Soru
…anal onarıcı ürünler anal seks alıştırma anal seks doktora gidilir mi anal yapan kızılar anal yapmanın püf noktaları analda kanama analdan yaptırdım anüs hasarı nasıl iyileşir anüste açılma anüste kanama oldu anüste yırtılma kalın penis anal seks popom çok acıyor popomdan kan geldi burada ne kullandığınız önemli.

Soru
dildo ile analdan tatmin olurken kan geldi @Sabahyildizi anal dildo ile prostat masajı anüste kanama anüste yırtılma anüsten tatmin dildo ile anal tatmin dildo kan gay erkek anal tatmin gay erkek arkadan ilişki gizli gay erkekler iç kanama mastürbasyonda kan geldi aşırı zorlamış yada dikkatsiz hareketler yapmış olabilirsin.

Soru
sürekli analdan yapmak istiyor, bi kere biraz yapmaya çalıştık çok acıdı bıraktık. yani analdan alamam zaten çok acımıştı. acısız anal yapabilmek için ve anüste yırtılma kanama olmasın diye en fazla penisin kaç cm olması ne kadar girmesi lazım.

Soru
…anal seks anal yırtılma arkadan girdi arkadan içime girdi penisi popoma girdi analdan hamile kalınmıyor kanamanız varsa doktora gitmeniz en iyisi @ilayda2001 19 yaşındaki biri analdan hamile kalınmayacağını bilmesi gerekmez mi sürtünürken analdan hızlıca penisin içeriye girmesiyle oluşmuş bir yaralanma olmuş olabilir ve acıması normal @maksicom216…