Soru
merhaba, geçen travesti ile ilişkiye girdiğimde anal seks sırasında içime boşaldı, bir zararı olur mu acaba bilginiz var mı yani bi hastalık falan kapar mıyım deneyimi olan var mı ? düşünün aktif bireyler bile penis idrar kanalından giren hastalıklar sonucu kolayca enfekte olabilmektedir.

Soru
Temizliğe önem verdikçe klitoris ve çevresinin yalanması bayana zevk verirken herhangi uç bir hastalık oluşturmuyor. tabi anal bolgenin yalanamsındanda hoşlanan olabilir normaildir ama genelde analdan haz almıyorlar. anal ve anüsten haz alma konusunda erkekler daha ön plana çıkıyor. sonrası zaten bir türlü geçmeyen hastalıklar.

Soru
…cevatkayahan04 acısız anal seks anal acıma anal hastalık anal içine boşalma anal krem anal seks anal seks deneyimi anal seven erkek anal seven kız anal temizlik anal yapan kızlar anal yaparken çok acır mı anal yapmak anal zararlı mı anal zararlımı anal zevklimi analdan zevk almak sevgilim anal istiyor ters ilişkide korunma geçenlerde sitede…

Soru
gay anal sekste içeri boşalma zararlımı @ercoo anal içeriye boşalma anal sekste prezervatif kullanmak şartmı anüse boşalma erkek erkeğe seks erkek erkeğin içine boşalırsa gay anal seks gay ilişki yaşmak zararlımı ilişkide korunmak için ne yapmalı anal seksten hastalık kapma imkanı var.

Soru
anal boşalım ile alakalı daha sağlıklı bilgiyi ürologlardan edinseniz daha iyi olur. Anal ilişkide enfeksiyon kapma riski daha fazladır diye düşünüyorum. @Sadist_boy merhaba, prezervatif kullanmak olası hastalık bulaşmasına yada ortaya çıkabilecek bakteriyel enfeksiyonlara karşı koruma sağlayacaktır.

Soru
bildiğiniz gibi prostat hassas bir organ, bakılınca asıl görevi zevk almak değil, erkeği hastalıklara karşı korumak ve ilişki sırasında boşlamadan önce sperm kanalını bakterilere karşı hijyenik hale getirmek için sıvı salgılamaktır.