Soru
…söz veriyoru bi daha yapmayacakmış ergenlikten beri hayali varmış gerçekleştirmiş ilk ve sonmuş falan. …alıyorum anal seven kızlar anal sex itiraf eşimi anal seks se nasil ikna edebilirim eşimle anal seks yapmak istiyorum kocam anal istiyor porno yıldızları nasıl anal seks yapıyor sevgilim anal seviyor kadınların büyük bir çoğunluğu anal seksi sevmiyor bundanda zevk almıyorlar, niye…

Soru
…seks yapmaktan zevk alan kız varmı @duman81 anal için kaç cm gerekli anal mastürbasyon anal seks kızlar soruyor anal seksten organz olan kizlar anlatsin kizlar soruyor anal seven erkekler anal seven kızlar anal sex çok acırmı anal sex itiraf anal sex öncesi temizlik nasıl yapılır anal zevk sex arkadan anal sekste asıl mesele erkeğe…

Soru
kızlar soruyor anal sex yapmak çok acıtırmı @acirmi acısız anal seks anal acıtırmı anal isteyen kızlar anal nasıl yapılır anal seks anal seks teknikleri anal seven kızlar anal sex anal yapan kızlar anal yapmak analdan ilişki kadınlar anal istermi kızım akıl var mantık var yani.

Soru
kocasıyla oral sex yapmayan var kızlar @samira12 ağzına alıp erkeği boşaltmak kocam oral seks yaptırmak istiyor meni yutmak oral seks oral seks isteyen erkekler oral seks tiksinti oral seks yapamıyorum oral yaparken öğürme… …oral yapmayan, hiç anal yapmayan, hiç seks dahi yapmayan aseksüel diye tanımlanan insanlarda var.
seven

Soru
… deneyimi anal seven erkek anal seven kız anal temizlik anal yapan kızlar anal yaparken çok acır … zevklimi analdan zevk almak sevgilim anal istiyor ters ilişkide korunma geçenlerde sitede bir arkadaş yazmış ismini hatırlayamadım lütfen o … kadınlar genelde anal seksten hoşlanmıyor çünkü zorlanıyorlar anal kısım kaygan olmadığı için @kuvars21 çok basmakalıp bir düşüncen var.
sex

Soru
azgın kuduruk bir kız arkadaşım var daha hiç seks yapmadık internetten tanıştık farklı şehirlerdeyiz. … anal için kaç cm gerekli anal seven kızlar anal sex itiraf erkek arkadaşımın … erkek anal yapabilirmi sevgilim anal istiyor sevgilimin penisi çok … ortalama 13-14 diye biliyorum.Sex dediğin şey sadece boyutla olan … seviyorsun ama memesi cok küçük diye kızdan ayrılıcaksın veya onunla ilişki yaşamamak isteyeceksin ?

Soru
sonuçta vajinaya kullanılmıyor ama acaba analdayken yine bir zararı olurmu bilemdim, kullanan varsa yorum yada bilgi alabilirmiyim ? …anal seven kızlar anal zevkler analdan kızlık bozulurmu cinsel oyuncaklar kizlar için anal oyuncaklar kızlar için anal plug bildiğim kadarı ile analdan birşey yapmakla kızlık
sex

Soru
…bu kadar çok anal yapmak istiyor, vajinaya girmek varken anala girmek ne hissettiriyor farklı olan ne hep kafamı kurcalamamıştır bu soru açıklamak isteyen ?? … seks anal seven erkekler anal seven kızlar anal yapmak anal zevki anal … erkekler neden anal ister Hiç anal deneyimim olmaması yanında darlıktan … geliyordur, malum olmadık şeylere ulaşmış olmak büyük maharetmiş gibi … Anal sexi uzun sure yapmis kadinlarda ise bu sorunu yasamiyorsunuz.

Soru
aynı şekilde merak ediyorum Kızların da fetiş olduğu bişeyler var 🤨😊💃 … hoşuna giden fetiş türleri fetish seven kızlar kadınlar ne tür fetişten … yapan şeyler kıyafet fetişi kızları ne azdırır misal bende çilek … tahrik edici geliyor, birşey daha var oda bazı tip saç tokaları …
anal sex

Soru
…seks anal seven erkek anal seven kız anal yapan erkekler anal yapmak anal zararlımı anal zevklimi analdan zevk almak ilk anal seks deneyimi kadınlarda prostat olmadığı için erkekler kadar zevk almıyor olabilirler @happy-derya… analdan hoşlanan azda olsa kızlarda vardır elbet.
sex

Soru
anlamıyorum gerçekten kızlar bu kadar çok oral yapıyorlar her türlü bundan zevk alıyorlar ? … oral seks istemiyor oral seks kızlar soruyor oral sekse alıştırma oral … dikkat edilmesi gerekenler oral sex kaç saat yapılmalı sevgilimin penisi … erkeklerin ya oral seks yada anal seks takıntıları var.
seven