Soru
…gerçekten kadınlar anal seks istermi kadinlar anal seks istermi @aygulaktas anal seks anal seven kızlar kadınlar anal severmi kızlar anal istermi merhaba, sadece anal seks konusu değil cinsellikte yaşayacağınız tüm fantaziler kişilerin rızası ile olmalıdır ki bundan zevk alabilsinler.

Soru
kayganlaştırıcı olmadan anal cinsellik yaşamak oldukça sıkıntılı bir süreçtir, fakat kayganlaştırıcı ile anüsü zorlaması ve sizin buna pek tepki vermemiş olmanız gibi bir durum karşısında bunu düşünmesi normaldir. fakat her şeye rağmen anal cinsellik önerilmiyor, önermiyoruz ve önermeyeceğiz.

Soru
hector anal cinsellik yaşamak anal kanalı büyütür, fakat bu büyüme belirli bir süre için geçerlidir. anal cinsellik için daha fazla bilgi almak adına sitede bulunan yazılar kısmına gidebilir ve anal cinsellik için gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. fakat yine de anal cinsellik önerilmiyor, önermiyoruz ve önermeyeceğiz.

Soru
…ilerde bununla pişmanlık yaşayıp bakirliğime düzgün bir şekilde veda ederim evlenmeden cinsellik yaşamaktan kaçınıyorum @adanaomer anal seks bakir erkekler cinsel ilişki cinsellik istemiyorum cinsellik yaşamak cinsellikten kaçmak hiç seks yapmadım ilişki yaşamadım ilişkiden kaçmak ilişkiye girmek oral seks seksten kaçıyorum iffetli erkekleri…

Soru
vajinal tamam da anal seks konusunda ahlaki olarak rahatsız oluyorum. @Burak35 Anal daha dar olduğu için zevk verme olayı daha farklı. anal anal diye… Bu arada cinsellik anında ben de istiyorum partnerim kaçmazsa oraya kadar gider ama tiksinti duyuyorum…

Soru
sevgilimle anal yapıyoruz ben yaparken oda vajinasını okşuyor orgazm olmak için. gerçekten anal yaparken orgazm olabilir mi, yoksa ona öyle gibi mi geliyor ? cinsellikte kişilerin değilken tercihleri ve eklentileri olduğu için bizim düşündüğümüz karşıdaki için geçerli olmayabilir.

Soru
arkadaşım kanka kıza girmez kısa kalır dedi doğrumu, gerçekten 12 cm anal için yetmezmi, kızında poposu biraz büyük ama ? @erotic-girl merhaba, her zaman söylediğimiz söz cinsellik yaşamak için penis boyundan çok işlevi ve kullanan kişinin kabiliyeti becerisi önemli demişizdir.

Soru
merhaba anal seks daha öncesinde yaşamamış bir bayanım. Denemek istiyorum anal oyuncaklar hakkında sizden biraz bilgilendirme almam mümkün mü ? cinsellik sırasında gıdıklanma yada dikkat dağılması olur mu kişiye göre cevap vermek zor ancak sanmıyoruz, lakin deneyenlere göre keyif ve haz verir diyebiliriz.

Soru
…yaşayınca bekaret kaybedilmez @seksilla anal ilişki yaşamak anal ilişki yaşayan kızlar anal seks anal yapan kızlar analdan bekaret bozulurmu bekaret nasıl kaybedilir hiç bir zaman anlam veremediğim bir konu bekaret takıntısı cinsellik sadece sevişip rahatlamak değil duygusal yönden de tatmin olunmasıdır kız erkek fark etmez benim için samimiyeti…