Soru
genelde erkekler fazla fazla atıp tutarlar 14 cm ise 20 cm derler, üstelik gerçekten 20 cm olsa da yatağa girdimi 2-3 dk da boşalır ve çekilir sonra erkeklikle övünür. @cansu Ciddi olamazsın ya hiç 5 cm gördün mü ki konuşuyorsun anlamadım 5 cm penis aşırı küçük bence yeterli olamaz @_beratb @_beratb evet gayet yeterli sevgilimin penisi 5-6 civarı bişi ama çok güzel anal yapıyor çok zevk alıyorum.

Soru
…önce hiç cinsel ilişkide bulunmadım bakireyim ve acaba merak ediyorum benim penisim yeterlimi diye 15 in altına düşmüyor en fazla da 18 oluyor kalınlıkta etrafı komple 14 15 cm santim dediğim gibi hiç ilişkiye girmediğimden bilmiyorum nasıl aranızda deneyimi olmuş olanlar beni bilgilendirirse sevinirim ? @

Soru
…yapılır ilk defa anal yapan kızlar penisi küçük erkek anal yapabilirmi sevgilim anal istiyor sevgilimin penisi çok küçük Kardeşim öncelikle boy takıntısını aşalım ülkenin ortalaması da belli zaten 12 cm yeterli bir boyut olmakla birlikte ortalama 13-14 diye biliyorum.Sex dediğin şey sadece boyutla olan bir şey de değil şimdi karşındaki kızı…

Soru
mesela benim kalınlık 3 cm falan ideal ölçüsü kaç olmalı bu kalınlık yeterlimi ? …kalınlaştırma penis kalınlığı penis kalınlık kaç cm penis ne kadar kalın kanka boyu büyümez mi büyümez diyoruz bu sefer çapı kalınlaşmazmı diyorsun, penisinle barışık ol biraz rahat bırak ufaklığı, öyle… ben demiyorum istatistiklere göre kadınlara 12.7cm yeterli geliyormuş. Erim Güven Aslında boyuyla kalınlığıyla alakalı hiç bir derdim yok ama bugün mezurayla kalınlığına bi bakayım dedim 14 cm çıkıyor.

Soru
@sanalbirefendi büyük penisli erkekler cinsellik kızlar maç cm ister küçük penisli erkekler penis boyu penis kaç cm olmalı 15 cm yeterli fazlası can yakıyor @civciv selamlar, aslında bir önceki cevap tamda olması gereken cevabı vermiş gibi. @Murat06 14santim penisim var diye kimse sevgili bile … başladığı an serleşmeyin önüne geçemiyorum tabi bu arada kendisi büyük bir … benimkinin boyu 18 santim kalınlıkıda 17 cm daha önce hic sevismedim okuduklarıma göre benimkinin boyutunda bir penis acıtıyormuş peki bu boyutu ameliyatla küçültmeye …

Soru
yöntemi varmı @berko-09 12 cm penis küçük penis penis boyu penis kalınlığı penisim çok küçük merhaba, öncelikle penis boyu ile ilgili ülkemiz ortalaması 14 cm civarındadır. Öncelikle penisiniz boyut olarak gayet yeterli, cinsel birleşmede boyundan çok performansınız verdiğiniz haz önemlidir.

Soru
gelen soruları gruplayıp genel cevaplamak gerekirse, XX yaşındayım penisim XXcm nasıl yeterlimi, ergenllik döneminde gelişim sürer 12 cm üstü ise yeterlidir. yine XX yaşındayım penisim XXcm daha da büyürmü, ergenlikte büyür ancak misal 12 den 20 ye çıkmaz, 12 ise 12-14 olur oralarda kalır.

Soru
yaşa göre penis değişir mi @prensess 18 yaşında penis kaç cm olur büyük penisli erkekler küçük penisli erkekler penis büyürmü yaşa göre penis boyu merhaba, aslında güzel soru, genellikle… mesela 18 yaşındaki erkek arkadaşınızın penisi ince ve 14 cm olabilir ama yıllar geçtikten sonra bakarsınız 30 yaşlarında 17 cm ve daha kalınca bir penise sahip olabilir.
yeterli

Soru
penisi sizce normal mi @kuvars21 12 cm penis erkeğin penisi ince penis küçük penis … hoşuna gider hem 12 santim neyine yetmiyor ki erkek arkadaşın sana seks yaparken … düşünüyorum iyi ki erkek değilim penisim küçük olsa partnerim beğenmeyecek büyük … cinsellik için gayet yeterlidir.
14

Soru
Erim Güven herkese selam, Penisim 14,15 cm arası sizce memnun edebilir miyim, Penis büyüklüğü biraz takıntılıyım bu konuya kızlar özellikle zevk alır mı veya bu konuda fikirlerinizi söyler misiniz ? @ @extory_3131 Merhabalar penisimin uzunluğu 13 cm ,kalınlığı 3.5, çevresi 13 cm kadar.Bana göre ince ve kısa geliyor bı kadın için yeterlimidir ve anal ilişkide çok can yakar mı yakmazmi merak ediyorum ? @

Soru
…verir @milinka2003 anal sex çok acırmı cinsel ilişkide acı gerdek gecesi penis acıtırmı ilişkide acı olması kaç cm acıtır kızlar soruyor acıyor mu penis boyu penis ölçüsü penis uzunluğu sevişirken penis… erkeklerin ortalamsı 12-14 cm arası bazıları seyrek 16-17 birde yalancılar var 20-22 diyen zaten olnlara hiç inanma.
yeterli