Soru
penis boyu kaç cm olursa kadına acı verir @milinka2003 anal sex çok acırmı cinsel ilişkide acı gerdek gecesi penis acıtırmı ilişkide acı olması kaç cm acıtır kızlar soruyor acıyor mu penis boyu penis ölçüsü penis uzunluğu sevişirken penis acısı vajinada acı…
30

Soru
… yeterli olurmu, bide cinsel olarak beni mutlu edebilirmi 10 cm penis kadını hamile … arkadaşımın penisi küçük gebelik nasıl olur hamile kalmak için kaç cm hamile nasıl kalınır kocamın penisi küçük … küçük Niyeyse boyle kasli yapililarda penis aksine kucucuk oluyor.
30

Soru
penisim 16 cm. penisim 16 cm sizce iyi mi kötü mü? bakınca ortalamada 16 cm gayet iyidir, diğer yönden en az 15 … noktalarına temas edip zevk verebiliyor musunuz, cinsel bilginiz fantastik zenginliğiniz ne … sende kafanı takma seninki de gayet yeterli olur.
30

Soru
penisi eşimin penisi kocamın penisi küçük penis penis boyu penis kaç cm penis uzunluğu hayatım çok fazla gerilmişsin. Murat06 sizin sözkonusu probleminiz eşinizin penis boyu değil sizin önyargılarınız ve korkularınız @happy-derya penisin büyüğü… bu tavırlarla ancak porno oyuncusu olur.
30

Soru
penis kalınlık kaç cm penis ne kadar kalın kanka boyu büyümez mi büyümez diyoruz bu sefer çapı kalınlaşmazmı diyorsun, penisinle barışık… 13 cm boy gayet geterli tabi biraz daha kalın olsa olurmuş ama kullanmayı bildikten sonra buda yeter kadına, rahat ol bu kadar kafaya takma.
30

Soru
… teknikleri veya resimli tarifler işe yarıyor mu @samet11bil en büyük penis kaç cm görüntülü penis büyütme kaç cm büyür penis büyütme teknikleri penis nasıl … penisi büyütmek için ne yapmalı resimli penis büyütme teknikleri hala bunlara inanan … bırakın 10 cm büyümeyi +1 cm dahi büyüme olacağına inanmak düpe düz aptallık olur.
30

Soru
…büyükmü ister kadınlar kaç cm ister kadınlar küçük penis mi ister kadonlar nasıl tatmin olur penis boyu penis kaç cm olmalı merhaba, sürekli benzer soru soruluyor, nedense bunu tatmin olacak taraf değil hep… …benim penisim yeterlimi diye 15 in altına düşmüyor en fazla da 18 oluyor kalınlıkta etrafı komple 14 15 cm santim dediğim gibi hiç ilişkiye girmediğimden bilmiyorum nasıl aranızda deneyimi olmuş olanlar…
30

Soru
penisim büyür mü penisim ne kadar büyür daha gençsin yolun başındasın, kendi bu penis kaç cm olacak, büyük mü küçük mü, uzun mu kısa mı, incemi kalın mı gibi şeylerle zehirleme. … kullanamazsan o boyu bile karşıda kişi umursamıcak kısa lafın özü önemli olan … hiç boşuna kendini kasma, neyse o olur, penis çok değişik bir organ, insanla alakası …
30

Soru
…çok başkadır farklıdır anal bölge penisin girmesinde zor olur çünkü vajinal kayganlık yoktur kızın popo büyüklüğüyle ters ilişki kolay olmaz @love-burcu yok yahu arkadaşın seni korkutmuş kıskanıyormu nedir, doğru pozisyonla 10 cm olsa yine ilişki yaşayabilirsin…
30

Soru
yarıyormu penisim 12 cm büyütmenin bir yöntemi varmı @berko-09 12 cm penis küçük penis penis boyu penis kalınlığı penisim çok küçük merhaba, öncelikle penis boyu ile ilgili ülkemiz ortalaması 14 cm civarındadır… umarım bu insanlar psikolojik tedavilerini olurlar, hayata katılmak için penisin önemli olmadığını anlarlar.
30