste yırtılma arkadan seks ilk anal seks deneyimi ilk defa arkadan seks sevgilim anal istiyor ters ilişki anal sekste penisin boyu çapı önemli olduğu kadar ne kadar sürede tam bir anal birleşme gerçekleştirdiğiniz de önemlidir.

Soru
penis başı en çok nasıl zevk alır @xl_lover_zone erkeğin sünnet yeri glans glans ne glans nedir glans neresi penis başı penis başı nasıl zevk alır merhaba, aslında erkeklerin en hassas oldukları… temizlik derdi yok denecek kadardır. genelde testisleri yalanan erkekler anüs bölgesindeki sinirlerin uyarılması ile haz alırlar.
alabilir

Soru
yalnız nereye dokunsam onu nasıl zevkten delirtecek şekilde uyarabilirim çok bilgi sahibi değilim. Testislerin altı ve altındaki o düz çizgi boyunca makata kadar çok hayrı bir haz var orada. en sona doğru penise testislere testisler ile popo arasındaki çizgiye hatta anüse bile dokunup onu uyarın.
alabilir

Soru
slm arkadaşlar, çocukken çok yaramazmışım sünnet olurken ben rahat durmayınca kesilirken şekilsel bozukluklar oluşmuş. … şekli yada görüntüsü ne kadar önemli @07aldof ereksiyon olmuş … görüntüleri kızlara sorduk ne tip penisten hoşlanırsınız kızların … görüntüsü sertleşmiş penis görüntüleri yaramazlığın bedeli …
anüs alabilir

…Emir Penis büyütücü bi hap veya krem öneriniz varmı @kralDemir kral ben 6 aydır büyütme ve performans için epimedyumlu bitkisel hap kullanıyorum, sadece büyüme değil sevgilimle seks yaparken de çok… … sizden oncekı patnerlerı ne kadar buyuk olursa olsun bı fark … çok büyügü can yakılyor çok kücügü zevk vermiyor @Merve kalınlık ve uzunluk benim için önemli değil ölçmemişimdir …
anüs alabilir
Devamını Oku

Soru
…kadınları görünce çok azmak kızlara yoğun cinsel istek duymak penis neden kalkar peniste istemsiz sertleşme sevgilim aşırı azgın sürekli ereksiyon oluyor hahaha yani erkekler anlar bunu penis kafasına… o her ne kadar cinsel şey yok desede yada siz öyle sanıyorsunuz mutlaka bilinç altı hormonlar birşeyden etkileniyor demektir.
anüs alabilir

Soru
…karşılıklı zevk almak ve zevk vermek beni ne kadar tatmin ederse karşı taraf ben daha çok tatmin etmek için onu daha çok çabalarım @kuvars21 genelde bizde çok uzun süre seks yapıyoruz. bişi daha bu peniste dolgunlaşma yapıyor ya etkisi ne kadar süre devam ediyor ? @ öncelikle nerden alabilirim yardımcı olur musunuz?
anüs

Soru
…kızlık bozma çok acırmı penis ilk girişte acıtırmı penisin girmesi zorlarmı vajinaya penis girince ne hissedilir Videodaki gördüklerini bir kenara bırakmanı isterim önce, bende öyle bir deneyim yaşatmadim birine ancak duyup öğrendigim kadarıyla
anüs alabilir